خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی Bionic Commando – بیو کماندو برای PC

دانلود بازی Bionic Commando – بیو کماندو برای PC

امتیاز شما به این پست !

Bionic Commando PC Cover Large 823x1024 - دانلود بازی Bionic Commando - بیو کماندو برای PC

دانلود بازی Bionic Commando (بیو کماندو) برای کامپیوتر

Bionic Commando یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی در سال 2009 است ، بخشی از سری Bionic Commando. بازی توسط توسعه دهنده سوئدی Grin ساخته شده و توسط Capcom منتشر شده است. این بازی پس بازی NES 1988 Bionic Commando است ، با برخی عناصر داستانی که از بازسازی Bionic Commando Rearmed آن در سال 2008 گرفته شده است. این بازی با موتور Grin’s Diesel اجرا می شود.

Bionic Commando یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در آن بازیکن ناتان اسپنسر شخصیت بازیکن را کنترل می کند. این بازی از چندین مکانیک (در درجه اول تابش) استفاده می کند که به عنوان موانع عمل می کنند. از این موانع برای نگه داشتن بازیکنان در محدوده طراحی سطح خطی استفاده می شود. ناتان اسپنسر قادر است دشمنان را هنگام حلق آویز کردن ، بالا رفتن از ساختمان یا حتی در اواسط چرخش هدف قرار دهد ، در حالی که از پیاده سازی به نام Bionic Arm استفاده می کند که می تواند برای حمله به دشمنان از فاصله نزدیک نیز استفاده شود. از بازوی بیونیک می توان برای گرفتن و پرتاب اشیایی مانند تخته سنگ و اتومبیل به سمت دشمن استفاده کرد. علاوه بر این ، او به چکمه هایی مجهز است که به او امکان می دهد از سقوط بسیار طولانی زنده بماند. اسپنسر مجهز به تفنگ تنگستن است که به سرعت شلیک می شود اما به دشمنان کمترین آسیب می رساند و اسلحه Prototype که سریع شلیک می کند و بیشترین آسیب را می زند.

وقایع بازی ده سال پس از بازی اصلی رخ می دهد. بازی سرگرد ناتان اسپنسر (با صداپیشگی مایک پاتون) ، یک کارمند دولتی که در شهر خیالی کار می کند و یک عامل به نام جوزف گیبسون معروف به سوپر جو (با صدای استیون بلوم) برای Tactical Arms و کمیته امنیت (TASC) که عوامل بیونیک مانند اسپنسر را آموزش می دهد. بعد از اینکه توسط دولت خودش خیانت شد و به دروغ زندانی شد ، پاکسازی بزرگ بیونیک آغاز می شود. قبل از اعدام وی ، یک سلاح آزمایشی در شهر معراج منفجر می شود ، زمین لرزه ای همراه با یک موج شوک رادیواکتیو ایجاد می کند که شهر را ویران می کند و جمعیت آن را از بین می برد. نیروی تروریستی موسوم به BioReign با تهدید به حمله مسئولیت را به عهده می گیرد. اسپنسر آزاد می شود تا نام خود را همراه با T.A.S.C بازخرید کند و با بازوی بیونیکی که از آن برکنار شده بود دوباره پیوند می خورد.

در هنگام بازگشت به گذشته ، بازیکن می فهمد که دو سال قبل اسپنسر و شریک زندگی او ستوان Jayne Magdalene نتوانستند دو بیونیک سرکش را که ادعا شده تعداد انگشت شماری از افراد را قتل داده بودند ، از بین ببرند. اسپنسر تصمیم گرفت که به دو بیونیک کمک کند تا فرار کنند وقتی که او و شریک زندگی اش کشف کردند FSA به طور فعال در حال جمع آوری بیونیک است و به زور بازسازی می کند. چیزی که اسپنسر و مگدالن هم خودشان بودند. به زودی پس از فرار دو بیونیک سرکش و ستوان مجدد مگدالن ، اسپنسر توسط FSA دستگیر و به جرم خیانت به حکم اعدام محکوم شد.

 

سیستم مورد نیاز

Supported OS: Windows® XP Service Pack 2 or Windows Vista® (service pack is optional)

Processor: Dual-core processor (Intel® Core™2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon™ X2 5200+ 2.6 GHz)

Memory: 1.5 GB RAM

Graphics: DirectX®9.0c/Shader3.0 compatible, VRAM 512 MB (NVIDIA® GeForce&reg 7800 series or ATI Radeon™ X1900)

Sound: DirectX®9.0c compatible sound cards

DirectX®: DirectX®9.0c

Hard Drive: 8.0 GB free space

Peripherals: Keyboard and Xbox 360 controller supported

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.