بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
اطلاعیه ی سایت

به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.

دانلود ترجمه فارسی کتاب سفر به ماه اثر مشهور ژول ورن

دانلود ترجمه فارسی کتاب سفر به ماه اثر مشهور ژول ورن

دانلود ترجمه فارسی کتاب سفر به ماه اثر مشهور ژول ورن

کتاب سفر به ماه با نام اصلی از زمین تا ماه (From the Earth to the Moon) اثر مشهوری از ژول ورن نویسنده برجسته فرانسوی است که در سال 1865 در ابتدا به فرانسوی نوشته شده و سپس به زبان های دیگر ترجمه شده است. این کتاب در ایران توسط خسرو شایسته به فارسی ترجمه شده و توسط انتشارات سپیده منتشر شده است. داستان این کتاب بر مبنای ایده کلوپ اسلحه بالتیمور بعد از پایان یافتن جنگ های داخلی آمریکا و  تلاش عده ای دانشمند و ماجراجو برای سفر به کره ماه به وسیله قرار گرفتن در یک گلوله توپ و پرتاب به سمت کره ماه می باشد.

خلاصه داستان کتاب سفر به ماه:

با پایان یافتن جنگ های داخلی آمریکا باشگاه اسلح شهر بالتیمور دیگر کاری برای انجام دادن نداشت. در جلسه انجمن داخلی آن یه ایده جذاب مطرح شد که مخالفان زیادی داشت ولی عده ای حاضر بودند این ایده را عملی کنند. این ایده پرتاب کردن یک گلوله آلومینیومی از یک توپ بسیار قوی به سمت کره ماه همراه چند مسافر در داخل آن بود. این کار قدرت اسلحه سازی این باشگاه و اعضای آن را نشان می داد و بدین ترتیب این ایده رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت…

قسمتی از متن کتاب سفر به ماه:

در اینجا او تصویر ماه و زمین را  روی تخته سیاه رسم کرد و قطر آنها را نیر در مقابل هر کدام نوشت و اینطور ادامه داد: یک تیرانداز ماهر می تواند دایره ای به قطر پنج سانتیمر را از فاصله صد یا حداکثر سیصد متر هدف قرار دهد. بهترین توپ های ما می توانند دایره ای به قطر شصت سانتیمتر را از فاصله یک مایل هدف قرار دهند. اما هدفی که من از ان حرف می زنم بیش از دو هزار مایل قطر دارد و ما یعنی اعضای باشگاه اسلحه تصمیم داریم این هدف را بزنیم و بی تردید این کار را خواهیم کرد…

وبسایت ایرانی دیتا این کتاب را به صورت فایل pdf در 150 صفحه با لینک مستقیم و به صورت رایگان برای دانلود شما قرار داده است. امید است مورد پسند و رضایت شما قرار گیرد.

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.