به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
اطلاعیه ی سایت
ساخت ایران 2شهرزاد 3مصادرهعصبانی نیستملونه زنبور13 شمالی
نویسندگی در سایت

دانلود کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی با لینک مستقیم

مردان مریخی و زنان ونوسی

دانلود کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی با لینک مستقیم

کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی (به انگلیسی: Men Are from Mars, Women Are from Venus) نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند. از این کتاب چند ترجمه به زبان فارسی انجام شده است و میزان فروش آن نیز بالا بوده است.

زن و مرد با هم تفاوت دارند و اطلاع از كم و كيف اين تفاوت‌ها راهگشای تفاهم آنها است. اين كتاب كه كليه مباحث آن حاصل تجربيات دقيق در طی سال‌ها تحقيق و جلسات مشاوره با خانواده‌های شركت‌كننده در دوره‌هاي آموزشی است، چنين هدفي را دنبال می كند.

در قسمت هایی از کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی آمده است:

فرض كنید مردها از سیاره مریخ و زن‌ها از سیاره ونوس آمده اند. مریخی‌ها پشت تلسكوپ‌های خود بودند كه ونوسی‌ها را دیدند و از آن‌ها خوششان آمد و با سفینه‌های خود به سوی آن‌ها رفتند. ونوسی‌ها هم با آغوش باز از آن‌ها استقبال كردند. سپس با هم به زمین می‌آیند. مدتی همه‌چیز خوب بود اما كم‌كم هوای زمین روی آن‌ها اثر كرد و یك روز صبح وقتی بیدار شدند، هم مریخی‌ها و هم ونوسی‌ها دیگر فراموش كرده بودند كه از كجا آمده‌اند و از آن روز اختلافات آن‌ها با هم شروع شد.

  یكی از تفاوت‌های مهم زن و مرد كنار آمدن آنان با استرس است. مردان در این حالت در خود فرو می‌روند و زنان درگیری احساسی پیدا می‌كنند… مرد با ارائه راه‌حل حال‌اش بهتر می‌شود و زن اگر بتواند در مورد آن مسئله حرف بزند.

     مریخی‌ها برای رسیدن به آرامش به غار ذهن خود پناه می‌برند تا به تنهایی مسائل خود را حل كنند.

     ونوسی‌ها برای رسیدن به آرامش دور هم جمع می‌شوند و در مورد مسائل‌شان حرف می‌زنند…

وبسایت ایرانی دیتا کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را با ترجمه لوئیز عندلیب و اشرف بدیلی برای دانلود شما قرار داده است. امید است مورد استفاده و پسند شما قرار گرفته باشد

۰ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.