دانلود بازی Gun - گان برای کامپیوتر

Gun

دانلود بازی Gun – گان برای کامپیوتر

Gun سبک نوینی از بازی های وسترن است که توسط Neversoft طراحی و توسط Activision برای کنسول های بازی PS2 ، Xbox ، GameCube ، ویندوز و Xbox360 منتشر شده است. بازی در ۱۷ نوامبر سال ۲۰۰۵ در آمریکای شمالی و نیمه دوم همان ماه در اروپا منتشر شد. از ۱۳ اکتبر ۲۰۰۶ این بازی از طریق Steam قابل خرید بود و برای نسخه های قابل حمل پلی استیشن ، در ۱۰ اکتبر ۲۰۰۶ با عنوان Gun: Showdown انتشار یافت.از ویژگی های این نسخه بازی می توان به مأموریت های جدید، بازی چند نفر به صورت همزمان و امکانات بیشتر، که در نسخه کنسولی آن قابل دسترس نبوده اشاره کرد.

در ماه اول انتشار بازی، در مجموع ۲۵۵۰۰۰ کپی از آن برای ۴ کنسول بازی به فروش رسید . در ایالات متحده آمریکا تا اکتبر ۲۰۰۸، توانست به فروش ۴/۱ میلیون دلاری دست یابد و توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کرده، موفق به کسب جوایز متعدد از جمله جایزه¬ی بهترین بازی اکشن سال (GameSpy’s Xbox 360 Action Game) شود.
در مورد بازی Gun :
Gun شامل ویژگی های دنیای واقعی مثل: ماموریت هایی است که به داستان بازی اضافه شده است. بازیکنان می توانند شخصیت Colton White را از دید سوم شخص کنترل کنند. به علاوه بازیکنان هنگام عبور از شهری به شهر دیگر مورد حمله راهزنان قرار می گیرندو می بایست به دفاع از خود بپردازند و یا فرار کنند. بازیکنان می توانند حیواناتی مانند: بوفالو، اسب وحشی و حتی سگ های وحشی و حیوانات مزرعه را شکار کنند. به علاوه بازیکنان می توانند موجب بروز درگیری میان قبایل شوند و با این کار توجه قانون گذاران را به خود جلب می نمایند.آن ها یا به عنوان تفنگداران حافظ عدالت تلاش می کنند و یا به دنبال شهرت هستند و به عنوان مبارز و قانون گذار محلی در برابر سربازان و سرخ پوستان Blackfoot کینه توز به مقاومت می پردازند. هر بارکه یک غیر نظامی کشته شود،صبر مردم پایین و پایین تر می آید و هرگاه سطح آن به صفر رسید،بین بازیکنان و مردم محلی درگیری ایجاد می شود.
این بازی شامل بازی های کوچکتری نیز هست. به عنوان مثال بازیکنان در طی بازی، می توانند ماموریت های جانبی را انتخاب و به انجام برسانند. مثل مسابقات پوکر، گاو بازی، اجرای قانون و شکار. بازیکنان می توانند با پول حاصل از این فعالیت های انتخابی و استخراج رگه های طلا، قدرت خرید خود را ارتقاع دهند.
کارکترهای بازی:
بازی شامل کارکترهایی ست که نامشان از برگرفته از نام شخصیت های قدیمی غرب، مثل: Clay Allison، Jose Chavez y Chavez, Hoodoo Brown, Dave Rudabaugh, John Joshua “J.J” Webb, Luke Short, Major Thomas Magruder, Soapy Jennings و… است.
Colton یا “Cole” White یک سرخ پوست و از شخصیت های بازی می باشد. او راه و روش زندگی آزاد را از پدر خوانده خود Ned White آموخت. Cole تعدادی از شخصیت ها را در طول داستان ملاقات می کند که برخی با او پیمان دوستی و همکاری می بندند و برخی به دشمنان قسم خورده او تبدیل می شوند.او یک تیرانداز ماهر است و همیشه مایل است که به پای اعتقاداتش بایستد.
Soapy Jennings دوست باوفای Colton است. از ویژگی های خاص Soapy می توان به دوستی قابل اعتماد برای Colton و یک پوکر باز متقلب اشاره کرد.
Thomas یا “Tom” Magruder شخصیت منفی و اصلی این داستان است. او رییس غیر رسمی غرب(West) و مسؤل ایجاد مقدمات احداث راه آهن از قلمرو سرخ پوستان و از عوامل اصلی ایجاد جنگ میان قبایل است. به علاوه او رهبری گروهی از سربازان را برای یافتن شهر افسانه ای طلا برعهده دارد. جنگ پایان می پذیرد ولی ماموریت Magruder هنوز ادامه دارد. او یافتن شهر طلا را هدف اصلی زندگی خود قرار داده و حاضر است هر کاری برای رسیدن به این هدف انجام دهد. نهایتاً هنگام استخراج طلا در معدن خود دچار سانحه شده و همین امر منجر به مرگ او می شود.
Ned White ناپدری Colton است. او خود را به عنوان پدر واقعی Colton معرفی می کند و درست قبل از مرگش بخشی از حقیقت را به Colton می گوید و او را به دنبال یافتن حقیقت ماجرا می فرستد.Ned مردم صحرا نشین را آموزش می داد و زندگی خود را با پول حاصل از فروش پوست لاشه ی حیوانات اداره می کرد.
“Reverend” یا Josiah Reed کشیشی ست که با Magruder به عنوان قاتلی مزدور، برای بدست آوردن کنترل منطقه همکاری می کند و در نهایت توسط Colton به دلیل مشارکت در قتل Jenny کشته می شود.
Mayor Hoodoo Brown شهردار پرچانه ی Empire City است. با وجود این که هدف اصلی او می بایست پیشرفت و آبادانی شهرش باشد، اما برای بدست آوردن پول مجری فرمان های Thomas Magruder است و به دلیل کارهای کثیفی که انجام می دهد، دشمنان زیادی دارد. بنابراین دونفر مزدور حرفه ای با نام های J.J. Webb و Dave Rudabaugh از او مراقبت می کنند. شهردار وانمود می کند Colton را به عنوان محافظ شخصی خود استخدام کرده ولی در حقیقت در نظر دارد او را در یک درگیری مسلحانه به قتل برساند.
Clay Allison سرجوخه ی بازنشسته ارتش اتحادیه ایالات جنوبی و از دوستان Ned و Tom Magruder است. او رهبرگروه مخالفان حکومت فاسد Hoodoo Brown را در Empire City به عهده دارد. او و دوستانش با سرخ پوستان برای دور کردن Magruder و همراهانش از نواحی مرزی و آزاد سازی نواحی غرب، همکاری می کنند.
Fights-At-Dawn سرآشپز Blackfoot و جنگجویی مغرور است. او برای تامین آینده قبیله اش بسیار علاقمند است .او برای تحقق کینه ای که از محکمه های سفید پوستان در مورد محاکمه ی دزدان و قاتلان مردمش، دارد، تلاش می کند. در گذشته Colton جان او را که توسط شیر کوهی مورد حمله قرار گرفته بود، نجات داده است و او با به خاطر آوردن این موضوع از همراهان قابل اعتماد Colton خواهد شد و به او در مبارزه با Magruder کمک خواهد کرد.
Jenny یکی دیگر از شخصیت های این داستان است. او از زندگی در شهر کوچک خود خسته شده و بی صبرانه منتظر تکمیل پل شهر خود است تا از طریق آن بتواند به New Mexico و از آن جا به Empire City برود. او ثابت می کند که می تواند از همراهان Colton باشد ولی به وسیله Reed کشته می شود.

تصاویری از محیط بازی Gun :

گان

گان

گان

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Pentium III or Athlon equivalent
(CPU Speed: 1.8+ GHz (Pentium) or 1800+ (Athlon
RAM: 256 MB
OS: Windows 2000/XP
Video Card: 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX(R) 9.0c-compliant 32 MB Hardware T&L – capable video card and the latest drivers (NVIDIA GeForce3 Ti+ / ATI Radeon 8500
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 2.8 GB of uncompressed hard disk space (plus 320 MB for the Windows swap file)
CD-ROM: 100% Windows 2000/XP- compatible quad speed CD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers

سیستم توصیه شده :

CPU: Pentium 4 or Athlon XP
(CPU Speed: 2.4+ GHz (Pentium) or 2400+ (Athlon
RAM: 512 MB
OS: Windows 2000/XP
Video Card: 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX(R) 9.0c-compliant 64 MB Hardware T&L – capable video card and the latest drivers (NVIDIA GeForce FX+ / ATI Radeon 9600
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 4 GB
CD-ROM: 100% Windows 2000/XP- compatible quad speed CD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers

مشخصات

  • 2,731 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

3 پاسخ به “دانلود بازی Gun – گان برای کامپیوتر”

  1. Avatar of محمدعلی عرب محمد گفت:

    اقا مشکل از سیستم نی این مشکل واسه منم پیش اومده من رو سیستمم GTI V بازی میکنم این که چیزی نی هنگ کنه

  2. Avatar of محمدعلی عرب ALI گفت:

    من این بازی رو نصب کردم صفحه اولش میاد بعدش از بازی میاد بیرون مینویسه
    gun has stop working! چیکار کنم لطفا کمکم کنید من این بازی رو خیلی دوست دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت