ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
اطلاعیه ی سایت
  • به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.
  • راه اندازی سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب از مراجع معتبر www.scipaper.ir
  • رمز عبور فایل پیش فروش قسمت 6 شهرزاد 3: LOTUSRKCEZ8FV3HBXTQN2
دانلود فصل سوم شهرزاد

دانلود ترجمه فارسی کتاب جنگ های تاریک آمازون اثر مشهور ژول ورن

دانلود ترجمه فارسی کتاب جنگ های تاریک آمازون اثر مشهور ژول ورن

دانلود ترجمه فارسی کتاب جنگ های تاریک آمازون اثر مشهور ژول ورن

کتاب جنگ های تاریک آمازون ( با نام انگلیسی Eight Hundred Leagues on the Amazon و نام فرانسوی La Jangada) اثر مشهوری از ژول ورن نویسنده نامدار فرانسوی است که در سال 1881 میلادی نوشته شده است. این کتاب نیر مانند سایر آثار ژول ورن در ژانر علمی و ماجرایی می باشد. این کتاب در ایران توسط عنایت الله شکیباپور به فارسی ترجمه و منتشر شده است. داستان در مورد ماجراجویی در داخل جنگ های آمازون در ناحیه پرو و برزیل اتفاق می افتد.

خلاصه داستان کتاب جنگل های تاریک آمازون :

جان کارِل مردی برزیلی است که چندین سال قبل از این ماجرا به دهکده ی ایکیتوس واقع در مرز پِرو آمده بود. او مردی فقیر و تنها بود ولی توسط مردی مهربان به نام ماگاتاس پناه داده شده بود. بعد از مرگ ماگاتاس، کارل با دختر او ازدواج کرد و حالا در همین دهکده زندگی شرافتمندانه ای داشت. او تصمیم می گیرد با خانواده به شهر بلما رفته و آن جا عروسی دخترش را جشن بگیرد. ولی در راه با مردی شکارچی به نام توراس رو به رو می شود که به عنوان کاپیتان جنگ در کشور پرو و روی رودخانه آمازون کار میکند. وضیفه توراس دور کرده بومی ها از جنگل است. یک روز او کاغذی با نوشته هایی مرموز می یابد که عقیده دارد راز محل گنجی را بر ملا میکند. این کاغذ  راز زندگی جان کارل را در خود دارد که سی سال پیش به اعدام محکوم شده اما یک روز قبل از اعدام، از زندان گریخته. توراس پیشنهاد می کند که …

نمونه ای از نثر کتاب به شرح زیر است:

یک ساعت به همان ترتیب گذشت بدون اینکه نتیجه ای بدست بیاید. توراس می خواست به هر قیمتی شده کیف را بدست بیاورد اگر کیف از دست برود چه خواهد شد؟ خشمی دیوانه وار بر او مسلط شد، فریاد می کشید دشنام می داد پاها را به زمین می کوبید امام میمون به غیر از خنده های مضحک به او جوابی نمی داد…

وبسایت ایرانی دیتا این کتاب را با لینک مستقیم و به صورت رایگان برای دانلود شما قرار داده است. امید است مورد پسند و رضایت شما قرار گیرد.

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.