خانه » بازی » دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

4/5 - (2 امتیاز)

Farsi package games for PC2 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

آپدیت شده تا تاریخ 19 فروردین 1398

در این پست از وب سایت ایرانی دیتا، برای شما کاربران عزیز مجموعه از بازی های دوبله فارسی که در سایت ایرانی دیتا منتشر شد قرار دادیم و هم اینطور این پست به طور مرتب آپدیت خواهد شد. همه ما می دانیم که لذت بازی کردن بازی های دوبله فارسی چیز دیگرست به خاطر همین موضوع تیم ایرانی دیتا پکیجی گسترده از گیم های دوبله شده به صورت فارسی که منتشر را جمع آوری و در یک پست در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم. برای توضیحات هر بازی به همراه لینک دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود دوبله فارسی Grand Theft Auto: San Andreas برای کامپیوتر

GTA5 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

اتومبیل دزدی بزرگ: سن آندریاس نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی می باشد که توسط Rockstar توسعه و منتشر شد. البته این بازی در سال 2004 برای پلی استیشن 2 منتشر شد که بعد ها در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس انتشار یافت. نسخه بازسازی شده با کیفیت بالا در سال 2015 به طور آزمایشی برای ایکس باکس و پلی استیشن 3 منتشر شد. این بازی هفتمین سری از بازی جی تی ای می باشد که قبل از آن Grand Theft Auto: Vice City منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 2.79 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Return to Castle Wolfenstein برای کامپیوتر

Return to Castle Wolfenstein - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

بازگشت به قلعه ولفنشتاین نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Gray Matter توسعه و توسط Activision در سال 2001 منتشر شد. این بازی نسخه بازسازی شده سری Wolfenstein بود که مدتی بعد یکی تاثیر گذارترین بازی ها در ژانر خود شد. داستان گیم مربوط به سال 1943 جنگ جهانی دوم می باشد. گروهی از افسران مخفی برای ماموریت به مصر فرستاده می شوند.

لینک دانلود بازی با حجم 702 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Mafia 1 برای کامپیوتر

mafia - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

مافیا: شهر بهشت گمشده نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی جهان باز می باشد که توسط Illusion Softworks توسعه و توسط Gathering of Developers در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی ظهور و سقوط تامی آنجلو مافیا دهه 1930 را تجربه خواهید کرد. مافیا یکی از بهترین بازی های دهه خود شناخته شد. به دنباله آن مافیا 2 توسط 2K در اوت 2010 انتشار و سومین نسخه از آن مافیا 3 در اکتبر 2016 منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.58 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold: Crusader برای کامپیوتر

Stronghold Crusader - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

قلعه: جنگ های صلیبی نسخه فارسی یک بازی استراتژی تاریخی می باشد که در سال 2002 توسط Firefly Studios منتشر شد. این بازی شاید گرافیک خوبی نداشته باشد اما در زمان خود جز بهترین ها و محبوب ترین ها شناخته شد. هم اکنون ما نسخه دوبله فارسی دارینوس رو برای شما کاربران آماده کردیم.

لینک دانلود بازی با حجم 660 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold 2 برای کامپیوتر

stronghold 2 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

قلعه ۲ نسخه فارسی یک بازی کامپیوتری زمان واقعی می باشد که آوریل 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این سری بازیکنان در قرون وسطی را دنبال می کنند و توسعه قلعه خود مشغول می شوند. این بازی دنباله Stronghold 2001 می باشد. در این سری به نسخه قبل امکانات بیشتر اضافه شده است گرافیک سه بعدی، تغییرات کمپین نظامی و سلاح ها نوین و همچنین اضافه شدن جرم و جنایت به همراه مجازات می باشد. به بازیکن اجازه داده می شود تا دزدان و دهقان ها بی رحم را مجازات کنید. همچنین شخصیت های جدیدی در بازی معرفی شدند.

