دانلود تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش از ابوالعینین شعیشع

دانلود تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش از ابوالعینین شعیشع

دانلود تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش از ابوالعینین شعیشع

استاد ابوالعینین شعیشع یکی از قاریان نامدار کشور مصر است که در سال ۱۳۴۳ هجری قمری در استان کفرشیخ به دنیا آمد. لحن دلنشین و تجوید صحیح او در ترتیل، قرائت مجلسی و تلاوت قرآن کریم باعث شهرت این قاری ارزنده شد. یکی از قرائتهای مجلسی و زیبای او تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش است که در مدت ۱۳ دقیقه طول کشید .

این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت مجلسی سوره فتح و رحمن و قریش با صوت استاد ابوالعینین شعیشع در قالب فایل صوتی mp3 با کیفیت بالا اختصاص یافت .

مشخصات سوره مبارکه فتح در قرآن مجید

سوره مبارکه الفتح سوره ای است مدنی، چهل و هشتمین سوره قرآن کریم، جزء ۲۳، دارای ۲۹ آیات ، صفحه ۵۱۱ الی ۵۱۷، بعد از سوره مبارکه محمد و قبل از سوره مبارکه قاف در قرآن کریم ثبت شده است .

مشخصات سوره مبارکه الرحمن در قرآن مجید

سوره مبارکه الرحمان سوره ای است مدنی، پنجاه و پنجمین سوره قرآن کریم، جزء ۲۷، دارای ۷۸ آیات ، صفحه ۵۳۱ تا ۵۳۴، بعد از سوره مبارکه قمر و قبل از سوره مبارکه واقعه در قرآن کریم ثبت شده است .

مشخصات سوره مبارکه قریش در قرآن مجید

سوره مبارکه قریش سوره ای است مکی، یکصد و ششمین سوره قرآن کریم، جزء ۳۰، دارای ۴ آیات ، صفحه ۶۰۲، بعد از سوره مبارکه فیل و قبل از سوره مبارکه ماعون در قرآن کریم ثبت شده است .

دانلود گلچین بهترین تلاوتهای استاد عبدالباسط

مشخصات

  • 1,540 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت