دانلود کلیپی تماشایی از ریوالدو و رونالدینهو

دانلود کلیپی تماشایی از ریوالدو و رونالدینهو

دانلود کلیپی تماشایی از ریوالدو و رونالدینهو

در این پست کلیپی زیبا و تماشایی مهارت ها و حرکات بی نظیر ریوالدو و رونالدینهو ستاره های فراموش نشدنی تاریخ فوتبال را برای دانلود در اختیار علاقه مندان قرار داده شده است. ریوالدو از فصل ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ برای بارسلونا بازی می‌کرد. بهترین دوران او در بارسلونا بود و توانست در بارسلونا در سال ۱۹۹۹ بهترین بازیکن جهان شود. این بازیکن برزیلی همچون بازیکن‌های برزیلی دیگر در بارسلونا موفق بود.

وی پس از دوران موفق در بارسلون رهسپار میلان ایتالیا شد تا موفقیت های گذشته اش را ادامه دهد اما ریوالدو نتوانست در میلان موفقیت چندانی بدست آورد و در تیم ملی برزیل نیز جای خود را به بازیکنان جوانی همچون رونالدینهو وکاکا داد. ریوالدو تا سن ۴۲ سالگی نیز هنوز بازی می کند.

ریوالدو از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۳ در تیم ملی برزیل ۷۴ بازی ملی انجام داده است و ۳۴ گل نیز برای برزیل زده است. وی یک نائب قهرمانی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و قهرمانی جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن را با تیم ملی برزیل در کارنامه دارد.

رونالدینهو که فوتبال خود را در اروپا ابتدا از پاری سن ژرمن فرانسه در فصل ۲۰۰۱-۲۰۰۲ آغاز کرد و بعد از چند فصل موفقیت آمیز در سال ۲۰۰۳ راهی بارسلونا شد. وی تا سال ۲۰۰۸ در بارسلونا توپ زد و با این تیم دو بار در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ بهترین بازیکن جهان شد. رونالدینهو در بارسلونا دو بار قهرمانی لالیگا و یک بار جام باشگاه های اروپا را بدست آورد.  وی در شال ۲۰۰۸ راهی میلان شد و تا سال ۲۰۱۰ در این تیم بازی نکرد و نتوانست بازی های پر فروغ گذشته را تکرار کند. رونالدینهو بعد از میلان به باشگاه های برزیلی رفت و در تیم های مختلفی به بازی پرداخت.

رونالدینهو  از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۳ در تیم ملی برزیل در ۹۷ مسابقه به بازی پرداخته است و ۳۳ گل نیز برای برزیل زده است. وی  با این تیم قهرمان جام جهانی ۲۰۰۲ را نیز بدست آورده است. وب سایت ایرانی دیتا شما را به دیدن این کلیپ زیبا دعوت می کند.

مشخصات

  • 376 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت