دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
اطلاعیه ی سایت
ساخت ایران 2شهرزاد 3مصادرهعصبانی نیستملونه زنبور13 شمالی
نویسندگی در سایت

دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

بازی های دوبله فارسی

دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

آپدیت شده تا تاریخ 22 مرداد 1397

در این پست از وب سایت ایرانی دیتا، برای شما کاربران عزیز مجموعه از بازی های دوبله فارسی که در سایت ایرانی دیتا منتشر شد قرار دادیم و هم اینطور این پست به طور مرتب آپدیت خواهد شد. همه ما می دانیم که لذت بازی کردن بازی های دوبله فارسی چیز دیگرست به خاطر همین موضوع تیم ایرانی دیتا پکیجی گسترده از گیم های دوبله شده به صورت فارسی که منتشر را جمع آوری و در یک پست در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم. برای توضیحات هر بازی به همراه لینک دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود دوبله فارسی Grand Theft Auto: San Andreas برای کامپیوتر

GTA5

اتومبیل دزدی بزرگ: سن آندریاس نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی می باشد که توسط Rockstar توسعه و منتشر شد. البته این بازی در سال 2004 برای پلی استیشن 2 منتشر شد که بعد ها در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس انتشار یافت. نسخه بازسازی شده با کیفیت بالا در سال 2015 به طور آزمایشی برای ایکس باکس و پلی استیشن 3 منتشر شد. این بازی هفتمین سری از بازی جی تی ای می باشد که قبل از آن Grand Theft Auto: Vice City منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 2.79 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Return to Castle Wolfenstein برای کامپیوتر

Return-to-Castle-Wolfenstein

بازگشت به قلعه ولفنشتاین نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Gray Matter توسعه و توسط Activision در سال 2001 منتشر شد. این بازی نسخه بازسازی شده سری Wolfenstein بود که مدتی بعد یکی تاثیر گذارترین بازی ها در ژانر خود شد. داستان گیم مربوط به سال 1943 جنگ جهانی دوم می باشد. گروهی از افسران مخفی برای ماموریت به مصر فرستاده می شوند.

لینک دانلود بازی با حجم 702 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Mafia 1 برای کامپیوتر

mafia 1

مافیا: شهر بهشت گمشده نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی جهان باز می باشد که توسط Illusion Softworks توسعه و توسط Gathering of Developers در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی ظهور و سقوط تامی آنجلو مافیا دهه 1930 را تجربه خواهید کرد. مافیا یکی از بهترین بازی های دهه خود شناخته شد. به دنباله آن مافیا 2 توسط 2K در اوت 2010 انتشار و سومین نسخه از آن مافیا 3 در اکتبر 2016 منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.58 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold: Crusader برای کامپیوتر

StrongHold Crusader 1

قلعه: جنگ های صلیبی نسخه فارسی یک بازی استراتژی تاریخی می باشد که در سال 2002 توسط Firefly Studios منتشر شد. این بازی شاید گرافیک خوبی نداشته باشد اما در زمان خود جز بهترین ها و محبوب ترین ها شناخته شد. هم اکنون ما نسخه دوبله فارسی دارینوس رو برای شما کاربران آماده کردیم.

لینک دانلود بازی با حجم 660 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold 2 برای کامپیوتر

Stronghold 2

قلعه ۲ نسخه فارسی یک بازی کامپیوتری زمان واقعی می باشد که آوریل 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این سری بازیکنان در قرون وسطی را دنبال می کنند و توسعه قلعه خود مشغول می شوند. این بازی دنباله Stronghold 2001 می باشد. در این سری به نسخه قبل امکانات بیشتر اضافه شده است گرافیک سه بعدی، تغییرات کمپین نظامی و سلاح ها نوین و همچنین اضافه شدن جرم و جنایت به همراه مجازات می باشد. به بازیکن اجازه داده می شود تا دزدان و دهقان ها بی رحم را مجازات کنید. همچنین شخصیت های جدیدی در بازی معرفی شدند.

لینک دانلود پارت 1 با حجم 500 مگابایت

لینک دانلود پارت 2 با حجم 500 مگابایت

لینک دانلود پارت 3 با حجم 347 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold Legends برای کامپیوتر

Stronghold Legends

افسانه قلعه نسخه فارسی یک بازی استراتژی در زمان واقعی می باشد که در سال 2006 توسط Firefly Studios برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه ادامه Stronghold 1 و Stronghold 2 می باشد. این نسخه مانند سری قبل توسط گروه دارینوس دوبله شده است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.60 گیگابایت

لینک دانلود فایل دوبله فارسی با حجم 70 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Age of Empires III برای کامپیوتر

Age of Empires III

عصر فرمانروایان ۳ نسخه فارسی که به اختصار AoE III می نامند یک بازی استراتژی زمان واقعی می باشد که توسط Ensemble Studios توسعه و توسط Microsoft Game Studios در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه سومین سری از بازی های Age of Empires می باشد. در این بازی استمعار اروپا در بین حدود 1492 و 1876 میلادی در آمریکا را به نمایش می گذارد. چهارده تمدن مختلف در بازی وجود دارد. Age of Empires 3 یکی از بهترین بازی های استراتژی در سال 2005 انتخاب شد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.69 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Desperados: Wanted Dead or Alive برای کامپیوتر

Desperados: Wanted Dead or Alive

دسپرادوس: زنده یا مرده نسخه فارسی یک بازی تاکتیکی زمان واقعی می باشد که توسط Spellbound Entertainment توسعه و توسط Infogrames در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی کنترل شش شخصیت را بر عهده خواهید داشت که شخصیت اصلی جان کوپر یک چاقو کش و هفت تیر کش ماهر است، او برای مبارزه با ال دیابلو یک دزد حرفه ای به غرب وحشی آماده است.

لینک دانلود با حجم 274 مگابایت

دانلود دوبله فارسی The Punisher 2005 برای کامپیوتر

The Punisher

پانیشر نسخه فارسی بازی ویدیویی تیرانداز سوم شخص می باشد که توسط Volition توسعه و توسط THQ در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به فرانک کستل می باشد که خانواده او توسط یک مافیا خطرناک به قتل رسیده، حالا او از زندان آزاد شده است و فقط به فکر انتقام است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.62 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Need for Speed: Porsche Unleashed برای کامپیوتر

Need for Speed: Porsche Unleashed

جنون سرعت: پورشه لگام گسیخته نسخه فارسی یک بازی مسابقه ای ماشین می باشد که توسط Eden Studios توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2000 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این پنجمین از سری از Need for Speed می باشد. بر خلاف نسخه های قبل در این سری از خودرو های سال 1950 تا 2000 پورشه استفاده شده است. اطلاعات گسترده ای در مورد خودرو پورشه در بازی موجود است.

لینک دانلود بازی با حجم 471 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Driver: San Francisco برای کامپیوتر

Driver: San Francisco

درایور: سان فرانسیسکو نسخه فارسی یک بازی ماشین اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط Ubisoft Reflections توسعه و توسط Ubisoft در سال 2011 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. همچنین این بازی پنجمین سری از بازی Driver می باشد.

لینک دانلود بازی با حجم 8.43 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Rome: Total War برای کامپیوتر

Rome: Total War

جنگ تمام‌عیار: روم نسخه فارسی یک بازی استراتژی راهبردی می باشد که توسط The Creative Assembly توسعه و توسط Activision در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی سومین عنوان از سری Total War می باشد. از نبردهای تاریخی می توان به نبرد رافیا، نبرد جنگل توتبورگ، نبرد حران (که در دوران ارد دوم رخ داد) اشاره کرد. همچنین داستان بازی در دوران اشکانیان رخ می دهد که حضور پررنگی نیز دارند.

