اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود Xpert High Score – نرم افزار آنالیز پراش پودری

Xpert-High-Score

دانلود Xpert High Score – نرم افزار آنالیز پراش پودری

نرم افزار Xpert highscore یک نرم افزار آنالیز کامل الگوهای پراش پودری است که توسط شرکت Analytical X-ray Company به بازار عرضه شده است. شرکت مذکور این برنامه را برای سیستم عامل ویندوز طراحی و ارائه کرده است. واحد تحقیق و توسعه این شرکت، علاوه بر روش XRD ، روی روش و آنالیز XRF نیز برنامه هایی داشته است.

نرم افزار آنالیز پراش پرتو ایکس یا xpert high score یکی از مفیدترین و مهم ترین نرم افزارهای استفاده شده در مهندسی مواد و برخی دیگر از رشته ها همچون شیمی، فیزیک، زیست شناسی و رشته های مهندسی دیگر است.در شناسایی فازی مواد، از کارت های ICCD استفاده می شود که پیش از این بصورت دستی بررسی می شدند. کار اصلی این نرم افزار، استفاده راحت تر و سریع تر از این کارت ها با دسته بندی و اطلاعات مفید آن است.

ویژگی های نرم افزار Xpert High Score :

– تعیین فازها

– آنالیزهای کریستالوگرافی

– آنالیز خوشه ها

– تنظیم کردن پروفایل ها

– محاسبات ساختاری

البته باید به این نکته اشاره کرد که، گرچه نرم افزار XPert قادر به آنالیز XRD هست، ولی در این زمینه خیلی توانمند نیست. از این رو بهتر است نرم افزار XPert فقط برای فاز یابی مورد استفاده قرار گیرد و برای آنالیز از نرم افزارهای دیگر استفاده کرد.

وبسایت ایرانی دیتا نرم افزار Xpert و دیتابیس آن بصورت فایل PDF2 را برای دانلود در اختیار شما قرار داده است. در پست های بعدی آموزش راه اندازی و کار با این نرم افزار در اختیار شما خواهد گرفت.

۰ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.