خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی The Bluecoats North and South Remastered – د بلوکواتس نورته اند سوته ریمسترد برای PC

دانلود بازی The Bluecoats North and South Remastered – د بلوکواتس نورته اند سوته ریمسترد برای PC

امتیاز شما به این پست !

The Bluecoats North and South pc cover large 683x1024 1 - دانلود بازی The Bluecoats North and South Remastered - د بلوکواتس نورته اند سوته ریمسترد برای PC

دانلود بازی The Bluecoats North and South Remastered (د بلوکواتس نورته اند سوته ریمسترد) برای کامپیوتر

با گروهبان Cornelius M. Chesterfield و Corpral Blutch در این بازی بازسازی شده که استراتژی مبتنی بر نوبت و عملکرد در زمان واقعی را ترکیب می کند ، دوباره متحد شوید. این نسخه جدید طرفداران بازی اصلی را که در ابتدا در اواخر دهه 1980 در آمیگا منتشر شد ، خوشحال خواهد کرد! استراتژی مبتنی بر نوبه خود برای رسیدن به پیروزی. برای افزایش منابع خود ، دولت های جدید ، قلعه ها و راه آهن امن را در اختیار بگیرید و نیروهای مسلح را از اروپا بفرستید. تجربه این نسخه اصلی “The Bluecoats: North and South” را در حالت تک نفره یا دو نفره کشف کنید ، یا این نسخه به روز شده با گیم پلی دوباره طراحی شده را تجربه کنید!

در بازی شمال و جنوب ، شمال و جنوب باید به گروهبان چسترفیلد و بلوچ بپیوندند و آنها را در یک نبرد بزرگ همراهی کنند. به نوبه خود پری دریایی را بازی کنید و شما را به اتحاد نیروها دعوت می کند. این در اوایل دهه 1990 است و در همان مدت حالت فرماندهی را تجربه خواهد کرد. سیستم بازی استراتژیک بر اساس چرخش های پیروزی است. برای افزایش منابع خود ، شما نیاز به ایجاد دولت های جدید و ایمن سازی قلعه ها و راه آهن دارید. نیروهای مسلح خود را به اروپا بفرستید و یک معامله خوب بدست آورید.

این بازی دارای جایگاه یک و دو است و بازی های بازی دارای پتانسیل بالایی برای این تجربه هستند. یک تازه کار باتجربه می تواند در بازی استراتژیک پیشرفت کند و گزینه های متفاوتی از شبیه سازی مبتنی بر فرمان دارد. ابتدا باید ابتدای سال را انتخاب کنید و سپس قسمتهای مختلف تاریخ جنگ داخلی آمریکا را ببینید. مسیر این زمان در دست شماست و می توانید موقعیت های خود را در بازی حفظ کنید. این بازی دارای سه حالت مختلف است که هر کدام استراتژی خاص خود را دارند.

 

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7/8/10

Processor: i3-7300 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 750 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.