نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2
نویسندگی در سایت

دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2014 برای PC

pes-2014

دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2014 برای PC

همراه با جدیدترین پچ های بازی + لیگ برتر ایران

گزارش فارسی Pes 2014 اضافه شد

دیتا پک 5 اضافه گردیده

Konami فرمول های مختلفی را امتحان کرد تا به یک بازی خوب برسد ، اما هیچ وقت نتوانست به یک گیم پلی سر راست و سریع مانند گذشته دست یابد تا اینکه با PES 2013 تا حدودی موفق بود و توانست هواداران را راضی کند و حال که در اواخر نسل هستیم و کنسول های نسل هشتمی در راه اند ، نسخه جدید بازی عرضه شده که باید دید آیا توانسته انتظارات را برآورده کند یا خیر .
یک گیم پلی خوب و جذاب می تواند به تنهایی یک بازی را نجات دهد و به طور کلی رکن اصلی یک بازی محسوب می شود . حال این را در نظر بگیرید در یک بازی ورزشی که داستان در آن به معنای واقعی کلمه هیچ است و این وظیفه بر روی دوش گیم پلی بازی است تا مخاطب را پای بازی نگه دارد . فرانچایز PES هیچ گاه سعی نکرده یک شبیه ساز کامل فوتبال باشد و بیشتر جنبه ارکید آن در نظر گرفته می شود ، ولی در چندین نسخه قبل نشان بر این بوده است که سازندگان بازی بین ساخت یک شبیه ساز و ارکید بلاتکلیف مانده اند و این را می توان در اضافه و حذف کردن امکانات و مکانیک های جدید گیم پلی در چند نسخه اخیر به وضوح دید . در نسخه قبل ، بازی به یک تعادل خوبی در قسمت گیم پلی دست یافته بود و هر کسی می توانست به نوعی از بازی لذت ببرد ولی سازندگان تغییراتی را در بازی اعمال کرده اند که به هر چه ساده تر شدن بازی کمک کرده اند .

سرعت گیم پلی بازی اصلا جالب نیست و تاخیر در انجام دستور ها محسوس است و سیستم مسخره ی افزایش سرعت هم دردی را دوا نمی کند و فقط به هر چه مضحک تر شدن بازی کمک می کند . همین دلیل خود به تنهایی باعث افت محسوس در قسمت گیم پلی می شود . هوش مصنوعی دیگر نکته ی حائز اهمیت در یک بازی ورزشی است . امسال سازندگان PES با تغییر انجین خود قول هوش مصنوعی به مراتب بهتری نسبت به قبل را داده اند که تا حدودی موفق بوده اند ولی این بخش نیز دچار کم و کاستی های فراوانی است . در مجموع تیمی ارتقاء در این بخش دیده می شود ولی در گاهی اوقات بازیکنان اعمالی را دور از تصور انجام می دهند . تیم حریف در هنگام دفاع به جای پرس شدید ، این بار بیشتر به جلوگیری از وقوع موقعیت گل می پردازند و خود همین باعث می شود که نسبت به گذشته تعداد گل ها کاهش بیابد ولی این عمل موقعی اتفاق می افتد که بازی را در درجه سختی بالاتر از Regular بازی کنید وگرنه حریف مثل تیم محلات بازی می کند تا یک تیم واقعی . تنها دفاع حریف نیست که خوب عمل می کند ; دروازه بان هم به نوعی مکمل بخش دفاعی بازی است و او هم عالی عمل می کند ولی درست در این سوی میدان دروازه بان شما به هیچ توپی نه نمی گوید . به وضوح ضعف دروازه بانی در هنگام دفاع به خصوص موقعیت های تک به تک احساس می شود و حتی بهترین دروازه بان جهان را هم داشته باشید ، در مقابل یک مهاجم تقریبا خوب ، شکست می خورید . اما در حرکات هجومی هم تیمی ها خوب عمل می کنند و جای گیری خوبی دارند وکمتر زیر دست و پا له می شوند !

