خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی No Mans Sky The Path Finder – آسمان هیچکس مسیر یاب برای PC

دانلود بازی No Mans Sky The Path Finder – آسمان هیچکس مسیر یاب برای PC

امتیاز شما به این پست !

No Mans Sky The Path Finder pc cover - دانلود بازی No Mans Sky The Path Finder - آسمان هیچکس مسیر یاب برای PC

دانلود بازی No Mans Sky The Path Finder (آسمان هیچکس مسیر یاب) برای کامپیوتر

No Man’s Sky – آسمان هیچکس یک بازی بقای اکتشافی است که توسط Hello Games تولید و منتشر شده است. در سراسر جهان برای پلی استیشن 4 و مایکروسافت ویندوز در آگوست 2016 ، برای ایکس باکس وان در جولای 2018 و برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X و سری S در نوامبر 2020 منتشر شد. No Man’s Sky یک بازی بقای اکتشافی است که توسط Hello Games تولید و منتشر شده است. این بازی در سراسر جهان برای پلی استیشن 4 و مایکروسافت ویندوز در آگوست 2016 ، برای ایکس باکس وان در جولای 2018 و برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X و سری S در نوامبر 2020 منتشر شد. بازی در چهار ستون ساخته شده است: اکتشاف ، بقا ، جنگ و تجارت. بازیکنان آزادند که بتوانند در یک جهان جهان جبر تعیین کننده رویه ای تولید شوند ، که شامل بیش از 18 سیاره کوینتیلیون است. از طریق سیستم نسل رویه بازی ، سیارات اکوسیستم خاص خود را با اشکال منحصر به فرد از گیاهان و جانوران دارند ، و انواع مختلف بیگانه حساس ممکن است بازیکن را درگیر جنگ یا تجارت در سیستم های سیاره ای کند. بازیکنان در بازی با استخراج منابع برای تأمین انرژی و بهبود تجهیزات خود ، خرید و فروش منابع با استفاده از اعتبارات به دست آمده توسط مستند سازی گیاهان و جانوران ، یا در غیر این صورت به دنبال رمز و راز پیرامون اطلس ، موجودی در مرکز کهکشان هستند که در خدمت شما هستند ، در بازی پیش می روند.

شان موری ، بنیانگذار Hello Games ، می خواست بازی ای بسازد که حس اکتشاف و خوش بینی در نوشتارهای علمی تخیلی و هنر دهه های 1970 و 1980 را با No Man’s Sky جلب کند. این بازی در طی سه سال توسط یک تیم کوچک در Hello Games با کمک تبلیغاتی و انتشار از Sony Interactive Entertainment توسعه داده شد. این بازی به عنوان یک پروژه جاه طلبانه برای یک تیم کوچک توسط رسانه های بازی دیده شد و موری و سلام بازی ها توجه قابل توجهی را به انتشار آن جلب کردند. No Man’s Sky در زمان معرفی خود در سال 2016 بررسی های متفاوتی را دریافت کرد ، برخی از منتقدان از دستاوردهای فنی جهان تولید شده رویه ای تعریف و تمجید می کردند ، در حالی که دیگران گیم پلی را کم رنگ و تکراری می دانستند.

با این حال ، عدم استقبال از چندین ویژگی گزارش شده در بازی ، به ویژه قابلیت های چند نفره ، واکنش انتقادی را به همراه داشت ، هرچند موری سعی کرده بود انتظارات را قبل از انتشار کاهش دهد. این بازی به دلیل عدم ارتباط Hello Games در ماه های پس از عرضه ، مورد انتقاد بیشتری قرار گرفت و باعث ایجاد واکنش خصمانه برخی از بازیکنان شد. بعداً موری اظهار داشت که Hello Games نتوانسته انتظارات اغراق آمیز بازی از رسانه ها و تعداد بازیکنان بیش از حد انتظار را هنگام راه اندازی کنترل کند و از این رو تا زمان آماده شدن سکوت در مورد به روزرسانی های بازی را در پیش گرفته است. به کشتی برای جلوگیری از سو ارتباط تبلیغ و بازاریابی No Man’s Sky مورد بحث قرار گرفت و صنعت بازی های ویدیویی از آن به عنوان نمونه اقدامات اشتباه برای جلوگیری از بازاریابی استفاده کرده است.

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1- فایل فشرده را استخراج نمایید. (رمز فایل : www.moderndl.com است.)

2- فایل setup.exe را اجرا و نصب کنید.

3- از اجرای بازی لذت ببرید.

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.