لینک دانلود پارت 1 با حجم 500 مگابایت

لینک دانلود پارت 2 با حجم 500 مگابایت

لینک دانلود پارت 3 با حجم 347 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold Legends برای کامپیوتر

Stronghold Legends - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

افسانه قلعه نسخه فارسی یک بازی استراتژی در زمان واقعی می باشد که در سال 2006 توسط Firefly Studios برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه ادامه Stronghold 1 و Stronghold 2 می باشد. این نسخه مانند سری قبل توسط گروه دارینوس دوبله شده است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.60 گیگابایت

لینک دانلود فایل دوبله فارسی با حجم 70 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Age of Empires III برای کامپیوتر

Age of Empires 3 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

عصر فرمانروایان ۳ نسخه فارسی که به اختصار AoE III می نامند یک بازی استراتژی زمان واقعی می باشد که توسط Ensemble Studios توسعه و توسط Microsoft Game Studios در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه سومین سری از بازی های Age of Empires می باشد. در این بازی استمعار اروپا در بین حدود 1492 و 1876 میلادی در آمریکا را به نمایش می گذارد. چهارده تمدن مختلف در بازی وجود دارد. Age of Empires 3 یکی از بهترین بازی های استراتژی در سال 2005 انتخاب شد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.69 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Desperados: Wanted Dead or Alive برای کامپیوتر

Desperados 1 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

دسپرادوس: زنده یا مرده نسخه فارسی یک بازی تاکتیکی زمان واقعی می باشد که توسط Spellbound Entertainment توسعه و توسط Infogrames در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی کنترل شش شخصیت را بر عهده خواهید داشت که شخصیت اصلی جان کوپر یک چاقو کش و هفت تیر کش ماهر است، او برای مبارزه با ال دیابلو یک دزد حرفه ای به غرب وحشی آماده است.

لینک دانلود بازی با حجم 274 مگابایت

دانلود دوبله فارسی The Punisher 2005 برای کامپیوتر

The Punisher - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

پانیشر نسخه فارسی بازی ویدیویی تیرانداز سوم شخص می باشد که توسط Volition توسعه و توسط THQ در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به فرانک کستل می باشد که خانواده او توسط یک مافیا خطرناک به قتل رسیده، حالا او از زندان آزاد شده است و فقط به فکر انتقام است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.62 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Need for Speed: Porsche Unleashed برای کامپیوتر

Need for Speed Porsche Unleashed - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

جنون سرعت: پورشه لگام گسیخته نسخه فارسی یک بازی مسابقه ای ماشین می باشد که توسط Eden Studios توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2000 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این پنجمین از سری از Need for Speed می باشد. بر خلاف نسخه های قبل در این سری از خودرو های سال 1950 تا 2000 پورشه استفاده شده است. اطلاعات گسترده ای در مورد خودرو پورشه در بازی موجود است.

لینک دانلود بازی با حجم 471 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Driver: San Francisco برای کامپیوتر

driver san francisco - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

درایور: سان فرانسیسکو نسخه فارسی یک بازی ماشین اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط Ubisoft Reflections توسعه و توسط Ubisoft در سال 2011 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. همچنین این بازی پنجمین سری از بازی Driver می باشد.

لینک دانلود بازی با حجم 8.43 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Rome: Total War برای کامپیوتر

Rome Total War - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

جنگ تمام‌عیار: روم نسخه فارسی یک بازی استراتژی راهبردی می باشد که توسط The Creative Assembly توسعه و توسط Activision در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی سومین عنوان از سری Total War می باشد. از نبردهای تاریخی می توان به نبرد رافیا، نبرد جنگل توتبورگ، نبرد حران (که در دوران ارد دوم رخ داد) اشاره کرد. همچنین داستان بازی در دوران اشکانیان رخ می دهد که حضور پررنگی نیز دارند.

لینک دانلود بازی با حجم 1.65 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Die Hard: Nakatomi Plaza برای کامپیوتر

Die Hard Nakatomi Plaza - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

جان سخت ناکاتومی پلازا نسخه فارسی یک بازی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Piranha Games توسعه و توسط Sierra Entertainment در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی برگرفته از فیلم جان سخت می باشد. سطح بازی و ماموریت بر اساس خود فیلم ساخته شده است، البته در بعضی موارد عناصر جدید اضافه شده است که صحنه های فیلم موجود نیست.

لینک دانلود بازی با حجم 473 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Command & Conquer: Generals برای کامپیوتر

Generals 12 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

فرمان و تسخیر: ژنرال ها نسخه فارسی یک بازی استراتژی زمان واقعی می باشد که هفتمین سری از بازی های Command & Conquer می باشد. این بازی در سال 2003 توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این گیم بازیکن می تواند سه جناح مختلف: ایالات متحده، چین و ارتش آزادی بخش را انتخاب کنید.

