بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
اطلاعیه ی سایت
ساخت ایران 2شهرزاد 3مصادرهعصبانی نیستملونه زنبور13 شمالی
نویسندگی در سایت

دانلود کشتی رسول خادم و ماخاربک خاداراتسف در مسابقات جهانی 1995

دانلود کشتی رسول خادم و ماخاربک خاداراتسف در مسابقات جهانی 1995

دانلود کشتی رسول خادم و ماخاربک خاداراتسف در مسابقات جهانی 1995

در این کلیپ کشتی جذاب و دیدنی رسول خادم و ماخاربک خادارتسف روس را در فینال وزن 90 کیلوگرم مسابقات جهانی 1995 آتلانتا را ملاحظه خواهید کرد. این کشتی یکی از کشتی های به یادماندنی رسول خادم می باشد زیرا وی برای دومین سال پیاپی مقابل خاداراتسف قرار گرفت و باز هم این روس پر مدال و پرافتخار را اسیر حرکات و فنون زیبای خود کرد و با شکست او دومین طلای جهان را بر سینه زد.

ماخاربک خادارتسِف (متولد ۲ اکتبر ۱۹۶۴ در اوستیای شمالی، شوروی) کشتی‌گیر آزادکار اوستیایی است که دو مدال طلای المپیک و پنج مدال طلای قهرمانی جهان را برای تیم ملی شوروی و یک مدال نقرهٔ المپیک و ۲ مدال نقره و یک مدال برنز جهانی را برای تیم ملی روسیه کسب کرده‌است.

خادارتسف از ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۲ قهرمان بلامنازع وزن ۹۰ کیلو بود و در تمام مسابقات قهرمانی جهان و المپیک به مدال طلا رسید. وی پس از فروپاشی شوروی برای تیم ملی روسیه مسابقه می‌داد سه بار پیاپی با رسول خادم در فینال قهرمانی جهان ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵ و المپیک ۱۹۹۶کشتی گرفت و هر سه بار مغلوب شده و به مدال نقره رسید. خادارتسف پنج مدال طلای قهرمانی اروپا و سه مدال طلای جام جهانی را نیز در کارنامه افتخارات خود دارد.

خادارتسف پس از المپیک آتلانتا ورزش قهرمانی را کنار گذاشت اما برای المپیک سیدنی تصمیم گرفت به میدان کشتی برگردد و چون نتوانست در تیم ملی روسیه انتخاب شود به تیم ملی ازبکستان پیوست که دوران دانشجویی را در آنجا گذرانده بود. بازگشت خادارتسف در المپیک سیدنی ناامیدکننده بود و او با یک برد برابر کشتی‌گیر ترکیه و یک باخت به کشتی‌گیر کره جنوبی در دور مقدماتی حذف شد.

خادارتسف ۱۸۰ سانتیمتر قد دارد. برادر بزرگتر او اصلان‌بک خادارتسف نیز کشتی‌گیری مطرح بود که سه بار قهرمان جهان در ۱۰۰ کیلو و فوق سنگین شد و در سال ۱۹۹۰ در یک تصادف رانندگی درگذشت.

ماخاربک در رشتهٔ حقوق در دانشگاه دولتی تاشکند درس خوانده و برای باشگاه‌های دینامو تاشکند و ولادی‌قفقاز اوستیای شمالی مسابقه می‌داد. او از سال ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۹ عضو پارلمان جمهوری خودمختار اوستیای شمالی بود و از سال ۲۰۰۵ به نمایندگی دومای روسیه انتخاب شده‌است.

 

۰ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.