دیگر مسئله مهم متعادل شدن قدرت شوت هاست . شوت ها نسبت به قبل ضعیف شده اند که از طرفی می توان آن را یک مزیت خواند چون دیگر گل های تخیلی نمی توان به ثمر رساند ولی از سویی دیگر چون سرعت در بازی افت داشته ، کلا خیلی سخت می شود در درجات سختی بالا به گل رسید .
اما مهمترین قسمتی که در چند نسخه قبل باعث می شد که دوباره به سراغ بازی بیایید ، بخش Football Life بود . این قسمت از ۳بخش تشکیل شده بود که این بار فقط قسمت Master League و Become A Legend باقی مانده است . در نسخه قبل می توانستید علاوه بر این دو در نقش مربی ظاهر شوید که به دلایل نامعلومی از بازی حذف شده است و بخش های باقی مانده نیز بی تغییر نیستند . این دو بخش اسیر ساده سازی شده اند و دیگر خبری از مربی های مخصوص و یا کفش های با قابلیت های مختلف نیست و به کلی از بازی حذف شده اند . همین نکات ظریف که شاید کم اهمیت ، به عمیق جلوه دادن این بخش کمک زیادی می کرد و واقعا باید از کار سازندگان متعجب شد . به جز این موارد ، این قسمت ظاهر جالبی هم ندارد و منو های تو در تو که در کمتر بازی ای از این نوع طراحی دیده می شود ، باعث خسته گی مخاطب هم می شود .

امسال سازندگان توجه بیشتری نسبت به لایسانس تیم های مختلف داشته اند و از لیگ های آمریکای جنوبی مثل برزیل و آرژانتین گرفته تا تیم های باشگاهی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا که ۳ تیم از ایران در این جمع حضور دارند ، در بازی گنجانده شده اند ولی چه فایده که کوچکترین توجهی به لیست بازیکنان جدید و چهره آن ها نشده است . اما اگر خیلی سخت گیر باشیم می توان از آن ایراد گرفت چرا که با توجه به سابقه این بازی و آن چه که مشاهده می شود ، لیگ برتر انگلیس لایسنس نشده و مهمترین نقل و انتقالات این فصل ( بخصوص هفته آخر ) انجام نشده است و در این وضعیت توقعی بی جاست که از PES انتظار داشته باشیم هاشم بیک زاده با خودش فرقی نکند !
در مصاحبه ها و گفتگو های قبل از عرضه بازی با سازندگان همیشه به یک نکته مشترک بر می خوردیم : ” FOX Engine “.

سازندگان آنقدر از داشتن این موتور گرافیکی خوشحال و ذوق زده بوده اند که قسمت های دیگر بازی را فراموش کرده اند . همانطور که انتظار می رفت این موتور سربلند بیرون آمده و موفقیت آن را می توان به وضوح در کیفیت طراحی مدل های بازیکنان ، تماشاگران ، استادیوم و … دید و به آن انیمیشن های عالی و بی نقص را اضافه کنید تا کار سازندگان در این بخش تکمیل شود ، اما ایراد جای دیگری است . یکی از دلایل برتر PES نسبت به FIFA ( البته به قول طرفدارانش ) طراحی بسیار خوب چهره بازیکنان بود که متاسفانه با یک افتضاح در این نسخه روبرو هستیم . کافی است تا یک بار به چهره Modric نگاه کنید تا از هر چه بازی شبیه ساز فوتبال در دنیا متنفر شوید . شاید اگر بخواهیم تعداد بازیکنانی که در این نسخه شبیه به واقعیت هستند را بشماریم ، این عدد از ۴۰ تجاوز نمی کند و این برای یک بازی با آن سابقه یک شکست بی چون و چرا است . ایراد ذکر شده تنها نیست و Loading های طولانی و بی مورد او را همراهی می کنند . همیشه این سوال برای من در طول بازی پیش می آمد که ” این همه روی موتور گرافیکی خود مانور دادید پس برای چه در فاصله بدست آمدن و زدن یک کرنر باید یک لودینگ باشد ؟ ” . فقط در بازی نیست که به آنها برخورد می کنید و آن ها شما را در منو های بازی نیز بی نصیب نمی گذارند و آنجا هم به آزار مخاطب می پردازند .
شاید صداگذاری در یک بازی ورزشی به چشم نیاید و خیلی ها در هنگام انجام آنها موسیقی مورد علاقه خود را گوش کنند ولی برای القای حس تجربه آن ورزش صداگذاری بسیار نقش مهمی دارد . اگر بخواهیم صداگذاری و موسیقی را در این بازی مورد بررسی قرار دهیم ، باید آن را به دو بخش تقسیم کنیم .

بخش اول افکت های داخل زمین بازی به همراه گزارش بازی است . تماشاگران سنگ تمام می گذارند و امکان ندارد بعد از یک تکل خشن خود را وسط زمین بازی نبینید یا اینکه بعضی از تیم ها تشویق منحصر به فرد خود را دارند که به طبیعی جلوه دادن بازی کمک فراوانی می کند ولی گزارشگران بازی به عنوان مثال اگر ۲۰ گل در بازی به ثمر برسانید ، در ۱۰ الی ۱۵ بار این گونه گزارش می کنند : “- اوه عجب گلی بود ، نظر تو در مورد گل چیه ؟” و دیگری پاسخ می دهد : ” – یک گل بسیار خوب و زیبا به ثمر رسوند ، اون بازیکن خوبیه ! .” .

بخش دوم نیز موسیقی های داخل منوی بازی است وتوصیه می شود همانطور که بعضی افراد انجام می دادند ، شما نیز به گوش دادن به آهنگ مورد علاقه خود بپردازید ، چون سازندگان چیزی جز چند ترک که بیشتر مناسب موزیک داخل آسانسور است تا یک بازی ورزشی ، برای شما تدارک دیده اند .

توضیحات به نقل از گیم فا

تصاویری از محیط بازی :

تصویر شماره 1

تصویر شماره 2

تصویر شماره 3

ویژگی های جدید پچ بازی PES 2014 :

PES 2014 Data Pack 6.10: Includes the latest PES 2014 Data Pack which comes with Copa Libertadores 2014 mode
World Cup squads: latest announced 2014 World Cup squads, including Brazil, England, Germany, Spain, USA
New kits: Barcelona, Bosnia and Herzegovina, Honduras, South Africa, Spain

ویژگی های کلی پچ PES 2014 :

Full Online Mode compatibility
Includes latest PES 2014 Patch 1.13 and Data Pack 5.00
Added Bundesliga
Added Liga Adelante, 2. Bundesliga and Sky Bet Championship
Added 11 stadiums: Anfield, Arena Nationala, Camp Nou, La Rosaleda, Mestalla, Rose Park Stadium (generic), Santiago Bernabeu, Signal Iduna Park, Stadion (generic), Stamford Bridge, Vicente Calderón
Updated 2014 winter transfers
Corrected kits for all Premier League teams and all unlicensed National Teams
Corrected boots, accesories, shirtname for 6000+ players
Corrected fake national team player faces (1000+ faces!)
Fixed team names and emblems for Premier League and Liga ZON Sagres teams
Added 80+ new boots
Corrected player names for unlicensed National Teams (Algeria, Bosnia, Japan, Netherlands, United States etc.)
Fixed names and emblems for all competitions
توجه :

– این پچ توسط آنتی ویروس نود 32 به عنوان ویروس شناخته می شود. هنگام نصب حتما آنتی ویروس خود رو غیر فعال کنید.
– نسخه جدید پچ تغییرات نسخه های قبلی را به همراه دارد.
– این پچ با نسخه Reloaded بازی سازگار است.
– تمامی فایل ها دارای 5% ریکاوری هستند.

راهنمای نصب :

– ابتدا FileLoader را از پوشه نصب بازی پاک کنید.
– دیتا پک های مورد نیاز این سه هستند که باید در مسیرهای داده شده کپی کنید:
dt50_001.cpk’ (Data Pack 1)
dt500_7999999.cpk’ (Data Pack 2)
dt500_4999999.cpk’ (Data Pack 5)

در مسیر های :

‘C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\download’ (Windows 7 / 8)
‘C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\download’ (Windows XP)
– توجه داشته باشید فایلها در این فولدرها Hidden هستند.
– آنتی ویروس رو غیر فعال و پچ رو نصب کنید. در Selector حتما گزینه سوم رو انتخاب کنید.

: Minimum

CPU: Core 2 Duo @ 1.8 GHz or Athlon II X2 240
CPU Speed: Info
RAM: 1 GB
OS: Windows Vista SP2/ 7 SP 1
Video Card: NVIDIA GeForce 6800 or ATI Radeon x1300 or Intel HD Graphics 2000 (512 MB VRAM)
Sound Card: Yes

: Recommended

CPU: Core i3-530 or Phenom II X4 925
CPU Speed: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows Vista SP2, 7 SP 1
Video Card: DirectX 11 compatible video card with 1024 MB VRAM (GefOrce GTX 560Ti or Radeon HD 6800)
Sound Card: Yes

اگر قادر به دانلود بازی نیستید شما می توانید این بازی را با بسته بندی شیک از فروشگاه ایرانی دیتا خریداری کنید

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۱ تا کنون ثبت شده است

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.