شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
اطلاعیه ی سایت
  • به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.
  • راه اندازی سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب از مراجع معتبر www.scipaper.ir
  • رمز عبور فایل پیش فروش قسمت 4 شهرزاد 3: LOTUSGDSKH793J8YMLE4F
دانلود فصل سوم شهرزاد دانلود فیلم ساعت پنج عصر با کیفیت بالا

دانلود کامل کتاب صحیح بخاری (اصل و ترجمه فارسی) PDF

دانلود کامل کتاب صحیح بخاری (اصل و ترجمه فارسی) PDF

دانلود کامل کتاب صحیح بخاری (اصل و ترجمه فارسی) PDF

صحیح بخاری یکی از معتبرترین کتاب های حدیث برای اهل سنت است که توسط حافظ ابوعبدالله محمد بن اسماعیل بن ابراهیم بن مغیره بن بردزبه بخاری (۱۹۴-۲۵۶ هجری) گردآوری شده‌است. این کتاب به همراه کتاب صحیح مسلم جزء صحاح سته است. اهل سنت این کتاب را اصحّ کتاب بعد کتاب الله یعنی صحیح ترین کتاب بعد از قرآن کریم می دانند. صحیح بخاری در ۹۷ کتاب و ۳۴۵۰ باب تدوین شده و تعداد احادیث آن با احتساب احادیث مکرّر به گفتهٔ ابن صلاح ۷۲۷۵ حدیث و با حذف مکرّرات ۴۰۰۰ حدیث می باشد.

این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم اصل عربی و ترجمه فارسی کتاب صحیح بخاری تألیف محمد بن اسماعیل بخاری معروف به امام بخاری (بخارایی) بصورت کامل در قالب فایل پی دی اف شامل جلد اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم، ششم و هفتم  اختصاص یافت. این کتاب توسط عبدالعلی نور احراری به فارسی برگردانده شده است .

۱ تا کنون ثبت شده است
Vahid گفته : سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶

جلد چهارم، حدیث ۴۰۲۸ (خوب ترجمه نشده)
بنی نضیر و بنی قریظه علیه پیامبر مبارزه کردند و پیمان صلح خود را نقض کردند، به طوری که پیامبر بنی نضیر را تبعید کرد و به بنی قریظه اجازه داد در جای خود
باقی بماند تا اینکه آنها دوباره علیه پیامبر مبارزه کردند، سپس پیامبر مردان آنها را کشت و زنان و کودکان و اموال آنها را میان مسلمانان تقسیم کرد، انا برخی از آنها به پیش پیامبر آمده و اسلام آوردند، پیامبر همه یهودیان را از مدینه تبعید کرد، آنها قبیله عبدالله بن سلام و یهودیان بنی قینقاع و یهودیان بنی حارثه و تمام یهودیان دیگر بودند.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.