شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

بازی های دوبله فارسی

دانلود مجموعه بازی های دوبله فارسی برای کامپیوتر

در این پست از وب سایت ایرانی دیتا، برای شما کاربران عزیز مجموعه از بازی های دوبله فارسی که در سایت ایرانی دیتا منتشر شد قرار دادیم و هم اینطور این پست به طور مرتب آپدیت خواهد شد. همه ما می دانیم که لذت بازی کردن بازی های دوبله فارسی چیز دیگرست به خاطر همین موضوع تیم ایرانی دیتا پکیجی گسترده از گیم های دوبله شده به صورت فارسی که منتشر را جمع آوری و در یک پست در اختیار شما کاربران عزیز قرار دادیم. برای توضیحات هر بازی به همراه لینک دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود دوبله فارسی Grand Theft Auto: San Andreas برای کامپیوتر

GTA5

اتومبیل دزدی بزرگ: سن آندریاس نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی می باشد که توسط Rockstar توسعه و منتشر شد. البته این بازی در سال 2004 برای پلی استیشن 2 منتشر شد که بعد ها در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس انتشار یافت. نسخه بازسازی شده با کیفیت بالا در سال 2015 به طور آزمایشی برای ایکس باکس و پلی استیشن 3 منتشر شد. این بازی هفتمین سری از بازی جی تی ای می باشد که قبل از آن Grand Theft Auto: Vice City منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 2.79 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Return to Castle Wolfenstein برای کامپیوتر

Return-to-Castle-Wolfenstein

بازگشت به قلعه ولفنشتاین نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Gray Matter توسعه و توسط Activision در سال 2001 منتشر شد. این بازی نسخه بازسازی شده سری Wolfenstein بود که مدتی بعد یکی تاثیر گذارترین بازی ها در ژانر خود شد. داستان گیم مربوط به سال 1943 جنگ جهانی دوم می باشد. گروهی از افسران مخفی برای ماموریت به مصر فرستاده می شوند.

لینک دانلود بازی با حجم 702 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Mafia 1 برای کامپیوتر

mafia 1

مافیا: شهر بهشت گمشده نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی جهان باز می باشد که توسط Illusion Softworks توسعه و توسط Gathering of Developers در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی ظهور و سقوط تامی آنجلو مافیا دهه 1930 را تجربه خواهید کرد. مافیا یکی از بهترین بازی های دهه خود شناخته شد. به دنباله آن مافیا 2 توسط 2K در اوت 2010 انتشار و سومین نسخه از آن مافیا 3 در اکتبر 2016 منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.58 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold: Crusader برای کامپیوتر

StrongHold Crusader 1

قلعه: جنگ های صلیبی نسخه فارسی یک بازی استراتژی تاریخی می باشد که در سال 2002 توسط Firefly Studios منتشر شد. این بازی شاید گرافیک خوبی نداشته باشد اما در زمان خود جز بهترین ها و محبوب ترین ها شناخته شد. هم اکنون ما نسخه دوبله فارسی دارینوس رو برای شما کاربران آماده کردیم.

لینک دانلود بازی با حجم 660 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold 2 برای کامپیوتر

Stronghold 2

قلعه ۲ نسخه فارسی یک بازی کامپیوتری زمان واقعی می باشد که آوریل 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این سری بازیکنان در قرون وسطی را دنبال می کنند و توسعه قلعه خود مشغول می شوند. این بازی دنباله Stronghold 2001 می باشد. در این سری به نسخه قبل امکانات بیشتر اضافه شده است گرافیک سه بعدی، تغییرات کمپین نظامی و سلاح ها نوین و همچنین اضافه شدن جرم و جنایت به همراه مجازات می باشد. به بازیکن اجازه داده می شود تا دزدان و دهقان ها بی رحم را مجازات کنید. همچنین شخصیت های جدیدی در بازی معرفی شدند.

لینک دانلود پارت 1 با حجم 500 مگابایت

لینک دانلود پارت 2 با حجم 500 مگابایت

لینک دانلود پارت 3 با حجم 347 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Stronghold Legends برای کامپیوتر

Stronghold Legends

افسانه قلعه یک بازی استراتژی در زمان واقعی می باشد که در سال 2006 توسط Firefly Studios برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه ادامه Stronghold 1 و Stronghold 2 می باشد. این نسخه مانند سری قبل توسط گروه دارینوس دوبله شده است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.60 گیگابایت

لینک دانلود فایل دوبله فارسی با حجم 70 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Age of Empires III برای کامپیوتر

Age of Empires III

عصر فرمانروایان ۳ نسخه فارسی که به اختصار AoE III می نامند یک بازی استراتژی زمان واقعی می باشد که توسط Ensemble Studios توسعه و توسط Microsoft Game Studios در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه سومین سری از بازی های Age of Empires می باشد. در این بازی استمعار اروپا در بین حدود 1492 و 1876 میلادی در آمریکا را به نمایش می گذارد. چهارده تمدن مختلف در بازی وجود دارد. Age of Empires 3 یکی از بهترین بازی های استراتژی در سال 2005 انتخاب شد.

لینک دانلود بازی با حجم 1.69 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Desperados: Wanted Dead or Alive برای کامپیوتر

Desperados: Wanted Dead or Alive

دسپرادوس: زنده یا مرده نسخه فارسی یک بازی تاکتیکی زمان واقعی می باشد که توسط Spellbound Entertainment توسعه و توسط Infogrames در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی کنترل شش شخصیت را بر عهده خواهید داشت که شخصیت اصلی جان کوپر یک چاقو کش و هفت تیر کش ماهر است، او برای مبارزه با ال دیابلو یک دزد حرفه ای به غرب وحشی آماده است.

لینک دانلود با حجم 274 مگابایت

دانلود دوبله فارسی The Punisher 2005 برای کامپیوتر

The Punisher

پانیشر نسخه فارسی بازی ویدیویی تیرانداز سوم شخص می باشد که توسط Volition توسعه و توسط THQ در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به فرانک کستل می باشد که خانواده او توسط یک مافیا خطرناک به قتل رسیده، حالا او از زندان آزاد شده است و فقط به فکر انتقام است.

لینک دانلود بازی با حجم 1.62 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Need for Speed: Porsche Unleashed برای کامپیوتر

Need for Speed: Porsche Unleashed

جنون سرعت: پورشه لگام گسیخته نسخه فارسی یک بازی مسابقه ای ماشین می باشد که توسط Eden Studios توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2000 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این پنجمین از سری از Need for Speed می باشد. بر خلاف نسخه های قبل در این سری از خودرو های سال 1950 تا 2000 پورشه استفاده شده است. اطلاعات گسترده ای در مورد خودرو پورشه در بازی موجود است.

لینک دانلود بازی با حجم 471 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Driver: San Francisco برای کامپیوتر

Driver: San Francisco

درایور: سان فرانسیسکو نسخه فارسی یک بازی ماشین اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط Ubisoft Reflections توسعه و توسط Ubisoft در سال 2011 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. همچنین این بازی پنجمین سری از بازی Driver می باشد.

لینک دانلود بازی با حجم 8.43 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Rome: Total War برای کامپیوتر

Rome: Total War

جنگ تمام‌عیار: روم نسخه فارسی یک بازی استراتژی راهبردی می باشد که توسط The Creative Assembly توسعه و توسط Activision در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی سومین عنوان از سری Total War می باشد. از نبردهای تاریخی می توان به نبرد رافیا، نبرد جنگل توتبورگ، نبرد حران (که در دوران ارد دوم رخ داد) اشاره کرد. همچنین داستان بازی در دوران اشکانیان رخ می دهد که حضور پررنگی نیز دارند.

لینک دانلود بازی با حجم 1.65 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Die Hard: Nakatomi Plaza برای کامپیوتر

Die Hard: Nakatomi Plaza

جان سخت ناکاتومی پلازا یک بازی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Piranha Games توسعه و توسط Sierra Entertainment در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی برگرفته از فیلم جان سخت می باشد. سطح بازی و ماموریت بر اساس خود فیلم ساخته شده است، البته در بعضی موارد عناصر جدید اضافه شده است که صحنه های فیلم موجود نیست.

لینک دانلود بازی با حجم 473 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Command & Conquer: Generals برای کامپیوتر

Command & Conquer: Generals

فرمان و تسخیر: ژنرال ها نسخه فارسی یک بازی استراتژی زمان واقعی می باشد که هفتمین سری از بازی های Command & Conquer می باشد. این بازی در سال 2003 توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این گیم بازیکن می تواند سه جناح مختلف: ایالات متحده، چین و ارتش آزادی بخش را انتخاب کنید.

لینک دانلود بازی با حجم 1 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Lucky Luke: Western Fever برای کامپیوتر

Lucky Luke: Western Fever

لوک خوش شانس: غرب وحشی نسخه فارسی یک بازی نوستالژی خاطره انگیز می باشد. اکثریت ما برنامه کودک لوک خوش شانس رو دیدیم و از داستان آن خبر داریم، در گیم نیز دالتون ها سوژه اصلی لوک هستند. این بازی توسط Kalisto توسعه و توسط Infogrames در سال 2001 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

لینک دانلود بازی با حجم 125 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Garshasp: Temple of the Dragon برای کامپیوتر

Garshasp: Temple of the Dragon

گرشاسپ: معبد اژدها نسخه فارسی یک بازی اکش شمشیر بازی است که توسط Dead Mage در سال 2012 برای PC منتشر شد. قهرمان اسطوره ای و قدرتمند به نام گرشاسب در جست و جوی اسرار پنهانی در معبد اژدها می باشد. او بدون در نظر گرفتن خطرات پنهان و موجودات عجیب و غریب در سرزمین نفرین شده به یک سفر دور می رود.

لینک دانلود بازی با حجم 1.11 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Pilot Down: Behind Enemy Lines برای کامپیوتر

Pilot Down: Behind Enemy Lines

Pilot Down: Behind Enemy Lines نسخه فارسی یک بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی که توسط Kuju Games توسعه و توسط Oxygen Interactive در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی مربوط به جنگ جهانی در سال 1944 است و شما در نقش یک خلبان آمریکایی به نام بیل فستر هستید که باید ماموریت ها رو پشت سر بگذارید.

لینک دانلود بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود دوبله فارسی Global Operations برای کامپیوتر

Global Operations

عملیات جهانی نسخه فارسی یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص می باشد که توسط Rockstar Vancouver توسعه و توسط Electronic Arts در سال 2002 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در این بازی تمرکز خوبی بر روی سلاح های یک نیروی ویژه شده است. در این گیم تعدادی اسلحه موجود می باشد که می توانید مدل های مختلفی از آن را انتخاب کنید. بسیاری از این سلاح نیز قابلیت سفارشی مانند اضافه کردن صدا خفه و … را دارند.

لینک دانلود بازی با حجم 321 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Call of Duty: United Offensive برای کامپیوتر

Call of Duty: United Offensive

ندای وظیفه: حمله متفقین نسخه فارسی یک بسته توسعه برای بازی Call of Duty 2003 می باشد که توسط Gray Matter Studios توسعه و توسط Activision در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بزرگترین تغییرات ایجاد شده در این بازی می توان به نقشه های جدید ، سلاح ها و ماشین اشاره کرد.

لینک دانلود پارت 1 با حجم 1 گیگابایت

لینک دانلود پارت 2 با حجم 1 گیگابایت

لینک دانلود پارت 3 با حجم 64 مگابایت

دانلود دوبله فارسی Hulk 2003 برای کامپیوتر

Hulk

هالک نسخه فارسی یک بازی ویدیویی اکشن می باشد که بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است. این گیم توسط Universal Int. Studios توسعه و توسط Vivendi Games در سال 2003 برای تمامی کنسول ها منتشر شد. از ویژگی های بازی می توان به حضور Bruce Banner نقش اصلی خود هالک اشاره کرد. هشت سال پس از پایان فیلم این بازی در یک شرایط رویایی آغاز می شود که یک مرد به نام بروس بانه به یک هیولای سبز بزرگ تبدیل می شود و تمامی سربازان و تانک های ارتش به او حمله ور می شوند.

لینک دانلود بازی با حجم 841 مگابایت

۵ نظر تا کنون ثبت شده است
reza گفته : یکشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

بازی ناحیه51 اونم بزارید بین لیستتون و پدرخوانده1

محمدعلی گفته : یکشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام
چشم

بازیها گفته : دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام ، یک پیوند به این صفحه در سایتم دادم ،اینجوری به نظرم از کپی و گذاشتن منبع بهتره و هم از طریق کوتاه کننده لینک درامد کسب می کنم و هم اینکه بازدید کننده وارد سایت شما میشود و دانلود میکند .در ضمن چندین روش درامد زایی خوب برای ساییتان سراغ دارم که کمک کننده باشد ، اگر خواستید اطلاع دهید

اشکان ۹۰ گفته : یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

لطفا بازی chaos legion دوبله فارسی را نیز قرار دهید.نام فارسی آن سپاهیان آشوب

محمدعلی گفته : یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

سلام
تو لیست درخواست قرار می گیره، یک سری گیم در حال آماده هست که باید قرار بدیم.
با اشتراک گذاشتن این پست از ما حمایت کنید

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.