خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
اطلاعیه ی سایت

به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.

دانلود سخنرانی شهید مطهری در مورد منافقین

منافقین

دانلود سخنرانی شهید مطهری در مورد منافقین

آیت الله شهید مرتضی مطهری یکی از متفکرین برجسته شیعه است که سخنرانی های ایشان در بسیاری از زمینه ها حتی در بین غیرمسلمانان طرفدار زیادی دارد. از ایشان تألیفات و آثار ارزشمندی نیز به یادگار مانده است. یکی از سخنرانی های خوب ایشان در مورد منافقان است. او در این سخنرانی از آیات قرآن کریم مخصوصاً سوره مبارکه توبه بهره فراوان برد و همین موضوع باغث تأثیر بیشتر سخنانش در ذهن مخاطب است.

ایشان در این سخنرانی، انسانها را به سه دسته تقسیم کردند. دسته اول مؤمنان هستند. اینان هم به ظاهر و هم به باطن به خداوند ایمان دارند. دسته دوم کافران هستند. اینان هم در باطن و هم در ظاهر به خدا ایمان ندارند. دسته سوم منافقین هستند. اینان در ظاهر مسلمان بوده و در زمره آنها هستند ولی در باطن ایمان نداشته و درصدد آن هستند که به اسلام و مسلمین خیانت کنند. طبق آیات قرآن کریم خداوند تمامی اعمال خوب آنها را ضایع میکند. چون این اعمال از روی نیت قلبی نبوده و از روی ریا و تزویر و یا منفعت طلبی است ….

این پست از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم سخنرانی مذهبی آیت الله شهید مطهری در مورد جایگاه و ویژگی های منافقین از نظر قرآن کریم در قالب فایل صوتی mp3 و با کیفیت بالا اختصاص یافت .

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.