قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
اطلاعیه ی سایت
  • به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.
  • راه اندازی سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب از مراجع معتبر www.scipaper.ir
  • رمز عبور فایل پیش فروش قسمت 6 شهرزاد 3: LOTUSRKCEZ8FV3HBXTQN2
دانلود فصل سوم شهرزاد

دانلود سخنرانی شهید مطهری در مورد منافقین

منافقین

دانلود سخنرانی شهید مطهری در مورد منافقین

آیت الله شهید مرتضی مطهری یکی از متفکرین برجسته شیعه است که سخنرانی های ایشان در بسیاری از زمینه ها حتی در بین غیرمسلمانان طرفدار زیادی دارد. از ایشان تألیفات و آثار ارزشمندی نیز به یادگار مانده است. یکی از سخنرانی های خوب ایشان در مورد منافقان است. او در این سخنرانی از آیات قرآن کریم مخصوصاً سوره مبارکه توبه بهره فراوان برد و همین موضوع باغث تأثیر بیشتر سخنانش در ذهن مخاطب است.

ایشان در این سخنرانی، انسانها را به سه دسته تقسیم کردند. دسته اول مؤمنان هستند. اینان هم به ظاهر و هم به باطن به خداوند ایمان دارند. دسته دوم کافران هستند. اینان هم در باطن و هم در ظاهر به خدا ایمان ندارند. دسته سوم منافقین هستند. اینان در ظاهر مسلمان بوده و در زمره آنها هستند ولی در باطن ایمان نداشته و درصدد آن هستند که به اسلام و مسلمین خیانت کنند. طبق آیات قرآن کریم خداوند تمامی اعمال خوب آنها را ضایع میکند. چون این اعمال از روی نیت قلبی نبوده و از روی ریا و تزویر و یا منفعت طلبی است ….

این پست از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم سخنرانی مذهبی آیت الله شهید مطهری در مورد جایگاه و ویژگی های منافقین از نظر قرآن کریم در قالب فایل صوتی mp3 و با کیفیت بالا اختصاص یافت .

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.