خانه » موبایل » اندروید » بازی » دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید – کلش اف کینگز

دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید – کلش اف کینگز

امتیاز شما به این پست !

cover 5 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگز

دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید – کلش اف کینگز

این بازی آنلاین است.

Clash of Kings : جنگ ها ادامه دارد. فرزندان پادشاه قدیمی تماس را از سرزمین CoK دریافت کردند. دروازه کاخ در حال باز شدن است. دریاهای رمز و راز جدید منتظر پروردگار واقعی هستند.

تجمع ارتش ، انرژی را به سایر پادشاهی ها نشان دهید و دریا را حاکم کنید!

پادشاهی های نبرد ، جنگ مزدبگیر ، جنگ با ارتش ، قلعه خود را بسازید و با استراتژی زمان واقعی در این RPG آنلاین حماسی یک امپراطوری را فتح کنید. دانلود Clash of Kings برای تجربه دنیای خیالی CoK از اقدام جنگی قرون وسطایی PVP در یک بازی جنگ حماسی.

با پادشاهی ها بجنگید ، از اژدها برای تقویت توانایی های خود استفاده کنید و در بازی جنگ چند نفره که ارتش شما را در برابر دشمنان و دوستان به طور یکسان قرار می دهد ، یک امپراطوری را فتح کنید. اقدام نبرد با ارتش جدیدی برای نبرد ، چهار تمدن جدید برای کشف و یک سیستم جدید رتبه بندی محبوبیت برای تسلط در حال گرم شدن است – پیوستن به بازی آنلاین Clash of Kings و بازی استراتژی جنگ زمان واقعی در این RPG برای کنترل بر تمام پادشاهی های CoK.

پیش نمایش ویدویی :

دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0:

دلیل های محبوبیت بازی Clash of Kings :

1. CoK را با زمان واقعی بازی MMO در نبرد با هزاران بازیکن در سراسر جهان بازی کنید
2. پادشاهی های نبرد ، اژدها ها را ارتقاء دهید و ارتش خود را ، جمع آوری منابع و ایجاد یک امپراتوری در این بازی چند نفره حماسی آنلاین
3. مبارزه کنید در برابر یک قلعه ، کاخ یا پادشاهی رقیب و حرکت در دنیای خیالی CoK
4. بازی استراتژیک تاکتیکی MMO در زمان واقعی و ایجاد اتحاد با دیگر اربابان و رهبران
5. نبرد و تسخیر پادشاهی در چهار تمدن کاملاً جدید و مبارزه برای حفظ رتبه محبوبیت امپراتوری خود در میدان جنگ RPG و CoK آنلاین.

در بازی آنلاین گسترده PVP با دیگر اربابان و جنگ مزدور مبارزه کنید. برای کنترل پادشاهی نبرد کنید ، یک ارتش بسازید و با ارتقاء به قلعه ، کاخ ، اژدها و پادگان های ارتش خود از دفاعیات خود دفاع کنید تا حتی در مقابل قدرتمندترین حمله PVE مقاومت کنید.

برای تقویت کنترل بر پادشاهی های خود ، استراتژی زمان واقعی بازی کنید ، تجهیزات خود را ارتقا دهید و در یک جنگ حماسی MMO بجنگید تا از قلعه خود در برابر حمله دشمن دفاع کنید. منابع خود را برای ارتش خود بدست آورید و با توسعه مزارع و کارخانه های اره برداری ، کاخ خود را ارتقا دهید. با رهبران دیگر اتحاد استراتژیک بسازید و آنها را برای مزیت خود حفظ کنید.

اژدها را در سفر بفرستید تا هدایا را برای پادشاهی خود برگردانید ، از گیم پلی تاکتیکی MMO RPG استفاده کنید تا از محاصره در کاخ خود جلوگیری کنید ، دشمنان را نبرد کنید و منابع کاخ خود را مدیریت کنید تا به یکی از قدرتمندترین اربابان Clash of Kings امپراتوری تبدیل شوید.

تمدنهای جدید اژدها ، وایکینگ ها ، یاماتو و Huaxia را فتح کنید و همه مناطق جدید را فتح کنید. این قهرمانان آزمایش شده با نبرد قهرمانان جدید ، هرکدام با ویژگیهای خاص خود در دره باستان ، برای انجام اقدامات جنگی شدید در دنیای فانتزی چند نفره رو به گسترش آماده هستند.

بارگیری کنید Clash of Kings ، دشمنان نبرد برای صدور صورت حساب برتر در ویژگی Popularity و کنترل قلمرو در این جنگ حماسی MMO PVP!

cover2 13 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگز

برخی ویژگی های بازی Clash of Kings :

  • گرافیک بسیار خوب
  • حجم متناسب
  • داستانی هیجان انگیز
  • صداگذاری بسیار عالی
  • افزایش تدریجی قدرت
  • و…

تصاویری از محیط بازی Clash of Kings :

sc1 35 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگز sc2 35 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگز sc3 37 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگز sc5 12 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگزsc4 36 - دانلود بازی Clash of Kings V5.03.0 برای اندروید - کلش اف کینگز

سیستم مورد نیاز

اندروید 2.3.4 به بالا

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.