محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما فرادرس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  دانلود ترجمه فارسی کتاب تاثیر اسلام در اروپا اثر مونتگومری وات

  دانلود ترجمه فارسی کتاب تاثیر اسلام در اروپا اثر مونتگومری وات

  کتاب تاثیر اسلام در اروپا (The influence of Islam on Medieval Europe) اثری است از مونتگمری وات نویسنده انگلیسی که در سال ۱۹۷۲ در رابطه با تاثیرات اسلام بر اروپای قرون وسطی نوشته است. این کتاب در ایران توسط یعقوب آژند به فارسی ترجمه شده و توسط انتشارات مولی در سال ۱۳۶۱ چاپ و منتشر شده است. کتاب در رابطه با نخستین برخورد های اروپاییان با مسلمانان و اعراب در اندلس و سیسیل و سپس جنگ های صلیبی و تاثیراتی که اسلام و مسلمانان بر روی اروپاییان داشته اند می باشد.

  قسمتی از متن کتاب تاثیر اسلام در اروپا:

  تاثیر فرهنگی اسلام بر اروپا بیشتر به دنبال استیلای اسپانیا و سیسیل صورت گرفت. شروع برخورد نظامی بایستی در ژوئیه سال ۷۱۰ میلادی رخ داده باشد یعنی زمانی که یک گروه چهارصدنفره از مسلمین شمال افریقا را تا حاشیه جنوبی اسپانیا در نوردیدند. این رویداد جز یک بازدید مقدماتی از نیروهای دشمن چیز دیگری نبوده از این رو گزارش شده که این گروه در موقع برگشت و در سال بعد تشویق شده اند که یک اقدام جدی و موفقیت آمیز در حمله به آنجا انجام دهند. ارتش مهاجم مرکب از هفت هزار نفر بوده که بلافاصله با یک نیروی پنج هزار نفری دیگر تقویت شده است. ولی این نیرو برای شکست کامل رودریک شاه ویزیگوت کافی بود که تشکیلات مرکزی سلطنت وی را درهم بریزد…

  وبسایت ایرانی دیتا این کتاب را به صورت فایل PDF در ۱۷۲ صفحه با لینک مستقیم و به صورت رایگان برای دانلود شما قرار داده است. امید است مورد پسند و رضایت شما قرار گیرد.

  راهنما

  لینک های دانلود

 • رمز فایل: www.iranidata.com
 • حجم: 2.6 مگابایت
 • فرمت: PDF
 • منبع: ایرانی دیتا
 • آخرین بروزرسانی: ۴ تیر ۱۳۹۵
 • تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۵
 • نویسنده: احمد صادقیارسال دیدگاه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad