خانه » اخبار سایت » معرفی بهترین منبع یادگیری جامع ساخت فیلم و انیمیشن

معرفی بهترین منبع یادگیری جامع ساخت فیلم و انیمیشن

امتیاز شما به این پست !

Cinama Faradars - معرفی بهترین منبع یادگیری جامع ساخت فیلم و انیمیشن

فرادرس یک وب سایت آموزشی در حوزه های مختلفی است. در این مجموعه آموزش هایی در مورد سینما و گرافیک موجود می باشد. این مطلب آموزش های مفید و کاربردی را آماده کردیم که به شما ارائه کنیم. معرفی دقیق و توضیحات کامل در ادامه خواهیم داشت. فرادرس توانسته یکی از بزرگترین خدمت ها به علم ایران و یادگیری جوانان کند. زیرا تا قبل از آن منابع بسیار کمی برای یادگیری وجود داشت ولی با وجود فرادرس همه این منابع در یک وب سایت جمع شده است.

آموزش سینما

amozesh cinama - معرفی بهترین منبع یادگیری جامع ساخت فیلم و انیمیشن

فرادرس در این مجموعه آموزش موضوعات مربوط به سینما را برای شما قرار داده است. این آموزش با زبان کامال فارسی به شما ارائه داده می شود. این مجموعه شامل 40 ساعت آموزش تخصصی می باشد. پیشرفت صعنت سینما زمانی اتفاق می افتد که افراد فعال در این حوزه سواد باالیی در زمینه تدوین فیلم ، کارگردانی و… داشته باشند. این ها به صورت کامال مجزا در مجموعه های دیگری قرار گرفتند که در ادامه به آن می پردازیم

آموزش تدوین فیلم

tadvin - معرفی بهترین منبع یادگیری جامع ساخت فیلم و انیمیشن

در این بخش آموزش تخصصی تدوین فیلم و آهنگسازی را داریم. این مجموعه شامل آموزش هایی از مبتدی تا حرفه ای است که به شما کمک می کند تا قدم به قدم آموزش ببنید و یک متخصص در این بخش شوید. تدوین فیلم ها انقدر مهم است که در بیشتر آکادمی های فیلمسازی هالیوودی به آن خیلی اهمیت می دهند. همچنین جوایز معتبری مثل اسکار بهترین تدوین فیلم سال هم وجود دارد که افتخار زیادی برای فیلم است که برنده شود. شما می توانید با این مجموعه آموزشی به یک تدوین گر حرفه ای سینما بشوید. Adobe Premiere Pro یک نرم افزار ویرایش فیلم مبتنی بر جدول زمانی است که توسط Inc Adobe توسعه یافته و به عنوان بخشی از برنامه صدور مجوز Cloud Creative Adobe منتشر شده است. اولین بار در سال 2003 راه اندازی شد ، Adobe Premiere Pro جانشین Adobe Premiere است. شما در این بخش به طور کامل با Adobe Premiere Pro آشنا و کار با آن را یاد میگیرید.

آموزش کارگردانی

director - معرفی بهترین منبع یادگیری جامع ساخت فیلم و انیمیشن

همه ما می دانیم که کارگردانی مهم ترین بخش فیلمسازی است که باعث می شود هر فیلم خوب یا بد باشد. ایده های کارگردان می تواند باعث نوآوری در صنعت سینما شود. همچنین هرچه بهتر انجام شدن این کار باعث می شود که فیلم فروش خوبی داشته باشد. شهرت یک کارگردان باعث می شود که یک فیلم بیشتر دیده شود. در این مجموعه آموزش کارگردانی به صورت تصویری وجود دارد که می تواند شما را با این حرفه پرطرفدار آشنا و کار بلد کند. در این مورد ، سعی شده است تمام مواردی که یک سازنده فیلم به ابتکار عمل خود نیاز دارد ، پوشش داده شود. برای ساخت یک نمایش ، کارگردان سه مرحله تولید فیلم و همچنین کالسیک و اصول کالسیک کارگردانی فیلم را می داند که همه آنها معموالا در این پروسه گنجانده می شوند.

آموزش افترافکت

افترافکت یک برنامه بسیار کاربردی و حرفه ای است که کار درست کردن جلوه های ویژه را در فیلم دارد. اکثر بعضی از کارگردان مشهور مانند کریستوفر نوالن استفاده زیادی از جلوه های ویژه و به خوبی می کند که این باعث شهرت و محبوب وی شده است. همچنین شما می توانید با یاد گیری آموزش های افترافکت کلیپ های جالب و خالقانه بسازید. فرادرس در این مجموعه برای شما بیش 30 ساعت آموزش قرار داده است. این آموزش به زبان فارسی و به کامل ترین شکل ممکن ارائه می شود. After Effects یکی از معروف ترین و قدرتمندترین ابزار نرم افزاری Adobe در زمینه تجارت فیلم است. هر کسی که در زمینه فیلم سازی و انیمیشن حرفه ای داشته باشد بدون شک یکی از اصلی ترین ابزارهای این شخص برای انجام پروژه خود است و در واقع اثر افکت یک برنامه ویژه از گرافیک ، موشن گرافیک و کامپوزیت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید فیلم و تولید صدا. امروزه این صنعت قدرتمندترین صنعت ابزار و صنعت انیمیشن در جهان است و بدون شک صنعت و کمپانی های فیلم ساز پیشرفت بسیاری را مدیون این نرم افزار هستند.

آموزش ساخت انیمیشن

ساخت انیمیشن در دهه اخیر با تحوالت بسیار زیادی مواجه شده است. اینکه انیمیشن های با گرافیک فوق العاده نزدیک به واقعیت ساخته شده اند. در بعضی از انیمیشن ها از صدای بازیگران مشهور استفاده شده است. انیمیشن سازی اجزای بسیار پیچیده ای دارد به عنوان مثال استخوان بندی کراکتر ها و بافت سازی ها و… . ساخت انیمیشن آسان نیست پس نیاز به یک آموزش خوب و کامل دارد که سختی ها را برای شما آسان کند. فرادرس در این مجموعه آموزش کامل ساخت انیمیشن از مبتدی تا حرفه ای را برای شما قرار داده است. هنر دیجیتال یک نمونه کلی از هنرهایی است که توسط فناوری دیجیتال اصلی فرایند تولید هنر یا نمایش آن استفاده می شود. از سال های 1970 تا 1980 ، نام های مختلفی برای فرآیند ذکر شده انتخاب شدند ، از جمله هنرهای رایانه ای و هنرهای چندرسانه ای. با این حال ، هنرهای دیجیتال به عنوان مناسب ترین نام در معرفی دامنه فوق الذکر انتخاب شدند. هنرهای دیجیتالی بخشی از گروه بزرگتری به نام هنر رسانه های جدید هستند. به عبارت دیگر ، هنر رسانه های جدید طبقه بندی است که شامل تمام آثار تولید شده توسط رسانه های جدید است. شما باید برای دسترسی به این مجموعه های آموزشی به وب سایت فرادرس به نشانی https://faradars.org مراجعه کنید و با استفاده از این آموزش به یک فرد متخصص با دانش بالا در این زمینه ها شوید.

15 - تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.