یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود فیلم رنگ خدا اثر مجید مجیدی

رنگ خدا

دانلود فیلم رنگ خدا اثر مجید مجیدی

نام فیلم: رنگ خدا

کارگردان: مجید مجیدی

سال تولید: 1376

موضوع: اجتماعی

بازیگران: حسین محجوب ، محسن رمضانی ،سلامه فیضی …
خلاصه فیلم رنگ خدا : 

محمد رمضانی فرزند نابینای هاشم که در مدرسه نابینایان تحصیل می کند برای گذراندن تعطیلات به خانه بازمی گردد. هاشم که پس از مرگ همسر خود با مادرش زندگی می کند، تصمیم به ازدواج مجدد می گیرد. او به همین منظور محمد را به کارگاه نجاری می فرستد. مادر هاشم که به نشان اعتراض در مقابل این اقدام خانه را ترک کرده بود بعلت بیماری مجبور به بازگشت می شود…

رنگ خدا عنوان فیلمی ایرانی به کارگردانی مجید مجیدی محصول سال 1376 است. این فیلم چهارمین ساخته بلند مجید مجیدی است. فيلمي كه با پيوند زدن مضموني لطيف و معنوي به فرم و ساختاري جذاب و بديع و بياني سهل و ممتنع در داخل و خارج از كشور بر مخاطباني وسيع تاثيري عميق نهاد، به طوری كه آن را به خاطره ای زيبا بدل كرد. فيلم رنگ خدا آهنگي ديني دارد و مستقيم از آيه 138 سوره بقره”صبغه الله و من احسن من الله صبغه و نحن له عابدون” برگرفته شده است.

استيفان هلدن در نگاهي مشابه ابرت در 25 سپتامبر 1999 در نيويورك تايمز مي نويسد :”اين فيلم در حد بالاترين درجه وضوحي كه يك فيلم ممكن است بدان برسد، نشان مي دهد كه داراي رسالتي ديني است، اما تجربه اي ژرف از تامل در جهان طبيعي را در اختيار ما قرار مي دهد… این فيلم گوهری ديگر است كه از سرچشمه اي واحد، يعني از يكي از پوياترين سينماهاي ملي جهان به ما عرضه شده است.”

وبسایت ایرانی دیتا فیلم زیبای رنگ خدا اثر مجید مجیدی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم و کیفیت بالا برای دانلود در اختیار شما قرار می دهد. امید است مورد پسند شما قرار گیرد.

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.