حوادث چون روزها سپری می شوند.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2
نویسندگی در سایت

مجموعه تصاویر نیروهای ویژه ایرانی با کیفیت بالا

نیروهای ویژه ایرانی

مجموعه تصاویر نیروهای ویژه ایرانی با کیفیت بالا

نیروهای ویژه به نظامیانی گفته می شود که از آموزش های بیشتری نسبت به سربازان معمولی برخورداراند و بنابر آموزش های خود برای وظایف محوله آمادگی بسیار بیشتری دارند. در کشورمان ایران نیروهای ویژه در قسمت های مختلف نیروهای مسلح بکار گرفته شده اند.از جمله این نیروهای ویژه می توان به تیپ 65 نیروهای ویژه هوابرد (نوهد) ، تیپ 55 هوابرد ، تفنگداران دریایی ، لشکرهای تکاور ارتش و سپاه ، نیروهای ویژه صابرین ، یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی (نوپو) و تا حدودی نیروهای ویژه بسیج و نیروهای دیگر را نام برد.

این نیروها آموزش های بسیار سختی را مانند جنگ کوهستان ، جنگ کویر ، جنگ شهری ،  رهایی گروگان ، نبرد در دریا و ساحل و چتربازی و راپل را آموزش دیده اند که البته این آموزش به همه آنها آموزش داده نمی شود و تنها برخی از آنها همه این آموزش ها را می گذرانند.

در ادامه وب سایت ایرانی دیتا مجموعه تصاویری از این نیروهای ویژه کشورمان را برای شما علاقه مندان آماده کرده است. ابتدا چند تصویر برای مشاهده خدمت شما ارائه شده است که با باز کردن آن اندازه کامل آن نمایش داده می شود. همچنین  مجموعه کاملی از این تصاویر بصورت فایل فشرده برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است. بعضی از این عزیزان به درجه رفیع شهادت رسیده و دیگر بین ما نیستند.

برای دریافت مجموعه کامل تصاویر نیروهای ویژه ایرانی فایل فشرده شده را از قسمت دانلود دریافت کنید

۱ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

MAHMUD گفته : شنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

ممون عالی بود

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.