لینک دانلود بازی با حجم 1.65 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Die Hard: Nakatomi Plaza برای کامپیوتر

Die Hard: Nakatomi Plaza

جان سخت ناکاتومی پلازا نسخه فارسی یک بازی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Piranha Games توسعه و توسط Sierra Entertainment در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی برگرفته از فیلم جان سخت می باشد. سطح بازی و ماموریت بر اساس خود فیلم ساخته شده است، البته در بعضی موارد عناصر جدید اضافه شده است که صحنه های فیلم موجود نیست.

لینک دانلود بازی با حجم 473 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Command & Conquer: Generals برای کامپیوتر

Command & Conquer: Generals

فرمان و تسخیر: ژنرال ها نسخه فارسی یک بازی استراتژی زمان واقعی می باشد که هفتمین سری از بازی های Command & Conquer می باشد. این بازی در سال 2003 توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این گیم بازیکن می تواند سه جناح مختلف: ایالات متحده، چین و ارتش آزادی بخش را انتخاب کنید.

لینک دانلود بازی با حجم 1 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Lucky Luke: Western Fever برای کامپیوتر

Lucky Luke: Western Fever

لوک خوش شانس: غرب وحشی نسخه فارسی یک بازی نوستالژی خاطره انگیز می باشد. اکثریت ما برنامه کودک لوک خوش شانس رو دیدیم و از داستان آن خبر داریم، در گیم نیز دالتون ها سوژه اصلی لوک هستند. این بازی توسط Kalisto توسعه و توسط Infogrames در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 125 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Garshasp: Temple of the Dragon برای کامپیوتر

Garshasp: Temple of the Dragon

گرشاسپ: معبد اژدها نسخه فارسی یک بازی اکش شمشیر بازی است که توسط Dead Mage در سال 2012 برای PC منتشر شد. قهرمان اسطوره ای و قدرتمند به نام گرشاسب در جست و جوی اسرار پنهانی در معبد اژدها می باشد. او بدون در نظر گرفتن خطرات پنهان و موجودات عجیب و غریب در سرزمین نفرین شده به یک سفر دور می رود.

لینک دانلود بازی با حجم 1.11 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Pilot Down: Behind Enemy Lines برای کامپیوتر

Pilot Down: Behind Enemy Lines

Pilot Down: Behind Enemy Lines نسخه فارسی یک بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی که توسط Kuju Games توسعه و توسط Oxygen Interactive در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به جنگ جهانی در سال 1944 است و شما در نقش یک خلبان آمریکایی به نام بیل فستر هستید که باید ماموریت ها رو پشت سر بگذارید.

لینک دانلود بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Global Operations برای کامپیوتر

Global Operations

عملیات جهانی نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Rockstar Vancouver توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی تمرکز خوبی بر روی سلاح های یک نیروی ویژه شده است. در این گیم تعدادی اسلحه موجود می باشد که می توانید مدل های مختلفی از آن را انتخاب کنید. بسیاری از این سلاح نیز قابلیت سفارشی مانند اضافه کردن صدا خفه و … را دارند.

لینک دانلود بازی با حجم 321 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Call of Duty: United Offensive برای کامپیوتر

Call of Duty: United Offensive

ندای وظیفه: حمله متفقین نسخه فارسی یک بسته توسعه برای بازی Call of Duty 2003 می باشد که توسط Gray Matter Studios توسعه و توسط Activision در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بزرگترین تغییرات ایجاد شده در این بازی می توان به نقشه های جدید ، سلاح ها و ماشین اشاره کرد.