لینک دانلود بازی با حجم 1 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Lucky Luke: Western Fever برای کامپیوتر

Lucky Luke Western Fever - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

لوک خوش شانس: غرب وحشی نسخه فارسی یک بازی نوستالژی خاطره انگیز می باشد. اکثریت ما برنامه کودک لوک خوش شانس رو دیدیم و از داستان آن خبر داریم، در گیم نیز دالتون ها سوژه اصلی لوک هستند. این بازی توسط Kalisto توسعه و توسط Infogrames در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 125 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Garshasp: Temple of the Dragon برای کامپیوتر

garshasp the temple of the dragon - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

گرشاسپ: معبد اژدها نسخه فارسی یک بازی اکش شمشیر بازی است که توسط Dead Mage در سال 2012 برای PC منتشر شد. قهرمان اسطوره ای و قدرتمند به نام گرشاسب در جست و جوی اسرار پنهانی در معبد اژدها می باشد. او بدون در نظر گرفتن خطرات پنهان و موجودات عجیب و غریب در سرزمین نفرین شده به یک سفر دور می رود.

لینک دانلود بازی با حجم 1.11 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Pilot Down: Behind Enemy Lines برای کامپیوتر

Pilot Down Behind Enemy Lines - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

Pilot Down: Behind Enemy Lines نسخه فارسی یک بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی که توسط Kuju Games توسعه و توسط Oxygen Interactive در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به جنگ جهانی در سال 1944 است و شما در نقش یک خلبان آمریکایی به نام بیل فستر هستید که باید ماموریت ها رو پشت سر بگذارید.

لینک دانلود بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Global Operations برای کامپیوتر

Global Operations - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

عملیات جهانی نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Rockstar Vancouver توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی تمرکز خوبی بر روی سلاح های یک نیروی ویژه شده است. در این گیم تعدادی اسلحه موجود می باشد که می توانید مدل های مختلفی از آن را انتخاب کنید. بسیاری از این سلاح نیز قابلیت سفارشی مانند اضافه کردن صدا خفه و … را دارند.

لینک دانلود بازی با حجم 321 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Call of Duty: United Offensive برای کامپیوتر

Call of Duty u - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

ندای وظیفه: حمله متفقین نسخه فارسی یک بسته توسعه برای بازی Call of Duty 2003 می باشد که توسط Gray Matter Studios توسعه و توسط Activision در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بزرگترین تغییرات ایجاد شده در این بازی می توان به نقشه های جدید ، سلاح ها و ماشین اشاره کرد.

لینک دانلود پارت 1 با حجم 1 گیگابایت

لینک دانلود پارت 2 با حجم 1 گیگابایت

لینک دانلود پارت 3 با حجم 64 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Hulk 2003 برای کامپیوتر

Hulk - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

هالک نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن می باشد که بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است. این گیم توسط Universal Int. Studios توسعه و توسط Vivendi Games در سال 2003 برای تمامی کنسول ها منتشر شد. از ویژگی های بازی می توان به حضور Bruce Banner نقش اصلی خود هالک اشاره کرد. هشت سال پس از پایان فیلم این بازی در یک شرایط رویایی آغاز می شود که یک مرد به نام بروس بانه به یک هیولای سبز بزرگ تبدیل می شود و تمامی سربازان و تانک های ارتش به او حمله ور می شوند.

لینک دانلود بازی با حجم 841 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Rise of Nations: Thrones and Patriots برای کامپیوتر

Rise of Nations Thrones and Patriots - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

قیام ملت ها: پادشاهان و میهن پرستان نسخه فارسی یک بازی ویدیویی استراتژیک زمان واقعی می باشد که دومین سری از نسخه بازی Rise of Nations و توسط شرکت Big Huge Games توسعه و توسط Microsoft Game Studios در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی در چند دهه تاریخی انجام می شود و شما کنترل برای واحد هایی زیادی مانند: (از قبل: فیل های بزرگ ، کنترل بر روی نژاد و …) ، هواپیما ها ، نیروی دریایی ، موشک هسته ای و … را دارید.

لینک دانلود بازی با حجم 866 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Resident Evil 2 برای کامپیوتر

Resident Evil 2 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

رزیدنت ایول 2 نسخه فارسی که در ژاپن به نام Biohazard 2 شناخته می شود یک بازی در ژانر ترس و بقا می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال 1998 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این گیم دومین قسمت از سری بازی رزیدنت ایول ۲ می باشد. شخصیت هایی که قابلیت کنترل بر آن ها را دارید Claire Redfield و Liyon S Kenedi هستند که باید از شهر ارکون فرار کنید.

لینک دانلود بازی با حجم 322 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Resident Evil 3: Nemesis برای کامپیوتر

Resident Evil 3 Nemesis - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

رزیدنت ایول 3: نمسیس نسخه فارسی یک بازی ویدیویی که در ژانر ترس و بقا می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال 1999 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه ادامه نسخه قبل می باشد. شخصیت اصلی نیز Jill Valentine می باشد که قسمت اول نیز حضور داشته، زامبی به خانه جیل حمله ور شده اند حالا باید جیل ولنتاین راهی برای فرار پیدا کند. اما در حین تلاش های او به مشکلاتی برخورد می کند اما در آخر سر بلند بیرون خواهند آمد.

لینک دانلود بازی با حجم 240 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Resident Evil 4 برای کامپیوتر

Resident Evil 4 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

رزیدنت اویل 4 نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز ترسناک و بقا می باشد که توسط Capcom طراحی و در سال 2005 منتشر شد. این داستان تقریبا خط داستان رزیدنت اویل 2 را طی می کند ، مامور سابق پلیس لیان در یک ماموریت برای نجات دختر رئیس جمهور آمریکا به یک دهکده خطرناک در کشور اسپانیا اعزام می شود.

لینک دانلود بازی با حجم 2.41 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی SpongeBob: The Clash of Triton برای کامپیوتر

spongebob and the clash of triton - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

باب اسفنجی: درگیری تریتون نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تخیلی می باشد که برگرفته از سری کارتون های باب اسفنجی می باشد. داستان گیم نیز مربوط به تریتون که پدر خود به نام نپتون را زندانی کرده است.

لینک دانلود بازی با حجم 368 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Finding Nemo برای کامپیوتر

Finding Nemo - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

Finding Nemo (در جست و جو نمو) نسخه فارسی یک بازی ویدیویی بر اساس انیمیشنی که از آن منتشر شد تولید شده است. در این بازی ماهی کوچک و ماجراجویی بنام Nemo راه دراز و پر دردسری از روی کنجکاوی و کشف خیلی از چیزها در زیر آب پیش میگیرد و پدر او ناچارا به پیدا کردن این ماهی همه جا سفر میکند میپردازد.

لینک دانلود بازی با حجم 571 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای کامپیوتر

Call of Duty Modern Warfare 3 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

ندای وظیفه: جنگ های مدرن 3 به اختصار Call of Duty: MW3 نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Infinity Ward توسعه و توسط Activision در سال 2011 منتشر شد. این ورژن سومین نسخه از سری جنگ های مدرن و هشتمین نسخه از بازی های Call of Duty می باشد که ادامه Call of Duty: Modern Warfare 2 است. در ایران با زیرنویس انگلیسی و دوبله فارسی منتشر شده است. مدرن وارفر 3 از نظر منقدین بهترین امتیاز ها را دریافت کرد و جایزه بهترین گیم شوتر را به دست آورد.

دانلود بازی Call of Duty MW3 با حجم 5.47 گیگابایت

دانلود پچ فارسی ساز با حجم 1.69 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Crysis 2 برای کامپیوتر

Crysis 2 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

کرایسیس 2 نسخه فارسی یک بازی رایانه ای علمی – تخیلی در ژانر تیراندازی اول شخص می باشد که توسط Crytek توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2011 منتشر شد. این بازی دومین نسخه از سری گیم های Crysis و ادامه Crysis Warhead است. در این سری شما وارد شهر نیورک خواهید شد و داستان بازی پس از 3 سال و ادامه قسمت اول می باشد.

لینک دانلود بازی با حجم 4.23 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Counter-Strike 1.6 برای کامپیوتر

counter strike 1 - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

کانتر استریک 1.6 نسخه فارسی یک بازی اکشن تیراندازی رایانه ای می باشد که توسط Valve L.L.C. توسعه و توسط Valve Corporation در سال 2000 منتشر شد. این در رابطه با دو گروه تروریست و ضد تروریست می باشد که شما می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید و به مبارزه بپردازید. شما با کشتن افراد دشمن هزینه ای را دریافت می کنید که در دست بعد می توانید خرید سلاح و مهمات را انجام دهید. همچنین می توانید به صورت شبکه و آنلاین نیز بازی را انجام دهید. کانتر استرایک یکی پرطرفدارترین بازی های شبکه می باشد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.50 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Deadly Dozen: Pacific Theater برای کامپیوتر

