محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما فرادرس
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  تلاوت سوره بلد

  دانلود تلاوت سوره بلد با صوت استاد عبدالباسط

  این پست به دانلود تلاوت سوره بلد با صدای استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد با لینک مستقیم اختصاص یافت. استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد مشهور به (عارف القرا’) در سال ۱۹۲۷ در روستاى «مراعزه» یکى از توابع شهر اَرمنت در استان قنا در جنوب مصر متولد شد، او در مکانى پاک و مذهبی که به امر قرآن کریم از حیث حفظ و تجوید اهتمام مىشد متولد شد، جدّ او استاد عبدالصمد از مردان با تقوا و مذهبی از حافظان قرآن که از نظر حفظ قرآن کریم و تجوید و احکام آن مردى متمکّن بود، و پدر بزرگِ مادرى او عارف بالله استاد جلیل ابو داود صاحب مقام مشهور و معروف در شهر ارمنت، مى باشد، اما پدرش استاد حاج محمد عبدالصمد یکى از مدرّسین حفظ و تجوید قرآن کریم بود، دو برادر او محمود و عبدالحمید در آموزشگاه (مکتب) قرآن را حفظ مى کردند و برادر کوچک آنها عبدالباسط هم در سن ۶ سالگى به ایشان ملحق گردید. به خانه ی ایشان « بیت القرآن » گفته می شد. یکی از تلاوت هایی که طرفدار زیادی دارد تلاوت سوره بلد ( لا اقسم بهذالبلد) با صوت استاد عبدالباسط است.

  مشخصات و ویژگی های اجمالی سوره مبارکه بلد در قرآن مجید

  سوره مبارکه بلد سوره ای است مکی، نودمین سوره قرآن، دارای ۲۰ آیه و جزء ۳۰ است. این سوره مبارکه از صفحه در صفحه ۵۹۴ قرآن مبین، بعد از سوره مبارکه فجر و قبل از سوره شمس نوشته شده است.

  این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم قرائت مجلسی سوره بلد (آیات اول تا آخر) با صدای استاد مرحوم عبدالباسط در قالب فایل صوتی mp3 همراه با پخش آنلاین اختصاص یافت .

  برای دانلود گلچینی از بهترین تلاوت های استاد عبدالباسط کلیک کنید.

  راهنما

ارسال دیدگاه

 1. Avatar of ابوالحسن شاهمردانی siamakm83 گفت:

  خیلی زیبا بود

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad