عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود بازی Turok 2008 برای PC

Turok 2008

دانلود بازی Turok 2008 برای PC

نام: Turok
ژانر: First-person shooter
توسعه دهنده: Propaganda Games
منتشر دهنده: Disney Interactive Studios
تاریخ انتشار: 2008

بازی Turok به طور آزادانه بر اساس مجموعه کتاب های کمیک به همین عنوان تنظیم شده و به داستان های قبلی تاروک ربطی ندارد. شما در نقش Joseph Turok یک از افسرانی هستید که ماموریت انحدام کردن یک شخص خبیث به نام کین که دارای پایگاه نظامی خصوصی است را دارید. ژنرال کین ، تحت پیگرد می باشد و شما برای ماموریت اعزام می شوید ، متاسفانه در حین فرود دچار سقوط می شوید اما متوجه خواهید شد که غیر از پایگاه نظامی دشمن موجودات عجیب و غریبی به نام دایناسور ها نیز وجود دارد که باید مبارزه با آنها بپردازید.

گیم پلی بازی شبیه به اکثر بازی های تیرانداز اول شخص می باشد ، اما تمرکز اصلی به بقای در محیط های طبیعی می پردازد. دشمنان شما که تحت فرمان کین هستند ، تهدید اصلی برایتان می باشد. اگر چه دایناسور هم در طول بازی هستند اما در اصل آنها یک نیروی خنثی هستند حتی در بعضی از موارد شما می توانید آنها را به سمت دشمن هدایت کنید. مانند یک آتیش در منطقه دشمن باعث تحریک دایناسور ها خواهد شد. خفا در گیم نیز بسیار اهمیت دارد و شما می توانید در جا های خاصی مخفی شوید.

از آنجایی که Turok در محیط های جنگلی قرار دارد ، با استفاده از چاقو و کمان بدون استفاده از شلیک دشمنان را از بین ببرید و با این ترفند نظر دایناسور ها رو جذب نمی کنید. یکی از ویژگی های جدید و معروف این بازی Silent Kill یا کشتن بدون سر و صدا است به این صورت که مخفیانه از پشت بدون جلب توجه چه دایناسور و انسان را از پا در بیاورید. چاقو نیز یک سلاح حیاتی برای دفاع در زمان حمله می باشد مانند: در یک شرایطی که مورد حمله دایناسور قرار گرفتید با کمک دکمه هایی که به شما نشان داده خواهد شد می توانید سلاح چاقو خود را در بیاورید و ضربه های محلکی به قسمت حساس با چاقو وارد کنید.

داستان بازی Turok 2008:

سرجوخه جوزف عضو سابق وولف پک ، یک ارتش نظامی ویژه که فرمانده آن ژنرال رولاند کین بود. پس از متلاشی شدن این تیم نظامی ، تورک به یک واحد نظامی به نام شرکت ویسکی پیوست. این تیم نظامی جدید به شما ماموریت دستگیری فرمانده قبلی تان را صادر می کند. کین از جنایت کاران می باشد که سه سال پیش وارد یک سیاره دور دست شد و در حال پرورش ارتشی مخوف است. این سیاره متعلق به تیم نظامی جدیدتان (ویسکی) می باشد که در حال تحت اختیار Kane و در حال فرماندهی و آموزش ارتش خصوصی سربازان و تجهیزات M-G است.

تصاویری از محیط Turok 2008:

Turok

Turok

Turok

سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8
Processor: Pentium® 4 2.4 GHz
Storage: 14 GB available space
RAM: 1 GB
(Graphics Card: 128 MB vRAM (nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X13000
DirectX: Version 9.0s
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0s

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.