دانلود پروژه سیستم تجویز دارو با prolog
مطالب داغ
ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
خانه » آموزشی » دانلود پروژه سیستم تجویز دارو با prolog
دانلود سریال شهرزاد 2
دانلود پروژه سیستم تجویز دارو با prolog

دانلود پروژه سیستم تجویز دارو با prolog

دانلود پروژه سیستم تجویز دارو با prolog

دانلود پروژه سیستم تجویز دارو با prolog

پروژه سیستم تجویز دارو با prolog – در این پست یک پروژه پرولوگ (زبان برنامه نویسی prolog) قرار دادیم که بیشتر در قواره یک پروژه دانشجویی می باشد. در این پروژه سیستم تجویز دارو را به زبان پرولوگ نوشته ایم که از طریق ورودی های تشخیص می دهد که چه دارویی باید در چه زمانی ،چه مقدار و برای چه کسانی مصرف شود. برای دانلود پروژه تجویز دارو و مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 به دلیل پیچیدگی تصمیمات پزشکی، کاربرد سیستم های اطلاعاتی جهت پشتیبانی از این تصمیمات افزایش یافته است. در این بین، نقش سیستم های هوشمند در یاری رسانی به پزشکان برجسته است. در این مقاله، به بررسی قابلیت این سیستم ها در پزشکی پرداخته شده است و مهم ترین چال شهای به کارگیری این سیست مها مورد بحث قرار گرفته است. محدودیت تکنولوژی، هزین هی سیستم، نگهداری

متخصصین در سازمان، وارد کردن داد ههای بیمار در سیستم، مشکلات کسب دانش، مدل سازی دانش پزشکی، تأیید عملکرد سیستم، توصیه های اشتباه و مسؤولیت در برابر خطا، محدودیت حوزه ی عملیاتی هوش مصنوعی و ضرورت یکپارچگی آن با فعالیت های جاری از جمله چال شهای پیش روی به کارگیری این نوع سیستم ها است که مستلزم ارایه ی راهکار یا پاسخ های مناسب می باشد.

 

امروزه به دلیل گسترش دانش و پیچید هتر شدن تصمیم گیری،استفاده از سیستم های اطلاعاتی به خصوص سیستم های در حمایت از (Artificial Intelligence) هوش مصنوعیتصمیم گیری اهمیت بیشتری یافته است . هوش مصنوعی به سیستم هایی اطلاق می شود که می توانند رفتارهایی واکنش هایی) مشابه رفتارهای هوشمند انسانی (از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه سازی فرایندهای تفکری و شیوه های استدلالی انسان و پاسخ موفق به آن، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل) داشته باشند.

گسترش دانش در حوزه ی پزشکی و پیچیدگی تصمیمات مرتبط با تشخیص و درمان (به عبارتی حیات انسان) توجه متخصصین را به استفاده از سیستم های پشتیبان تصمیم گیری در امور پزشکی جلب نموده است. در این بین، استفاده از انواع مختلف سیستم های هوشمند در پزشکی رو به افزایش است به طوری که امروزه تأثیر انواع سیستم های هوشمند در پزشکی مورد مطالعه قرار گرفته است.

به دلیل گستردگی فراوان بیماری ها و دارو ها و با توجه به حالات بیماران از لحاظ سن و وزن و جنسیت و سابقه بیماری ، یک پزشک می تواند حالات محدودی حالات نسخه را در ذهن نگه دارد و برای حالات و موارد دیگر باید از کنابهای مرجع بهره گرفت و محاسبات آن را انجام داد و نسخه بیمار را به دست آورد. سیستم رایانه ای می تواند در جهت تخفیف این محدودیت ها به خدمت گرفته شود و پزشکان را در این زمینه یاری کند.

باکس دانلود

    [purchase_link id=”13864″ style=”button” color=”gray” text=”خرید”]

  • رمز :www.iranidata.com

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.iranidata.com می باشد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز