خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی Assassins Creed – اساسین کرید برای PC

دانلود بازی Assassins Creed – اساسین کرید برای PC

Assassins Creed - دانلود بازی Assassins Creed - اساسین کرید برای PC

دانلود بازی Assassins Creed – اساسین کرید برای PC

Assassins Creed یک بازی سبک اکشن است که در سال 2007 به وسیله شرکت Ubisoft Montreal توسعه و توسط Ubisoft منتشر شد که اولین نسخه از سری بازیهای Assassins Creed است. این بازی در ابتدا برای کنسول Xbox و در نوامبر 2007  برای PS3 انتشار یافت و نسخه ویندوزی آن در آوریل 2008 به بازار عرضه شد.

داستان بازی بر اساس واقعه ای تاریخی ست که مبارزه ی صد ساله بین گروه Assassin و Templar را بیان می کند. Assassin ها برای صلح و آزادی مبارزه می کنند ولی Templar ها تمایل دارند تا مردم را تحت کنترل خود درآورند و بر آن ها فرمانروایی کنند. بازی در زمان جنگ های صلیبی سوم در سرزمین بیت المقدس (سال 1191) با محوریت راز ترورهایی که توسط فرقه Hashshashin انجام گرفته است اتفاق می افتد. بازیکنان به عنوان شخصی در عصر مدرن با نام Desmond Miles که از طریق ماشینی به نام “Animus” اجازه دسترسی به خاطرات یکی از اجدادش به نام Altaïr Ibn-La’Ahad ، که یکی از اعضای گروه Assassins بوده را پیدا کرده و آنها را کنترل می نماید.
این دستگاه اطلاعات مربوط به مبارزه ی بین دو جناح The Knights Templar و Assassins، را از طریق مجازی فراهم آورده است.
این بازی با بازخوردهای مثبتی مواجه شد و جوایز متعددی را از E3 دریافت کرد که همین امر موجب شد تا Assassin’s Creed II نیز در نوامبر 2009 منتشر شود. بعد از انتشار موفقیت آمیز Assassin’s Creed II هر ساله نسخه های بعدی این بازی با مأموریتهای متفاوت و در دورهای زمانی مختلف منتشر می شود.
خلاصه داستان Assassins Creed :
شرکت صنایع Abstergo، Desmond Miles را ربوده و به وسیله ی Animus به دنبال اطلاعاتی در مورد جد او(Altaïr) که یکی از اعضای گروه Assassins در جنگ های صلیبی سوم بوده است، می گردد که به همراه دوستانش تلاش می کردند تا Robert de Sablé نتواند یک صندوقچه قدیمی به نام (Ark of the Covenant) را از یک معبد به دست آورد. اما هر 3 شکست خورده و Al Mualim رهبر این گروه Altaïr را به درجه Novice تنزل می دهد. Altaïr مأموریت پیدا می کند تا برای بازگشت به جایگاه قبلی اش 9 نفر از اعضای Templar را ترور کند. وقتی که تمامی ترورها کامل شد، متوجه می شود که هر عضو گروه Templars در جستجوی منطقه ای به نام “Pieces of Eden” بوده اند. Altaïr در پی تلاشهای زیاد محل اختفای Sablé را پیدا می-کند و او را در مقابل شاه ریچارد اول به خیانت متهم می کند. شاه ریچارد نیز آنها را به مبارزه با هم مجبور و عنوان می کند هر کس از این مبارزه زنده بیرون بیاید راستگوست. Altaïr موفق به شکست de Sablé می شود، de Sablé در آخرین لحظات زندگی اش از Al Mualim به عنوان دهمین عضو Templars یاد می کند که همین امر موجب می شود Altaïr در بازگشت به مقر گروه با Al Mualim ( به خاطر سوء استفادهایی که از او برای رسیدن به اهدافش انجام داده) مبارزه کند و با نابود کردن گوی جادویی و Al Mualim، مکان قرار گرفتن Pieces of Eden را در سایر نقاط جهان مشاهده کند.
