محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما فرادرس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  پروژه ماشین سنکرون

  دانلود پروژه ماشین سنکرون به صورت کامل برای دانشجویان مهندسی برق 

  ماشین سنکرون گونه ای از ماشین های الکتریکی می باشد که در آن چرخش میدان مغناطیسی و چرخش روتور به طور همزمان اتفاق می افتد. دروس مربوط به چگونگی کارکرد این ماشین ها مربوط به درس تئوری جامع ماشین های الکتریکی در رشته مهندسی برق و به خصوص مهندسی قدرت می باشد.

  در این قسمت از وبسایت ایرانی دیتا پروژه ماشین سنکرون برای این درس به منظور فروش قرار داده شده است. این پروژه به صورت فایل ورد بوده و انجام تغییرات بر روی آن امکان پذیر است.

  ماشین 2

  تعداد صفحات بالغ بر ۵۵ صفحه بوده و در انتها نیز تعدادی از پروژه های مربوط به این ماشین ها که در برنامه متلب اجرا شده اند با کد نویسی کامل قرار گرفته اند. همچنین خطاهای عملکرد در هر قسمت نیز محاسبه شده است. قسمتی از این مطلب به صورت زیر است:

       در معادلات ولتاژ که عملکرد ماشین سنکرون را توصیف می کنند برخی اندوکتانسهای ماشین تابعی ازسرعت روتور است که در این صورت ضرایب معادلات دیفرانسیلی که رفتار این ماشین ها را توصیف می کنند مگر آنکه روتور در حالت توقف باشد.

       برای کاهش پیچیدگی این معادله های دیفرانسیل معمولا از این تغییر متغییر ها استفاده میشود چند نوع تغییر متغییر به کار می رود که در ابتدا تصور میشد این تغییر متغییر ها متفاوت اند و بنابر این به تور جدا گانه وصل می شدند بعدا متوجه شدند که همه ی تغییر متغییر هایی که برای تبدیل متغییر های حقیقی به کار می روند مشتمل بر یک تغییرمتغییرند.

  این مطلب تنها برای یاد گیری مطالب مربوط به ماشین سنکرون و چگونگی نوشتن مطلب در مورد این ماشین ها است و سایت ایرانی دیتا مسئولیت دیگری درباره استفاده از آن را برای مقاصد دیگر ندارد. امید است مورد استفاده شما قرار گیرد.

  راهنما

  لینک های دانلود

  برای خرید پروژه ماشین سنکرون با حجم 1.04 مگابایت به صورت فایل Word بر روی لینک زیر کلیک کنید

  [purchase_link id=”11511″ style=”” color=”” text=”خرید”]

   

 • رمز فایل: www.iranidata.com
 • منبع: ایرانی دیتا
 • آخرین بروزرسانی: ۲۴ آذر ۱۳۹۴
 • تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴
 • نویسنده: احمد صادقیارسال دیدگاه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad