محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما فرادرس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  دانلود کلیپی جالب از حرکات و گل های روماریو، ریوالدو و رونالدو در بارسلونا

  دانلود کلیپی جالب ازحرکات و گل های روماریو، ریوالدو و رونالدو در بارسلونا

  در این پست کلیپی جالب و دیدنی از حرکات و گل های روماریو، ریوالدو و رونالدو هنگامی که در بارسلونا حضور داشتند، را می توانید ملاحظه کنید. روماریو، ریوالدو و رونالدو سه تا از بهترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال می باشند که هیچگاه از ذهن فوتبال دوستان پاک نمی شود. هر سه در جام جهانی های مختلفی با برزیل حضور داشتند. روماریو را با جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا می شناسیم چرا که برزیل با گل ها و حرکات او بود که توانست قهرمان جام جهانی شود. روماریو حتی ستاره مسابقات جام جهانی ۱۹۹۴ نیز شد.

  رونالدو و ریوالدو نیز در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه توانستند برزیل را به عنوان نائب قهرمانی جام جهانی برسانند و  سپس  در جام جهانی ۲۰۰۲ نیز این دو تن بودند که برزیل را به عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۰۲ رسانند. این سه بازیکن در دوره های مختلفی در بارسلون حضور داشتند و در زمان خود جزء  ستاره های بارسلونا محسوب می شدند.

  روماریو فصل های ۱۹۹۳-۱۹۹۵ در بارسلونا حضور داشت و در سال ۱۹۹۴ زمانی که در بارسلونا حضور داشت، عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرد. وی در بارسلونا در ۸۴ بازی حضور پیدا کرده بود و توانست ۹۵ گل نیز برای این تیم به ثمر برساند. روماریو همچنین ۷۰ بازی ملی و ۵۵ گل ملی در کارنامه دارد.

  ریوالدو از فصل ۱۹۹۷ تا فصل ۲۰۰۳ در بارسلون حضور داشت و توانست در این تیم در سال ۱۹۹۹ بهترین بازیکن جهان شود. وی ۱۵۷ بازی برای بارسلونا انجام داده است و ۸۶ گل به ثمر رسانده است. وی همچنین ۷۴ بازی ملی و ۳۴ گل ملی نیز در کارنامه دارد.

  رونالدوی برزیلی فصل ۱۹۹۶-۱۹۹۷ عضو بارسلونا بود و در سال ۱۹۹۷ زمانی که در بارسلونا بود عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرد.  وی در ۳۷ بازی که برای بارسلونا  انجام داده است توانسته بود ۳۴ گل به ثمر برساند. رونالدو ۹۸ بازی ملی و ۶۲ گل ملی نیز برای برزیل به ثمر رسانده است.

  راهنما

  لینک های دانلود

 • رمز فایل: www.iranidata.com
 • حجم: 64 مگابایت
 • فرمت: MP4
 • منبع: ایرانی دیتا
 • آخرین بروزرسانی: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
 • تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴
 • نویسنده: محمد عربارسال دیدگاه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad