خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی I Am Alive – من زنده ام برای PC

دانلود بازی I Am Alive – من زنده ام برای PC

امتیاز شما به این پست !

I Am Alive cover - دانلود بازی I Am Alive - من زنده ام برای PC

دانلود بازی I Am Alive (آی ام الیو) برای کامپیوتر

I Am Alive – من زنده ام یک بازی ویدیویی در سبک بقا است که توسط Ubisoft Shanghai ساخته و توسط Ubisoft منتشر شده است. این بازی در یک محیط پسا آخرالزمانی اتفاق می افتد و تمرکز آن رویارویی با ناامنی دائمی دنیای دیستوپی، پوسیده و خطرناک و تاریک ترین تمایلات بشریت به سمت وحشیگری و مادی گرایی است. این بازی در ابتدا توسط Darkworks از سال 2003 تا 2008 در دست توسعه بود ، Ubisoft Shanghai عنوان را تکمیل کرد. برای Xbox 360 در 7 مارس 2012 ، برای PlayStation 3 در 3 آوریل 2012 در آمریکای شمالی و 4 آوریل 2012 و همچنین برای Microsoft Windows در 6 سپتامبر 2012 منتشر شد.

این بازی یک سال پس از آن رخ می دهد که آمریکا یک فاجعه عظیم را پشت سر گذاشته است که به نام (واقعه) معروف است و شامل زمین لرزه هایی است که بیشتر شهرها را ویران کرده است. به دلیل صدمات پس از آن ، بسیاری از مردم مجبور می شوند بدون منابع زندگی کنند. دولت سعی می کند به شهروندان کمک کند ، اما تلاش آنها بی فایده است. وسایلی که برای ادامه زندگی حیاتی هستند کم می شود و این باعث می شود شهروندان آشفته و خشن شوند. یک بازمانده ، مردی گمنام برای نجات همسرش جولی و دخترش مری به خانه قدیمی خود در شهر خیالی هاونتون سفر می کند. هنگامی که او به آپارتمان خود می رسد ، متوجه می شود که آنها برای رفتن به محل امن تر خانه خود را ترک کرده اند و در عین حال نوار ویدئویی از عذرخواهی او به دلیل نبودن در آنجا استفاده می کند و می گوید برای پیدا کردن آنها همه تلاششان خواهند کرد.

هنگام رفتن ، مرد با داستان دختر کوچکی مواجه می شود که او را با دخترش اشتباه می گیرد و او را از شر سه مرد متخاصم نجات می دهد. دختر (می) ، مادر خود را از دست داده و به قهرمان داستان یک واکی تاکی می دهد که با آن با هنری ، دوست می صحبت کند. هنری از مرد می خواهد که می را نزد وی بیاورد و او موافقت می کند. قهرمان داستان و می به آپارتمان هنری می روند ، اما خیلی زود در یک مرکز خرید متروک متوقف می شوند تا در هنگام طوفان گرد و غبار در آنجا پناه بگیرند. قهرمان داستان متوجه می شود که می تب دارد ، بنابراین به دنبال یافتن افت عرضه ای است که دولت برای بازماندگان به وجود آورد و قادر به بازیابی دارو برای می است. بدین ترتیب دو روزی را پشت سر می گذارند و به محل هنری می رسند ، جایی که قهرمان داستان می فهمد که هنری معلول است و نمی تواند راه برود. سپس قهرمان داستان موظف است رادیویی را برای هنری پیدا کند و از میان ابرهای مهلک گرد و غبار عبور کرده و خود را به یک قایق قدیمی برساند. پس از جستجوی قایق و یافتن رادیو ، قهرمان داستان آن را سوار می کند و به سمت هنری بازگشت.

قهرمان داستان آن را برمی گرداند و هنری از او تشکر می کند و در نهایت به عنوان یک دوست به او اعتماد می کند. هنری همچنین شک دارد که مادر می در هتلی محلی و زنده باشد و شخصیت اصلی داستان را تحت فشار قرار می دهد تا او را برای او پیدا کند. او به هتل می رسد و با تعداد زیادی از قاتلانی که افرادی را ربوده و به آنها صدمه زده اند می جنگد. قهرمان داستان مادر می ، لیندا را پیدا می کند و او را از دست مجرمان نجات می دهد. آنها هر دو به محل هنری برمی گردند و می ، مادرش را در آغوش میگیرد. لیندا قادر است با استفاده از رادیو پیام هایی را از قایقی که برای گرفتن بازماندگان به هاونتون می آمد ، دریافت کند. این راه نجات آنها به نظر می رسد اما آنها خیلی زود می فهمند که قایق به دلیل گرد و غبار به ساحل نمی آید. هنری نقشه ایجاد چراغ راهنما را برای آوردن قایق با استفاده از آتش بازی طراحی می کند. قهرمان داستان مقداری از وسایل آتش بازی هنری را می گیرد و آنها را در پشت بام مجاور قرار می دهد و با موفقیت چراغ راه قایق را می سازد. درست بعد از اینکه آنها آن را تنظیم کردند ، شکارچیان حمله می کنند و قهرمان داستان مجبور می شود با آنها بجنگد اما هنری بعد از آن هیچ کجا پیدا نمی شود. قهرمان داستان از کمک به یک مجروح می فهمد که هنری توسط شکارچیانی آسیب دیده ، ولی قهرمان داستان به دلیل آگاهی از محل نگهداری اردوگاه ها ، درگیر شد. سرانجام ، چراغ راهنما قایق را به خود جلب می کند و دقیقا به موقع به اسکله می رسد.

سیستم مورد نیاز

CPU: AMD Athlon 64 X2 3800+ / Intel Pentium 4 630

CPU SPEED: Info

RAM: 1024MB

VIDEO CARD: Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 2600XT

PIXEL SHADER: 3.0

VERTEX SHADER: 3.0

راهنمای نصب

فایل setup.exe را اجرا و نصب نمایید. پس از پایان، فولدر محل نصب را باز و فایل IAmAlive_Launcher را اجرا نمایید.

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.