گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود کتاب ترمودینامیک گسکل

گسکل

دانلود کتاب ترمودینامیک گسکل

کاربرد ترمودینامیک برای مطالعهٔ جامدات (خصوصاً جامدات کریستالی) را ترمودینامیک مواد یا ترمودینامیک جامدات می‌نامند که یک ابزار کمی قدرتمند برای بررسی خواص مهم مواد است.

به عنوان مثال با کمک ترمودینامیک بدون الزام به دانستن جزئیات اتمی کریستال‌ها می‌توان ساختار آنها را کنترل کرد. در این حالت نیازی به هیچگونه پیش‌بینی مدل خاصی برای اتم‌ها نیست و با استفاده از سه قانون ترمودینامیک و بکارگیری روش‌های ریاضیاتی می‌توان اکثر خواص ماکروسکوپیک را محاسبه کرد.

البته کاربرد ترمودینامیک کلاسیک برای مقاصد ترمودینامیک مواد ناکافی است. زیرا به دلیل عمومیت و سادگی ترمودینامیک کلاسیک، هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات روابط بین اتم‌ها و نابجایی‌ها در کریستال نمی‌توان بدست آورد. برای بدست آوردن چنین اطلاعاتی باید از مکانیک آماری (ترمودینامیک آماری) استفاده کرد.

کتاب مقدمه ای بر ترمودینامبک مواد اثر گسکل یکی از معروف ترین کتاب ها ئر زمینه ترمودینامیک است. این کتاب مهمترین منبع آموزش ترمودینامبک در رشته مواد ومتالورژی است. همچنین این کتاب برای دانشجویان سایر رشته ها مانند مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی و سایر رشته های مشابه است.

وبسایت ایرانی دیتا ویرایش چهارم از نسخه اصلی این کتاب را برای دانلود در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار داده است. امید است مورد استفاده شما قرار گیرد.

۱ تا کنون ثبت شده است
Shervin گفته : پنج شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۵

ایولاااااا. کیفیتش علیه. مرسی

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.