لینک دانلود پارت 1 با حجم 1 گیگابایت

لینک دانلود پارت 2 با حجم 1 گیگابایت

لینک دانلود پارت 3 با حجم 64 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Hulk 2003 برای کامپیوتر

Hulk

هالک نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن می باشد که بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است. این گیم توسط Universal Int. Studios توسعه و توسط Vivendi Games در سال 2003 برای تمامی کنسول ها منتشر شد. از ویژگی های بازی می توان به حضور Bruce Banner نقش اصلی خود هالک اشاره کرد. هشت سال پس از پایان فیلم این بازی در یک شرایط رویایی آغاز می شود که یک مرد به نام بروس بانه به یک هیولای سبز بزرگ تبدیل می شود و تمامی سربازان و تانک های ارتش به او حمله ور می شوند.

لینک دانلود بازی با حجم 841 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Rise of Nations: Thrones and Patriots برای کامپیوتر

Rise of Nations: Thrones and Patriots

قیام ملت ها: پادشاهان و میهن پرستان نسخه فارسی یک بازی ویدیویی استراتژیک زمان واقعی می باشد که دومین سری از نسخه بازی Rise of Nations و توسط شرکت Big Huge Games توسعه و توسط Microsoft Game Studios در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی در چند دهه تاریخی انجام می شود و شما کنترل برای واحد هایی زیادی مانند: (از قبل: فیل های بزرگ ، کنترل بر روی نژاد و …) ، هواپیما ها ، نیروی دریایی ، موشک هسته ای و … را دارید.

لینک دانلود بازی با حجم 866 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Resident Evil 2 برای کامپیوتر

Resident Evil 2

رزیدنت ایول 2 نسخه فارسی که در ژاپن به نام Biohazard 2 شناخته می شود یک بازی در ژانر ترس و بقا می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال 1998 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این گیم دومین قسمت از سری بازی رزیدنت ایول ۲ می باشد. شخصیت هایی که قابلیت کنترل بر آن ها را دارید Claire Redfield و Liyon S Kenedi هستند که باید از شهر ارکون فرار کنید.

لینک دانلود بازی با حجم 322 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Resident Evil 3: Nemesis برای کامپیوتر

Resident Evil 3: Nemesis

رزیدنت ایول 3: نمسیس نسخه فارسی یک بازی ویدیویی که در ژانر ترس و بقا می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال 1999 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه ادامه نسخه قبل می باشد. شخصیت اصلی نیز Jill Valentine می باشد که قسمت اول نیز حضور داشته، زامبی به خانه جیل حمله ور شده اند حالا باید جیل ولنتاین راهی برای فرار پیدا کند. اما در حین تلاش های او به مشکلاتی برخورد می کند اما در آخر سر بلند بیرون خواهند آمد.

لینک دانلود بازی با حجم 240 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Resident Evil 4 برای کامپیوتر

Resident Evil 4

رزیدنت اویل 4 نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز ترسناک و بقا می باشد که توسط Capcom طراحی و در سال 2005 منتشر شد. این داستان تقریبا خط داستان رزیدنت اویل 2 را طی می کند ، مامور سابق پلیس لیان در یک ماموریت برای نجات دختر رئیس جمهور آمریکا به یک دهکده خطرناک در کشور اسپانیا اعزام می شود.

لینک دانلود بازی با حجم 2.41 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی SpongeBob: The Clash of Triton برای کامپیوتر

The Clash of Triton

باب اسفنجی: درگیری تریتون نسخه دوبله فارسی یک بازی ویدیویی تخیلی می باشد که برگرفته از سری کارتون های باب اسفنجی می باشد. داستان گیم نیز مربوط به تریتون که پدر خود به نام نپتون را زندانی کرده است.

لینک دانلود بازی با حجم 368 مگابایت

دانلود دوبله فارسی I.G.I.-2: Covert Strike برای کامپیوتر

I.G.I.-2: Covert Strike

آی. جی. آی 2: حمله مخفیانه نسخه فارسی یک بازی کامپیوتری می باشد که توسط Innerloop Studios توسعه و توسط Codemasters در سال 2003 برای مایکروسافت ویندوز منتشر می شود. این گیم تیرانداز اول شخص مبتنی بر خفا یا مخفی کاری و دنباله IGI 1 و آخرین سری از بازی های آی جی آی می باشد. در این بازی شما یک مشاور کار درست به نام کریس رایان که از اعضای ویژه نیروی هوایی می باشد دارید که راه فرار را به شما خواهد گفت. داستان در مورد دیود جونز می باشد که برای ماموریت به روسیه خواهد رفت تا چیپ های ای ام پی که توسط مافیا روس دزدیده شده را پس بگیرد، اما متوجه خواهد شد که کار شما پیچیده تر از این حرفاست …

خرید نسخه فارسی بازی IGI 2 با قیمت 3 هزار تومان (بعد از پرداخت می توانید دانلود نمایید)

دانلود دوبله فارسی Harry Potter and the Philosopher’s Stone برای کامپیوتر

Harry Potter and the Philosopher's Stone

هری پاتر و سنگ جادو نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی می باشد که توسط KnowWonder توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2001 منتشر شد. داستان بازی نیز بر اساس رمان J.K Rowling می باشد که فیلمی آن نیز ساخته شده است. هری به مدرسه جادوگری دعوت می شود که در آن مباحث جادو را فرا گیرد اما در حین …

خرید نسخه فارسی بازی Harry Potter and the Philosophers Stone با قیمت 3 هزار تومان (بعد از پرداخت می توانید دانلود نمایید)

دانلود دوبله فارسی Day of the Zombie برای کامپیوتر

Day of the Zombie

روز زامبی نسخه فارسی یک بازی ترس و بقا در ژانر اکشن می باشد که توسط Brainbox توسعه و توسط Groove Games در سال 2009 برای ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به یک پسر دانشجو می باشد که در خوابگاه خود در حال استراحت است اما متوجه اتفاقات عجیب و غریبی می شود او از ترس بیرون نمی آید چرا که زامبی حمله ور شدند ، اما مثل اینکه نامزد او در کتابخانه دانشگاه گرفتار شده و حالا باید …

خرید نسخه فارسی بازی Day of the Zombie با قیمت 3 هزار تومان (بعد از پرداخت می توانید دانلود نمایید)

دانلود دوبله فارسی Men of War: Condemned Heroes برای کامپیوتر

Men of War: Condemned Heroes

مردان جنگ: قهرمانان محکوم یک بازی تاکتیکی استراتژی در زمان جنگ جهانی دوم می باشد که توسط 1C Company توسعه و در سال 2012 منتشر شد. داستان بازی مربوط به یک گردان از محکومین کیفری می باشد که توسط جوزف استالین تشکیل شده است ، آنها اگر ماموریت خود را به خوبی به پایان برسانند ، جرم آنها نیز بخشیده می شود.

خرید نسخه فارسی بازی Men of War Condemned Heroes با قیمت 3 هزار تومان (بعد از پرداخت می توانید دانلود نمایید)

۲۸ نظر تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

محمد گفته : دوشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

gta رو چطوری باید نصب کرد …….. من از حالت فشرده خارجش کردم ولی فایل نصبی یا کرکی وجود نداره ….. لطفا راهنمایی کنید …….ممنون

محمدعلی گفته : دوشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۷

نیاز به نصب نداره، به صورت پرتابل اجرا کنید

saeed گفته : پنج شنبه , ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

سلام
gta چرا اجرا نمیشه؟
هر چی روی ایکونش کلیک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته

محمدعلی گفته : جمعه , ۱۹ مرداد ۱۳۹۷

سلام
از طریق run as administrator اجرا کنید ، و منتظر بمانید

مهدی گفته : سه شنبه , ۹ مرداد ۱۳۹۷

بازی ها عالیه دمتون گرم مخصوصا جنرال نسخه فارسیش خیلی باحاله

علیرضا گفته : سه شنبه , ۲ مرداد ۱۳۹۷

واقعا بازی ها رو دیدم شارژ شدم مخصوصا جی تی ای

بهروز گفته : چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۷

با سلام.بازی جی تی ای ایرانی و هالک رو دان کردم مرحله بعدی برای نصب و اجرا چیه؟

erfan گفته : دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

واقعا اگه gta تون فارسی نیس بگین

محمدعلی گفته : دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

دوبله شده به زبان فارسی می باشد

سید امیر رضا سرداری گفته : دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

باسلام
عالیه هم مجنون کمه و هم فارسی هستند ممنون از شما

سعید گفته : چهارشنبه , ۲۰ تیر ۱۳۹۷

سلام.داداش medal of honor pacific assualt دوبله رو بزار دمت گرم سایتتون عالیه.

arash گفته : یکشنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۷

سلام. چرا یه دفعه دوبله فارسی رزیدنت اولیل 5 از اینترنت ناپدید شده؟ لطفاً اویل 5 هم بزارین.

حق وردی گفته : پنج شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۷

سلام بازی پدر خوانده دوبله فارسی رو ندارید؟

محمدعلی گفته : جمعه , ۱۵ تیر ۱۳۹۷

چرا توی سایت سرچ کنید ، موجوده

حسین گفته : چهارشنبه , ۱۳ تیر ۱۳۹۷

سلام
لطفا بازی زندانیان جنگ رو هم بزارید
لطفا دوبله باشه
ممنون

حامد گفته : سه شنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

سلام داداش
یه سری از عکسایی که اول مطلب گذاشتی
خودشون نیستن (منظورم لینک دانلود)
اضافه میکنی آیا؟

محمدعلی گفته : جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷

سلام
ممنون می شم دقیق تر توضیح بدید/
این پست به مرور زمان آپدیت میشه

محمد گفته : سه شنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

خیلی خوبه این مطلب
واقعا وقتی دیدم شارژ شدم یهو
مخصوصا لینک مستقیم که علیه
نمی دونی چقدر پدرم دراومد یه بازی دوبله از اینترنت بگیرم
دمت گرم واقعا علی
حتما ادامه بده و بازی های جدید بزار

Ali Kia گفته : سه شنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

حاجی دمت گرم
خیلی باحال بود
لطفا بازم اضافه کن به بازیات

احمد گفته : چهارشنبه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

این بازی ها به جز driver sanfrancisco و کلاف دیوتی همشون مسخره هستن

محمد گفته : سه شنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۷

رم و جنگ های صلیبی مسخرس ؟؟
ههههه…
واقعا هیچ درکی از بازی نداری!

masoud گفته : سه شنبه , ۸ خرداد ۱۳۹۷

این بازی Driver: San Francisco فارسی نیست

reza گفته : یکشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازی ناحیه51 اونم بزارید بین لیستتون و پدرخوانده1

محمدعلی گفته : یکشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام
چشم

بازیها گفته : دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام ، یک پیوند به این صفحه در سایتم دادم ،اینجوری به نظرم از کپی و گذاشتن منبع بهتره و هم از طریق کوتاه کننده لینک درامد کسب می کنم و هم اینکه بازدید کننده وارد سایت شما میشود و دانلود میکند .در ضمن چندین روش درامد زایی خوب برای ساییتان سراغ دارم که کمک کننده باشد ، اگر خواستید اطلاع دهید

اشکان ۹۰ گفته : یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

لطفا بازی chaos legion دوبله فارسی را نیز قرار دهید.نام فارسی آن سپاهیان آشوب

محمدعلی گفته : یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

سلام
تو لیست درخواست قرار می گیره، یک سری گیم در حال آماده هست که باید قرار بدیم.
با اشتراک گذاشتن این پست از ما حمایت کنید

سلام گفته : یکشنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۷

لطفاً دوبله فارسی اویل 5 رو هم بزارید اگه جدیدترین آپدیتش یعنی گلدن ادیتش باشه که خیلی بهتره

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.