کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
اطلاعیه ی سایت
  • به اطلاع کاربران وب سایت ایرانی دیتا می رساند، سرور های دانلود سایت بر روی سرور های مبین هاست در دیتاسنتر زیر ساخت (داخل کشور) میزبانی می شود.
  • راه اندازی سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب از مراجع معتبر www.scipaper.ir
  • رمز عبور فایل پیش فروش قسمت 6 شهرزاد 3: LOTUSRKCEZ8FV3HBXTQN2
دانلود فصل سوم شهرزاد

دانلود کد برنامه Mathematica جمله های موجک های لژاندر به همراه ماتریس عملیاتی انتگرال

لژاندر

دانلود کد برنامه Mathematica جمله های موجک های لژاندر به همراه ماتریس عملیاتی انتگرال

کلمه موجک از لغت فرانسوی آندلیت به معنای موج کوچک گرفته شده و به نوع خاصی از توابع ریاضی اشاره می کند، که ویژگی های هموار، موضعی و نوسانی را دارا می باشد.

نظریه موجک ها یک رویداد نسبتاَ جدید در ریاضیات کاربردی می باشد. استفاده از واژه موجک برای اولین بار ، در یکی از زمینه های تز آلفرد هار ظاهر شده بود، اما از سال 1985مورد توجه بسیاری از ریاضی دانان قرار گرفت. محتوای غنی ریاضی و توانایی بالای کاربرد موجک ها آنقدر راضی کننده و مطمئن بود که به سرعت توجه مهندسین و افراد با تخصص های گوناگون را برای حل مسائل مختلف 

با استفاده از این نظریه جلب کرد.

موجک لژاندر یکی از ده ها موجکی است که تا کنون ساخته شده است و به علت اینکه بر پایه چند جمله ای های لژاندر ساخته شده است، موجک لژاندر نامیده شده است. بر خلاف بسیاری از موجک ها از آن جایی که این موجک به صورت چند جمله ای می باشد، کار با آن بسیار ساده است و همچنین از مزایای این موجک می توان به تعامد، محمل فشرده ، نمایش دقیق چندجمله ای ها و قابلیت نمایش توابع در سطوح مختلف تجزیه کرد. لازم به ذکر است این موجک برای حل معادلات انتگرال و معادلات دیفرانسیل بسیار کارا می باشد.

در این پست ساخت موجک های لژاندر  به همراه ماتریس های عملیاتی  را در نرم افزار مته متیکا نشان داده ایم. با این کد شما می توانید به راحتی موجک های لژاندر برای مرتبه های مختلف بسازید. همچنین ماتریس های عملیاتی انتگرال موجک لژاندر را نیز در این کد بدست می آوریم.

لینک خرید پروژه به قیمت 20 هزار تومان (بعد از پرداخت می توانید دانلود نمایید)

 

توضیحات : این کد در ورژن های مختلف نرم افزار Mathematica تست شده و قابل اجرا می باشد. این کد را می توان برای نرم افزارهای Maple و Matlab بازسازی کرد.

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.