گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2
نویسندگی در سایت

دانلود نرم افزار Fast MP3 Cutter Joiner – برش و وصل کردن آهنگ ها

دانلود نرم افزار Fast MP3 Cutter Joiner - برش و وصل کردن آهنگ ها

دانلود نرم افزار Fast MP3 Cutter Joiner – برش و وصل کردن آهنگ ها

نرم افزار Fast MP3 Cutter Joiner را می توان به جرعت یکی بهترین، سبک ترین، ساده ترین و آسان ترین نرم افزار برای برش کردن آهنگ و وصل کردن صدا ها برای کامپیوتر است. این نرم افزار فقط از فرمت MP3 پشتیبانی می نماید. در این نرم افزار شما به راحتی قادر خواهید بود فایل صوتی و آهنگ های خود را بصورت های دسته و تکی برش دهید و یا صدایی را آن اضافه نمایید. برای دانلود نرم افزار Fast MP3 Cutter Joiner برای اندروید و مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

این نرم افزار دارای ظاهری ساده می باشد ولی در عین حال دارای ویژگی های کلیدی است.
در این نرم افزار می توان فایل های MP3 را بصورت تکی و دسته ای برش داد که می تواند برای خیلی از دوستان کاربردی است. برای برش دادن آهنگ ها بصورت تکی باید از زبانه MP3 Cutter در نرم افزار استفاده نمود که برای اینکار باید ابتدا فایل منبع را مشخص نمایید و می توانید آهنگ را بصورت سفارشی برش نمایید. در این زبانه می توانید آهنگ ها را با پارامتر های زبان یا حجم و یا بصورت سفارشی برش دهید. برای برش دادن سفارشی می توانید از دکمه های Set Start و Set End برای شروع برش و پایان برش استفاده نمود.

برای برش دادن دسته ای آهنگ ها هم باید از طریق فوق اقدام نمایید.

وصل کردن آهنگ ها هم از ویژگی های کلیدی این نرم افزار است که برای وصل کردن آهنگ های بصورت تکی از زبانه MP3 Joiner استفاده کرد که باید لیست آهنگ هایی را که می خواهید به هم متصل گردند را انتخاب نمایید. و برای وصل کردن آهنگ ها بصورت دسته ای از زبانه MP3 Batch Joiner استفاده کرد که برای این کار از از دو لیست استفاده شده که لیست اول برای آهنگ های اصلی و لیست پایینی برای آهنگ های است که می خواهند متصل شوند می باشد و می توان با انتخاب گزینه های Insert At Beginning و Append to end می توان آهنگ ها را به ابتدا و انتها چسباند.

در این نرم افزار می توان پارامرت های کیفیت فایل هایی که می خواهند متصل یا برش شوند تنظیم شوند.

۰ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.