گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش از ابوالعینین شعیشع

دانلود تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش از ابوالعینین شعیشع

دانلود تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش از ابوالعینین شعیشع

استاد ابوالعینین شعیشع یکی از قاریان نامدار کشور مصر است که در سال 1343 هجری قمری در استان کفرشیخ به دنیا آمد. لحن دلنشین و تجوید صحیح او در ترتیل، قرائت مجلسی و تلاوت قرآن کریم باعث شهرت این قاری ارزنده شد. یکی از قرائتهای مجلسی و زیبای او تلاوت سوره های فتح، رحمان و قریش است که در مدت 13 دقیقه طول کشید .

این پست مذهبی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم تلاوت مجلسی سوره فتح و رحمن و قریش با صوت استاد ابوالعینین شعیشع در قالب فایل صوتی mp3 با کیفیت بالا اختصاص یافت .

مشخصات سوره مبارکه فتح در قرآن مجید

سوره مبارکه الفتح سوره ای است مدنی، چهل و هشتمین سوره قرآن کریم، جزء 23، دارای 29 آیات ، صفحه 511 الی 517، بعد از سوره مبارکه محمد و قبل از سوره مبارکه قاف در قرآن کریم ثبت شده است .

مشخصات سوره مبارکه الرحمن در قرآن مجید

سوره مبارکه الرحمان سوره ای است مدنی، پنجاه و پنجمین سوره قرآن کریم، جزء 27، دارای 78 آیات ، صفحه 531 تا 534، بعد از سوره مبارکه قمر و قبل از سوره مبارکه واقعه در قرآن کریم ثبت شده است .

مشخصات سوره مبارکه قریش در قرآن مجید

سوره مبارکه قریش سوره ای است مکی، یکصد و ششمین سوره قرآن کریم، جزء 30، دارای 4 آیات ، صفحه 602، بعد از سوره مبارکه فیل و قبل از سوره مبارکه ماعون در قرآن کریم ثبت شده است .

دانلود گلچین بهترین تلاوتهای استاد عبدالباسط

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.