خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی The Uncertain Light At The End – نور مبهم در انتها برای PC

دانلود بازی The Uncertain Light At The End – نور مبهم در انتها برای PC

امتیاز شما به این پست !

The Uncertain Light At The End pc cover - دانلود بازی The Uncertain Light At The End - نور مبهم در انتها برای PC

دانلود بازی The Uncertain Light At The End (نور مبهم در انتها) برای کامپیوتر

در بازی The Uncertain Light At The End ما کنترل دختری را در دنیایی عجیب بر عهده داریم. قهرمان داستان که نوری در تاریکی است می تواند بازماندگانی را هدایت کند. دختری به نام امیلی همراه با یکی از اخراج شدگان حرکت می کند و باید در دنیای که در تسلط ربات ها بر آن است ، زنده بماند و به دنبال سرنخ ماجرا  برود. سرنخ ها مربوط نا پدید شدن مردم و انسان ها است و می تواند به سرنخ برسد که هوش مصنوعی دلیلی برای این اتفاق است یا دلیل دیگری باعث این اتفاق ناگوار است. این بازی شما را به ویژگی های مانند تعامل جذاب در طراحی زمان گذشته و آینده و همچنین معماهای بسیار تمرکزی شما تحت تأثیر قرار می دهد. این بازی ماجرا های بسیار عجیبی دارد. بازی نور نامشخص در پایان بسیار داستان پردازی فوق العاده ای دارد.

بازی نور نامشخص در پایان در 8 اکتابر سال 2020 توسط استودیو META Publishing ساخته و توسط ComonGames توسعه داده شده است. این بازی در سبک ماجراجویی منتشر شده است. در بازی نور نامشخص در تاریکی شما به عنوان شخصیت داستان می ترسی شما مجبور می شوید پنهان شوید. کسانی که تا همین اواخر به شما خدمت کرده اند ناگهان علیه شما روی آورده اند. حالا آنها شما را شکار می کنند. آنها دوستان و خانواده شما را ربوده اند. شما نمی دانید کجا هستند یا چه اتفاقی برای آنها افتاده است. هیچ چیزی وجود ندارد که شما بتوانید درباره این انجام دهید. تنها گزینه شما این است که پنهان شوید ، بدون هیچ امیدی زنده بمانید و درک نکنید که در اطراف شما چه می گذرد. شما یک آدم اخراج هستید ، یک قانون شکن چون انسان هستید.شما در دنیایی که هیچ انسانی وجود ندارد و تسلط ربات ها بر روی آن است ، مجبور به بدست آوردن سرنخ و نتیجه ای برای فهمیدن دلیل وقوع این اتفاق هستید.

The Unertain یک بازی ماجراجویی داستان محور است که توسط استودیوی ComonGames در دنیایی پس از آخرالزمانی تنظیم شده است. بشریت ناپدید شده است. اکنون ربات ها بر زمین حکومت می کنند. در The Unertain Last Quiet Day ، ما یک ربات مخترع به نام RT را دیدیم که به گروه کوچکی از ماشین های همفکر پیوست و سعی در کمک به انسان های زنده مانده داشت. قهرمان داستان نور در پایان یکی از این بازماندگان است ، دختری به نام امیلی. همراه با امیلی ، یکی از اخراجی ها ، باید در دنیایی که توسط روبات ها اداره می شود ، زنده بمانید و در جستجوی سرنخ های ناپدید شدن انسان باشید. آیا این یک هوش مصنوعی بود یا اصلاً چیز دیگری بود؟

سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating system

Processor: Intel i3 or AMD equivalent or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Graphics NVIDIA GTX 1060 or higher

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

Sound Card: Soundcard

راهنمای نصب

1- فایل فشرده را استخراج نمایید. (رمز فایل : www.moderndl.com است.)

2- فایل setup.exe را اجرا و نصب کنید.

3- از اجرای بازی لذت ببرید.

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.