خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی Orcs Must Die 3 – اورک ها باید بمیرند 3 برای PC

دانلود بازی Orcs Must Die 3 – اورک ها باید بمیرند 3 برای PC

Orcs Must Die 3 Cover Large - دانلود بازی Orcs Must Die 3 - اورک ها باید بمیرند 3 برای PC

دانلود بازی Orcs Must Die 3 (اورک ها باید بمیرند 3) برای کامپیوتر

Orcs Must Die 3 – اورک ها باید بمیرند 3 یک بازی ویدیویی مبارزه ای که توسط Robot Entertainment تولید و در سال 2020 منتشر شده است. این چهارمین قسمت از Orcs Must Die است این بازی دنباله مستقیم بازی Orcs Must Die 2 است.  اورک ها باید بمیرند! بازگشت به روشی کاملا گروتسک با پیچ و تاب در عمل 3 نفر ملاقات دفاع برج در این بازی است. اورک ها باید بمیرند! 3 آخرین قسمت از مجموعه دفاع برج برنده جایزه است که بیش از هشت میلیون بازیکن بازی می کنند. و مانند اسلاف خود ، مطمئناً نوید یک زمان خوب (یا ضربات چاقو یا کوبیدن) را می دهد. اکنون در دسترس است ، شما می توانید این بازی جالب را در Steam ، Xbox One ، Xbox Series X | S ، PlayStation 4 و PlayStation 5 از طریق سازگاری سیستمتان انتخاب کنید.

آن را به تنهایی پیش ببرید یا با یک دوست برای دفاع از ورودی Rift خود از ارکهای مهاجم ، تیم شوید. برای کمی ادویه ، ارک ها با انبوهی از تخم مرغ ها ، کوبولدها ، ترول ها و موارد دیگر همراه با انواع سلاح ها و تله های وحشی و حیوانات وحشی بهم می پیوندند تا آنها را دفع کنند. این تکرار سریال شامل هر آنچه بازیکنان دوست دارند و سپس برخی دیگر است. ساخت گیم پلی اکشن کلاسیک خود ، Orcs Must Die 3 شامل حالت های جدید و روش های بازی است. اورک ها باید بمیرند 3 همچنین شامل چالش های جدید است. در سناریوهای جنگ ، اندازه ارتشهای اورک به طور تصاعدی ارتقا یافته و شما را همزمان در برابر صدها اورک قرار می دهد.

War Guardians و War Machines متحدان و ابزارهای جدیدی برای درگیری هستند. با لزوم بیشتر جنگ ها ، برای محافظت از Rift باید به طور مداوم تله ها و سلاح های بزرگتر ، بهتر و منفجره تری مانند دام اتوماتیک Snow Gun Trap یا Acid Geyser دام را بسازید. War Guardians و War Machines متحدان و ابزارهای جدیدی برای درگیری هستند. با لزوم بیشتر جنگ ها ، برای محافظت از Rift باید به طور مداوم تله ها و سلاح های بزرگتر ، بهتر و منفجره تری مانند دام اتوماتیک Snow Gun Trap یا Acid Geyser دام را بسازید.

حالت Scramble به عنوان یک تجربه شبیه به equse ، هرج و مرج برش و قطعه بندی بیشتری را پاشیده است. بعد از هر سطح ، قهرمان و ارک های شما اصلاح کننده ها را دریافت می کنند. بازیکنان می توانند اصلاح کننده ها و این پشته ها را انتخاب کنند تا هر موج بعدی بیشتر و بیشتر پوچ شود و تا زمانی که پیروزی شیرین و شیرین را از دست ندهید یا به دست نیاورید ، جنگ متوقف نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating syste

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-2300 | AMD Ryzen 3 1200

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 660, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB

Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1- بهتر است قبل از شروع به نصب بازی آنتی ویروس را غیرفعال کنید.

2- فایل فشرده را استخراج کنید. (رمز فایل : www.moderndl.com است.)

3- فایل Setup.exe اجرا و نصب کنید.

4- پس از نصب بازی محتویات پوشه CODEX را به محل نصب بازی انتقال دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.