دانلود SimCity BuildIt v1.12.7.42630 - بازی شهرسازی اندروید

SimCity BuildIt

دانلود SimCity BuildIt v1.12.7.42630 – بازی شهرسازی اندروید

SimCity BuildIt – در پست یکی از پرطرفدارترین بازی های شبیه سازی اندروید بنام سیم سیتی بیلدایت را برای دوست داران شهر سازی قرار داده ایم. در بازی SimCity BuildIt برای اندروید شما می توانید یک شهر را جزییات شبیه سازی کنید و در آن شهر خیابان ها، ساختمان ها، فضای سبز و بسیاری از مواردی که در شهر واقعی وجود دارد را شما می توانید در این بازی اندروید انجام دهید و از آن لذت ببرید. این بازی در حالت های آنلاین و آفلاین می باشد. برای دانلود بازی SimCity BuildIt اندروید و مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

در این بازی شبیه سازی اندروید می توانید شهر خود را بصورت سه بعد و ۳۶۰ درجه مشاهده نمایید و همچنین دارای قابلیت زوم نیز می باشد.

در این بازی اندروید شما می توانید استراتژی های درآمد را نیز مشخص کنید و در ای خصوص می توانید مالیات اخذ نمایید، مکان های تجاری بسازید، ساختمان های پر زرق و برق بسازید و بسیاری از موارد دیگر.

یکی از چالش های قابل توجه این بازی چالش حفظ جان شهروندان است که این به سازنده شهر بستگی دارد که پیش بینی خوبی از موارد از این چالش ها داشته باشد. چالش هایی که می تواند برای شهر و شهرومدان مضر باشد چالش ترافیک، آتش سوزی، آلودگی و غیره است و شما باید در ساخت شهر این موارد را پیش بینی نمایید.

این بازی پرطرفدار می توانید برای دانشجویان رشته شهرسازی و کسانی که با شهر و نحوه ساخت سر و کار دارند بیشتر جالب باشد.

وبسایت ایرانی دیتا نسخه مود شده این بازی را نیز برای دانلود قرار داده که می توانید با دانلود نسخه مود شده پول شما در بازی بی نهایت خواهد شد.

این بازی برروی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۴ و بالاتر قابل اجرا است.

اسکرین شات های بازی :

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

  • 306 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت