تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود کتاب By Way Of Deception (راه نیرنگ) نوشته ویکتور استروفسکی

راه نیرنگ

دانلود کتاب by way of deception (راه نیرنگ) نوشته ویکتور استروفسکی

راه نيرنگ نوشته «ويكتور استروفسكي» مأمور سابق موساد، است . وي در اين كتاب مي نويسد: «موساد (سرويس اطلاعات خارجي) از جوخه هاي تروري سود مي جويد كه نام سازماني و رمزي آن ها «كيدون» است؛ جوخه هاي متشكل از زبده ترين و بي رحم ترين نيروهاي عملياتي موساد كه وظيفة ترور و قتل دشمنان رژيم صهيونيستي را در خارج از مرزهاي فلسطين اشغالي برعهده دارند.»
از جملة اين ترورها، ترور رهبران گروه «سپتامبر سياه» پس از حادثة المپيك مونيخ در سال 1972، طي عملياتي با نام «خشم خدا» ـ كه «استيون اسپيلبرگ» بر مبناي آن، فيلم «مونيخ» را در سال 2005 جلوي دوربين برد ـ، ترور شهيد «فتحي شقاقي» در مالت، ترور «خالد مشعل» در اردن و از همه مهم تر ترور «رفيق حريري» در لبنان در سال 2004 است كه در واقع حكم مبدأ پروژة حذف و خلع سلاح حزب الله را دارند.

به همين نسبت در «شاباك» (سرويس امنيت داخلي رژيم صهيونيستي) و «آمان» (سرويس اطلاعات نظامي)، و واحد «دوودان» نيز واحد هايي مشابه كيدون موساد طراحي شده است. چنان چه نيروهاي كيدون شاباك، مسئوليت طراحي و انجام ترور رهبران انتفاضه را برعهده داشته اند كه از جمله مهم ترين آن ها مي توان به ترور شهيد مهندس «يحيي عياش» (فرمان ده گردان هاي «عزالدين قسام» حماس)، شهيد شيخ «احمد ياسين» (رهبر معنوي حماس) و شهيد دكتر «عبدالعزيز رنتيسي» اشاره كرد. در این کتاب همچنین به مهاجرت یهودیان از افریقا و جاسوسی های مختلف و ترورهای بسیاری اشاره شده است.

اين كتاب را ويكتور استروفسكي نوشته كه يك صهيونيستي دو آتشه است وي 4 سال در موساد خدمت كرد واز باهوش ترين افراد موساد بود ولي وي به دليل برخي اقدامات موساد و انتقادهاي وارد بر آن مجبور به ترك آن شد ودست به افشاگري اقدامات موساد زد اين كتاب در سال 1990 جنجالي ترين كتاب لقب گرفت و فروشي افسانه اي داشت تنها در روز اول فروش 325 هزار نسخه از آن در آمريكا فروش رفت اين كتاب تا مدتهاي طولاني پرفروشترين كتاب غير داستاني بود.
از افشاگري هاي مهم استروفسكي مي توان به :چگونگي كشته شدن صدها سرباز آمريكايي و فرانسوي در حمله انتحاري به مقر آمريكايي ها در بيروت كه موساد به خوبي از آن خبر داشت ولي آن را فاش نكرد.
روابط جنسي در موساد كه بسيار بي شرمانه بود.
مداخلات موساد در سازمان ملل
تعليم و تسليح گرو ههاي يهودي در آمريكا و اروپا و …
كنترل تمام مكلمات سري كشور هاي جهان
تجارت موساد با تقلب و تر فندهاي اطلاعاتي
آموزش نيرو هاي جنگ طلب و تروريستي و ضد اسلامي و …

وبسایت ایرانی دیتا نسخه انگلیسی کتاب راه نیرنگ با نام اصلی by way of deception را برای دانلود در اختیار شما قرار داده است. همچنین موسسه اطلاعات از این کتاب توسط محسن اشرفی ترجمه ای انجام داده و منتشر کرده است. وبسایت ایرانی دیتا شما را به خواندن این کتاب جذاب دعوت می کند.

۹ نظر تا کنون ثبت شده است
علی گفته : جمعه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

لینک دانلود مشکل دارد.

محمدعلی عرب گفته : جمعه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

مشکل لینک دانلود برطرف شد

Helimehr1982@gmail.com گفته : شنبه , ۸ آبان ۱۳۹۵

سلام،نسخه ی ترجمه شده اش رو.هم بذارید،ممنونم

احمد صادقی گفته : شنبه , ۸ آبان ۱۳۹۵

چاپ مجدد نسخه ترجمه شده این کتاب چند سال است که متوقف شده است. با این حال بررسی می شود که آیا ناشر با این کار مخالف است یا خیر. در صورت عدم نارضایتی نسخه ترجمه شده نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

طاهریان گفته : جمعه , ۹ مرداد ۱۳۹۴

ادمین محترم لطف کنید نسخه فارسی این کتاب را بگزارید ممنون میشم.

علی گفته : دوشنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام لینک دانلود اشکال دارد.

احمد صادقی گفته : سه شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

تصحیح شد

آزاده گفته : شنبه , ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

سلام
لینک دانلود مشکل دارد

احمد صادقی گفته : سه شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

با عرض پوزش بابت خرابی لینک دانلود این مشکل برای این مطلب برطرف شد

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.