بعد از این اتفاق Desmond که مأموریت خود را انجام داده، از ماشین Animus بیرون می آید و متوجه می شود که Abstergo در اصل باقی مانده گروه Templar در زمان حاضر است که با مشاهده خاطرات Altaïr محل Pieces of Eden را پیدا کرده و معتقد است با یافتن Pieces of Eden می تواند به مردم جهان تسلط یابد. آنها Desmond را در اتاق زندانی می کنند. Desmond متوجه می شود از طریق اثراتی که در خون او به وسیله ی Animus ایجاد شده می تواند از توانایی به نام Eagle vision برای خواندن پیامهایی که با خون روی دیوارها و کف اتاق نوشته شده استفاده کند.
درباره بازی Assassins Creed :
Assassin’s یک بازی سبک اکشن است که بازیکنان در نقش Altaïr به ایفای نقش می پردازد، هدف اصلی این بازی انجام دادن ترورهایی ست که توسط رهبر گروه Assassin’s یعنی Al Mualim تعیین می شود. برای رسیدن به این اهداف بازیکنان باید از مقر خود در شهر Masyaf به سراسر سرزمین پادشاهی بیت المقدس، که شامل 3 شهر اورشلیم، عکا و یا دمشق است سفر کنند و با عاملان گروه خود دیدار کنند، این عاملان محل خانه امن گروه، به همراه اطلاعات مختصر راجب فردی که مأمور به ترور آن هستید را به شما نشان می دهند، همچنین شما را به انجام مأموریت های جانبی، قبل از ترور اصلی می فرستند. این مأموریتها شامل استراق سمع، بازجویی، جیب بری و تکمیل وظایف خبر چینهای گروه Assassin است. در حین بازی و انجام مأموریت ها، بازیکنان برای به دست آوردن شناخت بیشتر از محیط اطرافشان باید کارهایی از قبیل: بالا رفتن از برجهای بلند (جهت به دست آوردن نقشه و دید کلی از محیط)، نجات شهروندانی که مورد تهدید و اذیت مأموران حکومتی قرار گرفته اند، شکار کردن و کشتین اعضای گروه Templar و جمع آوری پرچم بپردازند.
بعد از انجام هر ترور بازیکنان به مقر گروه باز می گردند و سلاحهای بهتری را به عنوان پاداش به دست آورده و از هدف ترور بعدی نیز آگاه می شوند، بازیکنان از طریق “Synchronization” می توانند از میزان حساسیت مأموران حکومتی و وضعیت فعلی هشدار در منطقه اطلاع یابند. بازیکنان باید با استفاده از دستورات مشخص شده در پروفایل خود ترورها را انجام دهند. انجام این اقدامات در زمانهای خاص ممکن است سطح آگاهی مأموران حکومتی را در منطقه افزایش دهد، وقتی منطقه در بالاترین سطح هشدار است، مأموران با دیدن Altaïr او را تعقیب می کنند، در این حالت برای کاهش سطح هشدار و عادی شدن شرایط، بازیکنان باید ضمن خارج شدن از حلقه محاصره مأموران جایی برای پنهان شدن مثل انبار کاه، پشت بام باغ و یا نشستن روی نیمکت و مخفی شدن در بین مردم عادی پیدا کنند، در صورتی که بازیکنان موفق به انجام این کار نشوند باید با فنونی همانند شمشیر بازی با مأموران درگیر شوند. در صورتی که میزان آسیب های وارده شده به بازیکنان زیاد باشد و موجب مرگ آنها شود بازی از آخرین checkpoint آغاز می شود.
وقتی سطح سلامت بازیکنان عالی باشد می توانند از قدرت Eagle vision استفاده کنند، در این حالت مردم عادی با رنگ آبی، دشمنان با رنگ قرمز و اهداف ترور با رنگ طلایی مشخص هستند، در حالی که خاطرات Altaïr با دستگاه Animus در حال بازخوانی ست بازیکنان ممکن است با اشکالاتی مواجه شوند که به آنها در شناسایی اهداف، تغییر دیدگاه و یا نشان دادن عکس العمل های سریع در صحنه های اکشن کمک خواهد کرد.

تصاویری از محیط بازی :

1 - دانلود بازی Assassins Creed - اساسین کرید برای PC

2 - دانلود بازی Assassins Creed - اساسین کرید برای PC

3 - دانلود بازی Assassins Creed - اساسین کرید برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium® D or AMD Athlon 64 X2 3800
RAM: 1 GB Windows Xp / 2 GB Windows Vista
OS: Windows XP/Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX 10.0compliant video card or DirectX 9.0compliant card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 6800+ / ATI Radeon X1600
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB

سیستم توصیه شده :

CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better
RAM: 1 GB Windows Xp / 2 GB Windows Vista
OS: Windows XP/Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX 10.0compliant video card or DirectX 9.0compliant card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 6800+ / ATI Radeon X1600
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB

دیدگاه ها 30 دیدگاه
 1. سپهر
  در تاریخ 2022/08/29 :

  سلام جناب
  ببخشید بنده بازی اساسینز کرید 1 رو میتونم با سیستم 64 بیت رم 2 پلی بدم؟
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و اینکه راحت میتوانم در سیستمم نصب کنم
  چون بنده نگرانیم به این هست که ی موقع 6 گیگ مصرف نکنم و نصب نشه روی سیستمم
  در ضمن خسته نباشید

 2. ارین
  در تاریخ 2022/07/09 :

  سلام با بلا ترین گرافیک میتونم اجرا کنم کارت گرافیک ۱ گیگ رم ۴ گیگ

 3. مهدی شجیرات
  در تاریخ 2021/05/23 :

  سلام من 3 فایل رو دانلود کردم اما نمیشه استخراجشون کرد هی ارور میزنه لطفا کمکم کنید

 4. رضا
  در تاریخ 2021/03/12 :

  سلام
  من هنگام نصب بازی بهم ارور میده که دیسک دوم‌رو بزار ، درصورتی که من کرک رو هم کپی و جایگزین کردم

 5. محمد
  در تاریخ 2021/03/05 :

  من ویندوزم 64 بیته باز میشه روش؟؟

 6. amir1384
  در تاریخ 2020/12/08 :

  سلام میخواستم بدونم تو بازی دستکاری که نشده کاملا مثله اورجیناله

 7. sobhan
  در تاریخ 2020/12/08 :

  من میزنم رو لینک دانلود دانلود نمیشه بگید تروخدا

 8. homan
  در تاریخ 2020/11/30 :

  سلام بدون کارت گرافیکم جواب مییده ؟؟/

 9. سعید
  در تاریخ 2020/04/24 :

  می خوام نصب کنم ارور پسورد میده!!!!

 10. علی
  در تاریخ 2020/04/15 :

  سلام. نصب کردم اما شهر اورشلیم اش اصلا وارد نمیشه

 11. taha
  در تاریخ 2020/03/29 :

  سلام من بازی رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم حروفای عجیب غریب میاد انگار چینی نوشته هر چیم میزنم ارور میده لطفا راهنمایی کنید.

 12. مهدی
  در تاریخ 2020/03/27 :

  سلام من بازی رو نصب کردم اجرا میشه بدون هیچ مشکل ولی وقتی میخوام یکیو بکشم ده ثانیه قفل میشه بعد ادامه میده مشکل چیه

 13. مهران
  در تاریخ 2019/11/05 :

  سلام من بازی اساسین کرید را نصب کردم دیسک دوم را میخواهد لطفا کمک کنید سیستمم برای اجرای بازی عالیه اما نمیدونم چشه

  • محمدعلی
   در تاریخ 2019/11/07 :

   سلام
   وقتی نصب کردید ، دیسک دوم می خواهد؟
   کرک رو در محل نصب قرار دادید؟

 14. مهدی
  در تاریخ 2019/10/12 :

  سلام من ویندوز7 رم 2 گیگ پردازنده 1.80 دارم اجرا میشه

 15. محمد
  در تاریخ 2019/09/12 :

  سلام من بازی رو نصب کردم داره خطای میده و میگه دییسک صحیح را وارد کنید لطفا راهنمایی کنید

 16. ali
  در تاریخ 2019/09/09 :

  salam mn bazi ro nasb krdm ba iso moghe ejrash error mide
  (please insert the correct DVD-ROM select and restart application)
  lotfan sari jvb bedin tu khyli az bazia in moshkelo drm lotfn bgin

 17. احمد توشی
  در تاریخ 2019/08/18 :

  اقا این فایلو دان کردم اکستراکتم کردم اصلا چیزی واسه نصب توش نیست که ن ست اپ دازه ن چیزی سه تا فایل الکی توشه

 18. امیر
  در تاریخ 2019/07/23 :

  سلام میخواستم بدونم بازی سالمه؟ چون من سی دی بازی رو گرفتم ولی همون مرحله اول میندازه بیرون . با تشکر

 19. arash
  در تاریخ 2019/06/25 :

  رو ویندوز ده اجرا میشه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.