دانلود رقابت بولت در فینال مسابقات قهرمانی لیگ الماس سال 2015

دانلود رقابت بولت در فینال مسابقات قهرمانی لیگ الماس در سال 2015

دانلود رقابت بولت در فینال مسابقات قهرمانی لیگ الماس در سال ۲۰۱۵

در این کلیپ تماشایی یوسین بولت سریع ترین انسان روی زمین و رکورددار دو ۱۰۰ متر جهان در رقابتی با بزرگان دو و میدانی جهان در رشته ۱۰۰ متر در مسابقات لیگ الماس ۲۰۱۵ لندن را ملاحظه خواهید کرد. در این کلیپ بزرگان دو و میدانی جهان حضور دارند. بولت در این رقابت نفس گیر با سرعتی خیره کننده همه رقبا جا می گذارد و قهرمان لیگ الماس در سال ۲۰۱۵ می شود و خود را برای طلاهای المپیک ریو آماده می کند. در این رقابت یوجا از بریتانیا، کیممانس از آمریکا، ویگات فرانسوی، مایکل روجرز آمریکایی و دیگر بزرگان جهان حضور دارند.

بولت در این رقابت رکورد ۹٫۸۷ را به ثبت می رساند و قهرمان این رقابت ها می شود. جالب توجه است که او در ۵۰ متر ابتدای از دیگر رقبا عقب می افتد و با تلاشی وصف ناپذیر به زحمت خود را به مقام قهرمانی می رساند. مایکل روجرز با رکورد ۹٫۹۰ دوم می شود و بایلی کول جامائیکایی مقام سوم سوم را با ۹٫۹۲ بدست می آورد.

بولت بعد از پایان مسابقه از این رکورد بسیار ناراضی است.

لیگ الماس چیست؟

لیگ الماس سامسونگ مسابقات سالانه دو و میدانی می باشد که از سال ۲۰۱۰ با عنوان لیگ الماس IAAF به جای لیگ طلایی IAAF که از سال ۱۹۹۸ برگزار می‌شد، طراحی شده است. در حالی که لیگ طلایی برای افزایش مسابقات دوومیدانی پیشرفته اروپایی تشکیل شد، الماس لیگ بدنبال افزایش درخواست برای تجدید نظر برای برگزاری مسابقات دوومیدانی در همه جای جهان و رفتن به خارج از اروپا برای اولین بار ایجاد شد.

مشخصات

  • 260 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت