دانلود تلاوت تصویری سوره نبأ و کوثر با صدای محمود شحات انور

دانلود تلاوت تصویری سوره نبأ و کوثر با صدای محمود شحات انور

دانلود تلاوت تصویری سوره نبأ و کوثر با صدای محمود شحات انور

یکی از پرطرفدارترین قاریان دنیا برای نسل جوان و نوجوان استاد محمود شحات انور فرزند استاد شحات محمد انور است. او در سال ۱۳۶۳ هجری شمسی برابر با ۱۹۸۴ میلادی در کشور مصر و استان دقهلیه، شهرستان میت و روستای کفرالوزیر متولد شد. او با تلاش و کوشش فراوان در خردسالی یعنی در سن ۱۲ سالگی موفق شد حافظ کل قرآن کریم شود. تلاوت، ترتیل، قرائت های مجلسی او در حال حاضر، مورد تقلید قاریان زیادی در سراسر دنیا قرار می گیرد. یکی از قرائتهای مجلسی محمود شحات انور، تلاوت سوره های نبأ و کوثر است. تلاوت سوره کوثر و نبا توسط قاریان زیادی به زیبایی تلاوت شده است. سوره نبأ با عمّ یتسائلون شروع می شود. ولی در اینجا این قاری، از آیه ۳۱ تا آخر (انّ للمتّقین مفازاً – حدائق و اعناباً …) آن را تلاوت نموده است .

این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت سوره نبأ و شمس با صدای محمود شحات انور در قالب فایل تصویری FLV با کیفیت بالا اختصاص یافت .البته بهترین تلاوت از سوره مبارکه نبأ (آیات ۳۱ تا آخر) توسط استاد عبدالباسط محمدعبدالصمد صورت گرفت.

مشخصات سوره نبأ در قرآن

سوره مبارکه نبأ اوّلین سوره از جژء ۳۰ قرآن مجید، دارای ۴۰ آیه شریفه است. این سوره با آیات عِمّ یتسائلون – عن النّبأالعظیم … شروع می شود. این سوره بیشتر به تشریح پاداش و کیفر روز قیامت می پردازد .

مشخصات سوره مبارکه کوثر در قرآن کریم

این سوره با ۳ آیه شریفه کوتاه ترین سوره قرآن محسوب میشود و جزء سی قرآن مبین است. طبق اعتقاد شیعیان این سوره در شأن و منزلت حضرت فاطمه زهرا (س) بر پیامبر اسلام نازل شده است .

دانلود گلچینی از بهترین تلاوت های استاد محمود شحات انور

مشخصات

  • 345 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت