محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما فرادرس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  emam-zaman25

  دانلود دعای امام زمان در عصر غیبت با صدای استاد فرهمند

  دعای حضرت امام عصر علیه السلام در زمان غیبت یکی از دعاهایی است که عاشقان و شیعیان امام زمان (ع) به خواندن آن در ایام غیبت و امتحان شیعیان اهتمام می ورزند. شیخ کلینی و افراد بزرگ دیگر از امام صادق علیه السلام روایت کرده اند که این دعا را امام به زراره تعلیم داده اند که در زمان غیبت حجت خداوند خوانده شود. استاد حاج محسن فرهمند یکی از مداحانی است که دعای امام زمان در عصر غیبت را به زیبایی خوانده است. این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم دعای امام زمان علیه السلام در زمان غیبت در قالب فایل صوتی mp3 همراه با متن دعای امام حجت در عصر غیبت با ترجمه فارسی اختصاص یافت .

  متن دعای حضرت امام زمان در دوران غیبت

  اَللّهُمَّ عَرِّفْنى نَفْسَکَ فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى نَفْسَکَ لَمْ اَعْرِف نَبِیَّکَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى رَسُولَکَ فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى رَسُولَکَ لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَکَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى حُجَّتَکَ فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى حُجَّتَکَ ضَلَلْتُ عَنْ دینى

  ترجمه فارسی

  خدایا خود را به من بشناسان، چون اگر خود را به من نشناسانى فرستاده‏ات را نشناخته‏ام، خدایا فرستاده‏ات را به من‏ بشناسان، زیرا اگر فرستاده‏ات را به من نشناسانى حجّتت را نشناخته‏ام، خدایا حجّتت را به من بشناسان، زیرا اگر حجّتت را به‏ من نشناسانى، از دین خود گمراه میشوم.

  دانلود گلچین مداحی ادعیه و زیارات با صدای حاج محسن فرهمند آزاد

  راهنما

ارسال دیدگاه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad