محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما فرادرس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  کتاب پاتولوژی رابینز

  دانلود کتاب پاتولوژی رابینز (Robbins and Cotran Pathologic Basis of Disease)

  کتاب پاتولوژی رابینز با نام دیگر اصول آسیب شناسی بیماری ها (Robbins and Cotran Pathologic Basis of Disease) عنوان کتابی است که اولین ویرایش آن در سال ۱۹۷۴ توسط Ramzi S. Cotran و Stanley L Robbins نوشته شد و در ادامه ویرایش های آن ویرایشگران دیگری همچون  Vinay Kumar و  Abul K. Abbas  و Jon C. Aster به ویرایش نسخه های جدید آن پرداخته اند. تا کنون ویرایش های مختلفی با توجه به محبوبیت این کتاب برای آن نوشته شده است که آخرین ویرایش این کتاب که ویرایش نهم آن می باشد در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و به همراه تغییراتی جزئی در سال ۲۰۱۵ توسط انتشارات ساندرز دوباره انتشار یافت. این کتاب یکی از مهمترین و معتبرترین مراجع برای تدریس مبحث آسیب شناسی و پاتولوژی بیماری ها در رشته پزشکی و سایر رشته های مشابه در دانشگاه های ایران و سایر کشورها می باشد.

  آسیب‌شناسی یا پاتولوژی (به انگلیسی: Pathology) شاخه‌ای از علم پزشکی است که در خصوص تاثیر بیماریها و آسیب‌ها در سطح بافتی و سلولی و مولکولی بحث می‌کند و شامل مطالعه فرایند بیماری در یک اندام یا تمامی بدن برای شناخت ماهیت و علت‌های آن است. آسیب شناسی به دو شاخه اصلی آسیب شناسی بالینی Clinical pathology و آسیب‌شناسی تشریحی Surgical pathology تقسیم میشود.

  ویرایش نهم این کتاب شامل دو بخش عمومی به نام های پاتولوژی عمومی و پاتولوژی سیستمی (پاتولوژی سیستم های ارگان ها) است که هز کدام از این دو بخش شامل چندین زیرمجموعه برای خود می باشند. مجموعه این زیر فصل ها شامل بیش از ۲۹ بخش مختلف می باشد که هز کدام از آنها توسط یک محقق و متخصص نوشته و بررسی شده است. این ویرایش شامل بیش از ۱۴۰۰ صفحه می باشد که توسط تصاویر رنگی همراه با جزئیات کامل هر کدام از بخش ها به طور مفصل تشریح شده است.

  وبسایت ایرانی دیتا این کتاب را به صورت رایگان و با لینک مستقیم برای دانلود شما آماده کرده است. امید است مورد پسند شما قرار گیرد.

  راهنما

  لینک های دانلود

 • رمز فایل: www.iranidata.com
 • حجم: 163 مگابایت
 • فرمت: PDF
 • منبع: ایرانی دیتا
 • آخرین بروزرسانی: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
 • تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
 • نویسنده: احمد صادقیارسال دیدگاه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad