دانلود کشتی حسن رحیمی در فینال وزن 57 کیلو مسابقات جهانی لاس وگاس

rahimi2

دانلود کشتی حسن رحیمی در فینال وزن ۵۷ کیلو مسابقات جهانی لاس وگاس

گروه ورزشی وب سایت ایرانی دیتا این پست را به مبارزه دیدنی حسن رحیمی در فینال وزن ۵۷ کیلو مسابقات جهانی ۲۰۱۵ لاس وگاس آمریکا اختصاص داده است. حسن رحیمی که مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۳  را در کارنامه داشت نتوانست از سد حریف گرجستانی خود غلبه کند و در ۱۰ ثانیه به پایان برد را با باخت عوض کرد و به مدال نقره بسنده کرد. او در این مسابقات کاپیتان تیم ملی بود و توانست در دورهای قبلی حریفانی از روسیه، کره شمالی، ونزوئلا شکست دهد و پای در فینال بگذارد. حسن رحیمی در خصوص کسب مدال نقره جهان اظهار داشت: سطح مسابقات امسال بسیار سنگین‌تر از سالیان قبل بود و من کشتی‌های بسیار سختی را پشت سر گذاشتم. البته گروه من خیلی سخت بود و با توجه به اینکه این مسابقات سهمیه المپیک بود، همه با قدرت آمده بودند و کسی ضعیف نبود.
رحیمی افزود: خیلی ناراحتم که در فینال یک لحظه غفلت کردم. واقعاً نمی‌دانم چه بگویم. قسمت این بود که طلا نگیرم. البته کشتی‌گیر گرجستانی کشتی‌گیر بدی نیست، اما گروه من خیلی سنیگن بود و با فشار زیادی به فینال رسیدم.
دارنده مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۳ خاطرنشان کرد: من تنها چند ثانیه با مدال طلا فاصله داشتم، ولی اشتباه کردم و خدا را شکر می‌کنم که این اشتباه من مشخص شد و در المپیک آسیب نخواهم دید. رحیمی ادامه داد: از قبل هم گفته بودم که تنها هدف من کسب مدال طلای المپیک است و حالا نیز می‌گویم که تنها طلای المپیک است که من را آرام می‌کند. اشتباهات امروز من در المپیک تکرار نمی‌شود و آنجا کشتی اصلی من را خواهید دید.
وی در خصوص اینکه آیا پس از المپیک خداحافظی خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: بعد از مسابقات المپیک در خصوص خداحافظی تصمیم گیری خواهم کرد، اما به احتمال زیاد با صحبتی که با خادم کردم از کشتی خواهم رفت. خادم نیز به من گفته است که مدالت را بگیر و اگر خواستی خداحافظی کن، اما فعلاً تصمیمی قطعی نگرفته‌ام.

 

مشخصات

  • 861 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار سایت