خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی Fights in Tight Spaces – مبارزه در فضای کوچک برای PC

دانلود بازی Fights in Tight Spaces – مبارزه در فضای کوچک برای PC

امتیاز شما به این پست !

Fights in Tight Spaces Cover Large - دانلود بازی Fights in Tight Spaces - مبارزه در فضای کوچک برای PC

دانلود بازی Fights in Tight Spaces (مبارزه در فضای کوچک) برای کامپیوتر

شما می توانید هم اکنون بازی Fights in Tight Spaces را با تاکتیکی تجربه کنید ، و می توانید آنها را به نوبه خود همراه با سکانس های خاص سینمایی تجربه کنید. شما می توانید این توالی های هیجان انگیز را در تنظیمات خاص تجربه کنید و یادآوری جالبی از بازی های کلاسیک داشته باشید. شما باید تعادل خود را در خانه حفظ کنید و از فرصت های خود بهترین استفاده را ببرید. شانس نیز درگیر بازی است و می توانید از آن برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کنید. اگر می خواهید پایگاه بهتری طراحی کنید ، می توانید از کارت بازی استفاده کرده و با پر کردن رویدادهای تصادفی ، عناصر جدیدتری را در بازی کشف کنید. قبل از رفع مشکل ، کمپین را انتخاب کنید و مجبور شوید گزینه های مهم بازی را رد کنید.

در بازی جنگ در فضاهای تنگ می توانید فضای اطراف را کنترل کرده و از نبردهای متحرک جذاب بازی استفاده کنید. تهدیدها بی پایان هستند و شما همیشه با دشمنانی روبرو خواهید شد که شما را تنها نمی گذارند. ابزارها و فرصت های جدیدی نیز به بازی اضافه می شوند و می توانید آنها را از ماموریت های جدید بگیرید و برنده شوید. این بازی در مرحله بعدی از استراتژی های خاصی برخوردار است و به سختی بیشتری ادامه خواهد یافت.

این بازی ارزش دارد در حالی که برای انجام ماموریت های روزانه برای او ترک می شود. سعی کنید ارزش خود را ثابت کنید و امتیازات خود را در قسمت آنلاین بازی افزایش دهید. می توانید از نگهبانان شخصی استفاده کنید و از مهارت های آنها برای کمک به خود استفاده کنید. این بازی پیشرفت های زیادی دارد و نحوه آموزش جنگ ها در قلب بازی وجود دارد. شما فقط باید سعی کنید روح تاکتیکی بازی را درک کنید و از بهترین استراتژی در نبردهای خود استفاده کنید.

سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64 bit Windows

Processor: Multicore with SSE2 instruction set support

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB DX9 (shader model 3.0)

DirectX: Version 9.0c

راهنمای نصب

1- آنتی ویروس را غیر فعال کنید.

2- فایل فشرده را استخراج کنید.

3- فایل setup_fights_in_tight_spaces_0.15.4359_(64bit)_(45112) را نصب نمایید.

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.