Deadly Dozen Pacific Theater - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

دوازده سرخت: جنگ اقیانوس آرام نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص مبتنی بر داستان های جنگ جهانی دوم می باشد که توسط nFusion Interactive توسعه و توسط Infogrames در سال 2002 منتشر شد. این گیم ادامه نسخه قبلی خود یعنی Deadly Dozen می باشد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.24 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Warcraft III: The Frozen Throne برای کامپیوتر

Warcraft III The Frozen Throne - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

وارکرفت 3 تخت یخ زده نسخه فارسی یا وارکرافت 3: حکومت هرج و مرج یک بازی ویدیویی استراتژی می باشد که توسط Blizzard Entertainment توسعه و در سال 2003 منتشر شد. این بازی بسته تکمیلی Warcraft III: Reign of Chaos بود. در این نسخه تعدادی از ویژگی های قبلی اصلاح شده مانند سیستم سلاح و زره پوشه به طور کامل تغییر کرده و تعداد زیادی از واحد دارای سلاح و زره هستند. عناصر استراتژیکی این بازی نیز تازه تر و پیشرفته تر از نسخه قبل هستند .درکل این نسخه گستردگی هایی به مراتب بیشتر از نسخه قبل خود را دارد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.22 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Patriots: A Nation Under Fire برای کامپیوتر

Patriots A Nation Under Fire - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

میهن پرستان: یک ملت زیر آتش نسخه فارسی یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص می باشد که توسط 4D Rulers توسعه و توسط SilverLine Software در سال 2007 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان گیم مربوط به یک سرباز ارتش ایالات متحده آمریکا می باشد که هدف او دفاع از آمریکا می باشد که برای همین موضوع با مبارزه با تروریست ها می باشد. یک پچ غیر رسمی نیز منتشر شد که در بازی چهار مرحله جدید اضافه می کند. در شروع بازی میهن پرستان مشاهده خواهید کرد که اکثر شهرهای مورد حمله هسته ای قرار گرفته است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.28 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Call of Duty 4: Modern Warfare برای کامپیوتر

call of duty 4 modern warfare - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

ندای وظیفه 4: جنگ های مدرن نسخه دوبله فارسی یک بازی اکشن و تیراندازی اول شخص می باشد که توسط Infinity Ward توسعه و توسط Activision در سال 2007 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. کال اف دیوتی 4 شروع تازه ای از سری بازی های جنگ های مدرن بود. همچنین این گیم از یک موتور اختصاصی استفاده می کند. خالد ال اسد یک تروریست جانی اسلحه ای به سمت رئیس جمهور می گرد و او را به قتل می رساند و با انتشار ویدئو ترسی را به دنیا انتقال می دهد.

لینک دانلود بازی با حجم 4.52 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Call of Duty: World at War برای کامپیوتر

call of duty world at war - دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

ندای وظیفه: جهان در جنگ نسخه دوبله فارسی یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص می باشد که توسط Treyarch توسعه و توسط Activision در سال 2008 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه پنجمین سری از بازی های Call of Duty می باشد. در این نسخه کال اف دیوتی برای اولین حالت زامبی اضافه شده است و همچنین این گیم اولین عنوان خط داستانی Black Ops را شروع می کند. داستان نیز مربوط به جنگ جهانی دوم می باشد. شما شاهد پیشرفت چشمگیری در بازی نسبت به سایر نسخه های قبل خواهید بود، به طور مثال سربازان پس از آسیب مثل تیر خوردن می توانند خود را سریع پوشش دهند.

لینک دانلود بازی با حجم 6 گیگابایت

 

مطالب پیشنهادی :

دانلود بازی

دانلود بازی PES 2019 برای اندروید

دانلود بازی PES 2019 برای کامپیوتر

15 - تلگرام

دیدگاه ها 134 دیدگاه
 1. blank
  ki.game.99
  در تاریخ 2023/01/23 :

  واقعا سایت خوبیه من از این سایت راضی هستم ولی کاشکی بازی هاش بیشتر بود

 2. blank
  علی
  در تاریخ 2022/12/16 :

  درود و خداقوت آیا بازی حنرالز 2 ساعت صفر نسخه تمام فارسی دارد اگر دارد لینکش را ارسال کنید

1 4 5 6

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.