دانلود کشتی دیدنی امیررضا خادم و خوئل رومرو کوبایی در المپیک 2000 سیدنی

۹دانلود کشتی دیدنی امیررضا خادم و خوئل رومرو کوبایی در المپیک 2000 سیدنی

دانلود کشتی دیدنی امیررضا خادم و خوئل رومرو کوبایی در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی

در این کلیپ فوق العاده زیبا مبارزه دیدنی و نفس گیر امیررضا خادم کشتی گیر نامدار تیم ملی کشتی در دهه ۷۰ و خوئل رومرو کوبایی را ملاحظه خواهید کرد. امیررضا خادم باتجربه در این کشتی نتوانست از سد رومرو جوان و باانگیزه عبور کند و مغلوب این کشتی گیر سیه چرده و چغر کوبایی شد. در این کشتی رومرو همچون پلنگ بی قرار بر خادم می تازد، جوری که خادم اسیر قدرت و جوانی او می شود و خیلی زود از پا در می آید. از نکات جالب این کشتی خوشحالی بی حد و حصر رومرو است که با برد مقابل خادم سراز پا نمی شناسد و موجب تعجب همگان می شود. وی حتی بعد از برد به دستان داور نیز بوسه میزند.

امیررضا خادم کشتی گیر دهه ۶۰ و ۷۰ ایران دارنده مدال طلای مسابقات جهانی ۱۹۹۱ وارنا است. وی همچنین برنز مسابقات جهانی ۱۹۹۰ توکیو را نیز در کارنامه دارد. وی دو برنز بازی های المپیک ۱۹۹۲ بارسلون و ۱۹۹۶ آتلانتا را نیز در اختیار دارد. از عناوین دیگر خادم می توان به طلای بازی های آسیایی ۱۹۹۴ هیروشیما و مسابقات آسیایی ۱۹۹۲ تهران و ۱۹۹۳ اولان باتور اشاره کرد.

وی ۴ بار در بازی های المپیک ۱۹۸۸ سئول، ۱۹۹۲ بارسلون، ۱۹۹۶ آتلانتا و ۲۰۰۰ شرکت کرده است که از این جنبه رکورد دار می باشد.

مشخصات

  • 1,547 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت