اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2
نویسندگی در سایت

حسابرسی مبتنی بر ریسک در قالب فایل پاورپوینت

حسابرسی مبتنی بر ریسک در قالب فایل پاورپوینت

حسابرسی مبتنی بر ریسک در قالب فایل پاورپوینت

حسابرسی مبتنی بر رسیک یکی از مباحث جدید و گسترده در حسابرسی است که اکثر کارهای حسابرسی به این موضوع ارتباط دارد. این یک موضوع بسیار جذاب در رشته حسابداری و حسابرسی است و می تواند به عنوان یک کار تحقیقاتی برای دانشجویان حسابداری، حسابرسی و رشته های مربوط در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد استفاده شود. حسابرسی مبتنی بر رسیک جزء سرفصل های درس حسابرسی 1 در دوره کارشناسی و حسابرسی پیشرفته در دوره کارشناسی ارشد است. این پست آموزشی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم یک فایل پاورپوینت در مورد حسابرسی مبتنی بر ریسک همراه توضیح مختصر اختصاص یافت .

اگرچه ارزیابی ریسک به عنوان یکی از اجزای لاینفک سیستم کنترل داخلی شناخته شده است اما در چند سال اخیر تمرکز بر مدیریت ریسک برجسته شده است.چرا که تغییرات محیطی از جمله تغییرات سریع تکنولوژی و فناوری اطلاعات ،محیط رقابتی و…انواع ریسک های مختلف اعم از ریسک های عملیاتی و مالی را بر واحدهای اقتصادی تحمیل کرد.در نتیجه واحد های اقتصادی برای رویارویی با ریسک های مختلف نیاز به استقرار یک مدیریت ریسک اثربخش دارند و برای اداره و کنترل و کاهش ریسک ها به یک سیستم کنترل داخلی اثربخش نیاز است.

تعریف مدیریت ریسک (ERM)

مدیریت ریسک واحد اقتصادی فرایندی است که توسط هیئت مدیره،مدیریت و سایر پرسنل واحد استقرار می یابد.این فرایند در تدوین استراتژی و در کل واحد اقتصادی به کار گرفته می شود و در تشخیص رویدادهایی که ممکن است بالقوه بر واحد اثر گذارد،طراحی می شود به علاوه ریسک را در دامنه اشتیاق ریسک (ریسک قابل پذیرش)مدیریت کرده و اطمینان معقولی در رابطه با دستیابی به اهداف واحد فراهم می سازد.

نویسنده این متن : ابوالحسن شاهمردانی فیروزجاه – کارشناس ارشد حسابداری

گردآورندگان فایل پاورپوینت : خانم ها آزاده آرام، سیده الهه رضوی و منا کاظمیان – دانشجویان کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه مازندران ورودی 1390

دانلود پروژه های آماده اکسل و اکسس، مقالات ترجمه شده و افته خاص در حسابداری

۰ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.