اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
اطلاعیه ی سایت

به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.

دانلود مقاله ترجمه شده حسابداری (حسابداری سرمایه فکری)

Intellectual-capital-accountingدانلود مقاله ترجمه شده حسابداری (حسابداری سرمایه فکری)

در این پست از سایت ایرانی دیتا یک مقاله ترجمه شده برای دانشجویان رشته حسابداری و تا حدی برای دانشجویان مدیریت مالی قرار دادیم . این مقاله راجع به حسابداری سرمایه فکری برای سال 2012 می باشد . این مقاله بیشتر راجع به سیستم های اطلاعاتی حسابداری است . از دانشجویان محترم تقاضا دارم از این مقاله و ترجمه آن به عنوان یک الگو و کمک برای کارهای علمی خود استفاده کرده و به صورت آماده استفاده نکنند .

اصل مقاله حسابداری سرمایه فکری و ترجمه آن (هر دو) به صورت یک فایل PDF می باشد .

عنوان مقاله 

Intellectual capital accounting an alignment between the motive and the accounting approach

چکیده :
هدف – هدف از این مقاله، منعکس کردن کاربرد تکنیک های مختلف حسابداری سرمایه های فکری(IC) باتاکید به انگیزه های حسابداری است.این امر با مقایسه کانونهای اصلی و اندازه گیری مسائل مربوط به دو انگیزه حسابداری عمومی، یعنی، مدیریت داخلی و گزارش خارجی بدسب آمده است.
طرح/روش شناسی/رویکرد- این مقاله براساس طبقه بندی روش های حسابداری بیان شده توسطFinchamوRoslenderو تقدیر از اهمیت این طبقه بندی در زمینه حسابداری سرمایه فکری و همچنین به عنوان یک تصویر از چگونگی تصمیم سازمان برای اجرای اینگونه روش های حسابداری است.
يافته ها – در این مقاله نتیجه گرفته شده است که هیچ روش حسابداری و تکنیک قابل اجرا جهانی وجود ندارد. برای مدیریت داخلی، ارزیابی متوازن و روایت روش های آن به تولید برنامه های عملی کمک میکند ، در حالی که ارزش گذاری و ارزیابی متوازن روش های سختی برای کمک به تولید گزارش های قابل مقایسه و روش قابل اعتماد برای گزارش های خارجی است.

اصالت / ارزش:این مقاله به ادبیات مدیریت سرمایه فکری با ارائه دیدگاه های هم ترازی و ارزیابی انتقادی از انگیزه های حسابداری عمومی و روش های حسابداری موجود کمک میکند.مفاهیم تكامل يافته، سیاست ساز،ودانشگاهی ارائه شده است.

واژه هاي كليدي : سرمایه فکری حسابداری، طبقه بندی حسابداری ، انگیزه حسابداری ،رویکرد حسابداری ،
ترازحسابداری

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.