افشای اطلاعات اشخاص وابسته (ااستاندارد حسابداری شماره12)
مطالب داغ
هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
خانه » آموزشی » رشته حسابداری » افشای اطلاعات اشخاص وابسته (ااستاندارد حسابداری شماره۱۲)
دانلود سریال شهرزاد 2
افشای اطلاعات اشخاص وابسته (ااستاندارد حسابداری شماره۱۲)

افشای اطلاعات اشخاص وابسته (ااستاندارد حسابداری شماره۱۲)

افشای اطلاعات اشخاص وابسته (ااستاندارد حسابداری شماره12)

افشای اطلاعات اشخاص وابسته (ااستاندارد حسابداری شماره۱۲)

استاندارد حسابداری شماره ۱۲ ایران مربوط به افشای اطلاعات اشخاص وابسته است. استاندارد حسابداری شماره ۱۲ با عنوان افشای اطلاعات مربوط به اشخاص وابسته که در تاریخ ۳۰/۴/۱۳۸۶ توسط مجمع عمومی سازمان حسابرسی تصویب شده است، جایگزین استاندارد حسابداری شماره ۱۲ قبلی می‌شود و الزامات آن در مورد صورتهای مالی که دوره مالی آنها از تاریخ ۱/۱/۱۳۸۶ و بعد از آن شروع می‌شود لازم‌الاجراست. دامنه کاربرد استاندارد دوازده حسابداری ایران واحدهای تجاری تحت کنترل دولت که اوراق سهام یا اوراق مشارکت آنها به عموم عرضه شده یا در جریان عرضه عمومی می‌باشد، درخصوص معاملات با سایر واحدهای تجاری که مستقیماً و نه از طریق واحد تجاری گزارشگر تحت کنترل دولت می‌باشد در دامنه کاربرد این استاندارد قرار گرفته‌ است. این پست آموزشی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم استاندارد حسابداری شماره ۱۲ ایران تحت عنوان افشای اطلاعات مربوط به اشخاص وابسته و معاملات با آنها در قالب فایل pdf اختصاص یافت.

مباحث مربوط به نحوه تعیین قیمت در معاملات با اشخاص وابسته و نیز موارد افشای مربوط به آن، حذف شده است؛ زیرا این استاندارد برای اندازه‌گیری معاملات با اشخاص وابسته کاربرد ندارد. در استاندارد تصریح شده است که دو شریک خاص تنها بواسطه داشتن کنترل مشترک بر یک مشارکت خاص، اشخاص وابسته نیستند .

این فایل pdf حاوی مطالب زیر است :

پیشگفتار، استاندارد حسابداری شماره ۱۲ (افشای اطلاعات مربوط به اشخاص وابسته) شامل: هدف، دامنه کاربرد، تعاریف، هدف از افشای اطلاعات اشخاص وابسته، افشا، تاریخ اجرا، مطابقت با استانداردهای بین المللی حسابداری و پیوست (مبانی نتیجه گیری)

دانلود پروژه های آماده اکسل و اکسس، مقالات ترجمه شده و کیس استادی(افته خاص) در حسابداری

باکس دانلود

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.iranidata.com می باشد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز