هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود ترجمه فارسی کتاب لباس جدید پادشاه اثر هانس کرستین آندرسن

دانلود ترجمه فارسی کتاب لباس جدید پادشاه اثر هانس کرستین آندرسن

دانلود ترجمه فارسی کتاب لباس جدید پادشاه اثر هانس کرستین آندرسن

کتاب لباس جدید پادشاه (The Emperor’s New Clothes) اثری است از هانس کرستین آندرسن نویسنده مشهور دانمارکی کودکان که در سال 1837 نوشته و منتشر شده است. این کتاب توسط شاگا هیراتا بازنویسی و توسط علی آشنا به فارسی ترجمه شده است. انتشارات کتاب های بنفشه این کتاب را در سال 1372 چاپ و منتشر کرده است. کتاب مخصوص کودکان و نوجوانان نوشته شده است. داستان کتاب در رابطه ساده لوحی یک پادشاه و فریب خوردن آن از چند نفر و همچنین همراهی بقیه با او می باشد. از روی این داستان انیمیشن معروفی نیز ساخته شده است.

قسمتی از متن کتاب لباس جدید پادشاه:

یک روز دو آدم حقه باز به قصر پادشاه آمدند و گفتند: جناب شاه ما از راه دوری آمده ایم تا شما را راضی کنیم. ما بافنده هایی هستیم که کارمان را خیلی خوب بلدیم. ما می توانیم پارچه عجیبی ببافیم. این پارچه مخصوص طوری است که آدم های احمق نمی توانند آن را ببینند.

پادشاه گفت: هوووووم…. چه جالب این طوری می توانم بفهم کدام یک از وزیرانم باهوش و کدام یک احمق هستند. خیلی خوب زود شروع به بافتن کنید…

وبسایت ایرانی دیتا این کتاب را به صورت فایل PDF در 26 صفحه همراه با تصاویر رنگی برای دانلود شما قرار داده است. امید است مورد پسند و رضایت شما قرار گیرد.

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.