خانه » موبایل » اندروید » بازی » دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود

دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود

امتیاز شما به این پست !

Modern Warplanes Android Games logo e 217x217 1 - دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود

دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود

Gunship Battle Modern Warplanes اکنون به عنوان یک بازی استراتژی جدید برگشته است که توسط GDCompany ساخته شده! هواپیماهای جنگی مدرن : Sky Fighters 3D شما را به دنیای هواپیماهای مدرن جنگ ace و جنگنده های جت مافوق صوت منتقل می کند. برای تسلط بر هوا ، با میلیونها درگاه از سراسر جهان در تیرانداز نهایی هواپیمای PvP ، به سلطه هوا بپیوندید. جهت دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

Modern Warplanes 1 1024x633 - دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود

برنامه جنگی پیشرفته ترین COMBAT و شبیه ساز پرواز ماموریت های تاکتیکی خود را برنامه ریزی کرده و اکنون چالش برتری جهانی را شروع کنید. اهداف زمینی ، دریایی و هوایی را از بین ببرید. در مقابل سگ های هواپیماهای دشمن در جنگ سگ مبارزه کنید. هزاران ماموریت جدید هر روز: ماجراجویی بدون محدودیت! برای دفاع از پایگاه خود و نجات جهان ، با واحدهای دشمن نبرد کنید. Gunship Battle اکنون به عنوان یک بازی استراتژی جدید MMO ، Modern Warplanes: Sky Fighters 3D برگشته است! plModern Warplanes: Sky Fighters 3D شما را به دنیای هواپیماهای جنگی مدرن آس و جنگنده های جت مافوق صوت منتقل می کند.

برای تسلط بر هوا ، با میلیونها درگاه از سراسر جهان در تیرانداز نهایی هواپیمای PvP ، به سلطه هوا بپیوندید. هوانوردی نظامی در بهترین حالت خود در بسیاری از هواپیماهای هواپیما و هواپیماهای ace قرار دارد. دریاسالار شوید و نیروهای خود را برای پایان نبرد و تسلط بر اقیانوس هدایت کنید. به کابین خلبان هواپیمای جنگنده مورد علاقه خود صعود کنید ، آماده برخاستن شوید و با استفاده از سگهای احشایی به آسمان پرواز کنید.

پرواز به صورت انفرادی به عنوان گرگ تنها و یا فرمان دادن ناوگان هواپیماهای آکروباتیک برای برتری هوا بر میدان جنگ. مانورهای آکروباتیک سرگیج کننده را انجام دهید ، دشمن را در جاهای دیدنی خود قرار دهید و به ماشه بزنید تا آنها را شلیک کند. اکنون تبدیل به ارباب عالی آسمان در Sky Fighters شوید! هواپیماهای جنگ مدرن: Sky Fighters 3D در هواپیماهای جنگ مدرن در انتظار شما است: Sky Fighters 3D. با نیروهای منطقه شیطان مبارزه کنید. Dodge به هواپیماهای پیشرفته ترین فن آوری جهان حمله کرده و بر دشمنان خود مسلط می شود. قدرت زرادخانه هواپیمای خود را روی جت های دشمن رها کنید و آسمان را با انفجارهای چشمگیر روشن کنید.

سیستم مورد نیاز

اندروید مورد نیاز
4.1+

تصاویری از محیط بازی :

Modern Warplanes 3 1024x633 - دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود Modern Warplanes 4 1024x633 - دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود Modern Warplanes 6 1024x633 - دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود Modern Warplanes Android Games Cover b - دانلود بازی Modern Warplanes – هواپیماها جنگی پیشرفته برای اندروید + مود

این بازی آفلاین است و برای اجرا به اینترنت نیاز ندارد.

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.