تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
اطلاعیه ی سایت
  • به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.
  • راه اندازی سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب از مراجع معتبر www.scipaper.ir
  • رمز عبور فایل پیش فروش قسمت 9 شهرزاد 3: LOTUSGU586CM7KP24R3AL
دانلود فصل سوم شهرزاد

منحنی یادگیری در قالب فایل پاورپوینت

منحنی یادگیری در قالب فایل پاورپوینت

منحنی یادگیری در قالب فایل پاورپوینت

منحنی یادگیری (LEARNING CURVE) یکی از مباحث بسیار جذاب در حوزه حسابداری مدیریت است. فکر اصلی در تئوری منحنی یادگیری افزایش بهره وری (یا کاهش ساعت کاری مورد نیاز برای تولید یک واحد ) است یعنی زمانی که میزان افزایش بهای تمام شده برای هر واحد اضافی تولید ،کمتر از افزایشی است که برای یک واحد تولید شده ماقبل ایجاد شده است. این نامگذاری به دلیل کاهش میزان دستمزد ، کاهش زمان مورد نیاز ، بر اثر پیشرفت آموزش کارگران ، انجام گرفته است.

 

آقای Wright اولین ایده منحنی یادگیری و اثر آن روی صنعت هواپیمایی امریکا را در سال 1936 ارایه کرد . او فهمید الگویی در روش یادگیری افراد است . در زمان جنگ جهانی دوم ، اصطلاح منحنی یادگیری کاربردهای تجاری و غیر تجاری زیادی پیدا کرد . مهمترین سؤال در خصوص منحنی های یادگیری این است که چطور یک شرکت از منحنی های یادگیری در تجارتش استفاده میکند . یک کاربرد عملی منحنی یادگیری در پیش بینی بودجه ها در سازمان و برآورد هزینه است.

این پست آموزشی از سایت ایرانی دیتا به دانلود رایگان با لینک مستقیم یک فاییل powerpoint در مورد منحنی یادگیری و اصول آن در قالب PPTX اختصاص یافت .

نویسنده : ابوالحسن شاهمردانی فیروزجاه کارشناس ارشد حسابداری

ارائه دهنده این مطلب و تحقیق بصورت کنفرانس در کلاس : علیرضا عموزاد خلیلی کارشناس ارشد حسابداری دانشگاه مازندران

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.