تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
اطلاعیه ی سایت
  • به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.
  • راه اندازی سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب از مراجع معتبر www.scipaper.ir
  • رمز عبور فایل پیش فروش قسمت 6 شهرزاد 3: LOTUSRKCEZ8FV3HBXTQN2
دانلود فصل سوم شهرزاد

دانلود اسلاید آموزش برنامه ریزی پارامتری

programing1

دانلود اسلاید آموزش برنامه ریزی پارامتری

در این پست اسلاید آموزش برنامه ریزی پارامتری بر گرفته از کتاب تحقیق در عملیات بازارا را برای دانلود در اختیار دوستان قرار داده ایم. در این اسلاید ابتدا برنامه ریزی پارامتری را معرفی می نماید و سپس روش حل را توضیح می دهد و با چند مثال برنامه ریزی پارامتری را به طور کامل شرح می دهد.

خلاصه ای از برنامه ریزی پارامتری:

برنامه ریزی پارامتری از دیدگاه عملیاتی و محاسباتی بسیار شبیه تحلیل حساسیت است.با این تفاوت که در تحلیل حساسیت تاثیر تغییرات گسسته ی پارامتر های مدل بر جواب نهایی بررسی می شد،یا نسبت به تعیین تغییرات پیوسته ی پارامترها فقط در یک دامنه مشخص اقدام می شده، حال آن که، در برنامه ریزی پارامتری تاثیر تغییرات پیوسته یا پارامترهای مدل در فاصله(یا فواصلی)مشخص بررسی می شود.

در برنامه ریزی، مدل علاوه بر اینکه تحت تاثیر پارامترها و متغییرهایی است که در برنامه ریزی خطی تعریف می شود، تحت تاثیر پارامتر دیگری  نیز واقع می گردد.  این پارامترها  در عمل می تواند مصادیق مختلفی نظیر تعداد نیروی انسانی، ماشین آلات و تجهیزاتی که می تواند از فعالیتی به فعالیت دیگر انتقال یابد و یا مفاهیمی مانند زمان، نرخ تورم یا رشد جمعیت را بیان می کند. در برنامه ریزی پارامتری، آهنگ تغییر پارامتر …

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.